0

Kibicu sukcesu teraz po golu zmienisz zdanie?

3

Brawo Paulinho!

1

Oczywiście ze Sociedad zasłużenie prowadzi ale drugie szczęście przy golu

0

Druga połowa będzie zdecydowanie lepsza

0

No i co zaczniesz go obrażać czy sprzedawać?

9

Takie jaja tylko w meczu Sociedad. Jedno dośrodkowanie. Strzal główką kozłem i jeszcze od poprzeczki. W głowie sie to nie miesci

1

Ludzie wiecznie niezadowoleni składem a Valverde już kilkakrotnie pokazał że miał racje. Valverde doskonale wie co robi. Pierwsza połowa jak z realem a w drugiej ruszą do boju!

0

Po pierwsze patrzy się na wyniki realu po drugie wiadomo ze poza realem rywale też stracą punkty. Napisałem "jeśli" dziś Barca wygra a wiemy jaki teren Sociedad może w rezultacie jeszcze dac kopa tej drużynie a poza tym napisałem że szpaler jest "możliwy" zwłaszcza że przed meczem z realem zostają 3 kolejki

2

Real płaci za swoją pychę i jeśli Barca dziś wygra na najtrudniejszym terenie od lat to szpaler na Camp Nou jest mozliwy

5

To już wszystko wiadomo. Oficjalnie Coutinho zagra z numerem 7

0

Jeśli ktoś nie gra pół roku do tego ma wysoką pensję to co się dziwić że kluby kasę nie będą na niego dawać. W poprzednim zimowym okienku była oferta z Chin i dawali za niego dużą kasę. Mija rok i nikt kasy dawać nie chce

1

Przecież real nie gra... hehe

1

Co z tego skoro real ma najlepszego piłkarza w historii...

0

Z takim warsztatem gry Valverde można optymistycznie patrzeć na mecz z Sociedad

3

Jestem w szoku co Barca gra. Po podaniu Messiego zbieram szczękę z podloza

0

Podałem xD dwie takie same akcje. Niedługo podwójnie zaczną Albe kryć

0

Niech oni zaczną w końcu sprzedawać a nie tylko wkurzające newsy że ktoś danym niechcianym piłkarzem jest zainteresowany

5

Zastanawia mnie jedno czy transfer Coutinho nie oznacza tego ze Iniesta po sezonie wybiera się na emeryturę?

2

Tytuł u realowcow mnie rozwalił "Wicemistrzostwo sie oddala" xD

2

Szkoda. Celta zaslugiwala na wygraną!

2

Hitman haha dobre

0

Lol tak zostawić Vazqueza

3

Zasłużenie! Jeszcze jeden!

1

I czemu jedenastka niepowtorzona?

0

Cel ta sobie jaja robi a jest zdecydowanie lepsza

0

Co się dzieje z najlepszym piłkarzem w historii CR7?

1

Taki Casemiro czy Ramos już przed meczem z urzędu powinni mieć żółtą kartkę

7

Jakby to byl mecz Barcy to juz by spalony był według sędziów xD

1

Za te aktorstwo Ronaldo powinien rzut karny dostac

0

Dembele pokazał poziom Deulofeu ale on jest po kontuzji a Deulofeu grał od początku sezonu. Trzeba przypomnieć sobie pierwsze mecze Neymara. Nie było wtedy fantastycznie więc nie ma co narzekać. Dembele zgra się z zespołem i będzie gitara. Co innego jakby nie miał kontuzji to już pewnie mówilibyśmy o kluczowym graczu Barcy. Na razie stopniowo ma wchodzić do drużyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?