0

Przecież Barca już nie musi bo dokonała cudu. Po co oni są na boisku dzisiaj to niewielu wie

1

Oczywiście jak nasi zjeb... to przeciwnik strzela. Ja chce już koniec sezonu. Ten sezon to jest tragedia pod względem taktyki. Nie wiadomo kto kogo kryje jak jest szansa na gola to oczywiście nie strzelają oczywiście klasa Buffona ale strzał był słaby i tak

5

Po mecz z Malagą napisałem to:
"Założe się że Neymar jeszcze coś powiedział do sędziego i zostanie zawieszony nie na jeden mecz po to by w El Clasico nie zagrał"

Jak jest dzisiaj to widzimy. Nie zagra ale za gesty. Może ktoś Ci złamać nogę ale zawieszony zostaniesz za oklaski

1

Ta liga jest tak mafijna że masakra! Tylko sr...eal się liczy

3

Gomes to dwunasty zawodnik rywali.

0

To może Gomes za zawieszonego Busiego? Gwizdy w stronę Gomesa to nie jest brak szacunku. Brakiem szacunku jest wystawianie Gomesa w 11.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No tak za oklaski trzeba dać 3 mecze. Wiedzą co zrobić by Neymar nie zagrał. Z drugiej strony podkreślę jeszcze raz że Neymarowi brakuje pokory. Jak wszystko jest cacy to się popisuje się sztuczkami a jak nie wychodzi to pyskuje i bezsensownie fauluje

0

No i El Clasico bez Neymara bo za bezpośrednią czerwoną kartkę dostanie min. 2 mecze. Gil Manzano ładnie to rozegrał. Chciał Lucho rotacje to teraz ma

3

Lucho zapowiedział odejście i niech zrobi to ten pseudo dyrektor który sprowadził tych znakomitych zmienników

1

„To był oczywisty rzut karny. Nie wiem, jak można było stwierdzić, że faul był poza szesnastką”.

Lucho pokazuje jaki jest fałszywy. Powtarzał zawsze że nigdy nie wypowiada się na temat sędziowania a teraz co? Lepiej niech już nic nie mówi. Nie ma w ogóle kontroli nad zespołem.

0

Podejrzewam że Mascherano odejdzie z Barcelony po sezonie. To będzie jego decyzja

0

Sam sobie przeczysz bo w meczu z PSG nie zagrali nawet na 20% i to nie był żaden wypadek przy pracy bo nikomu się grać nie chciało prócz Neymarowi. Wypadek przy pracy to może być czerwona kartka i karny. Dzisiejsza porażka to też wypadek przy pracy? Ostatnie wyjazdowe wygrane to z bardzo słabymi rywalami którzy popełniali proste błędy i nie grali tylko z kontry

1

Przecież to prezydent FIFA...

3

Co zrobi Lucho po zwycięstwie z Gomesem w składzie? Wyłączy fife.
Żart na poziomie gry Gomesa

0

Co do sędziego gol na 2:0 dla Malagi był prawidłowy. Motywacja? Szansa na wyprzedzenie Realu po ich remisie to niewystarczający powód? więc co ma się zmienić z Juve?

2

Kto będzie chciał go kupić?

2

Kilka powód na porażke z Juve:
- marnowanie 100% okazji kiedy gra się nie układa
- rywal strzela gola przy pierwszym strzale na bramke
- to co mówił Capello: "Barca nie umie bronić"

0

Real wygrałby drugim składem z Malagą dlaczego? Bo rezerwowi wiedzą co mają grać a w Barcelonie liczy się tylko MSN.

2

a Neymar nigdy nie będzie lepszy od Ronaldinho. Druga żółta kartka OK emocje jak to on ale pierwsza...

3

Douglas > Gomes

1

Założe się że Neymar jeszcze coś powiedział do sędziego i zostanie zawieszony nie na jeden mecz po to by w El Clasico nie zagrał

0

Haha dobre to było :D

16

Lucho zabierz Gomesa nad morze do Gijon

0

Unzue jest trenerem od stałych fragmentów gry. z Deportivo Barca po czym straciła gole? Kiedy ostatni raz rożny Barcelony zamieniony był na gola?

1

Kibice dalej będą wspierać Lucho?

10

Kolejną fatalną wiadomością będzie wybór Unzue na trenera

0

No tak i w środek a potem że Kameni najlepszy

0

Dośrodkowania po co? Jak tam nikogo nie ma.

2

Jakby to Xavi powiedział murawa za sucha i nierówna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?