masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sukces realu? Gra całego podkreślam całego zespołu bez błędów. Najlepszy mecz realu w tym sezonie
1
Śmiać się chce z tego PSG. Co to ma być. Błąd za błędem. Kompletnie bez pomysłu na grę. Trzeba było strzelać gole trzy tygodnie temu A nie prezenty przeciwnikowi dawać.
4
Di Maria 12. zawodnik realu
0
Czemu on to strzelał
1
PSG jedna wielka k... jak na razie
7
Akurat żółta kartka Messiemu się należała lecz wykonał tylko jeden faul a dlaczego taki Thomas nie dostał?
0
Teraz odpoczynek im się przyda
3
Brawo Polacy!!!
0
Rakitic miał bardzo poważne straty. Stoperzy i Messi byli najlepsi
0
Wygrana to odpowiedź na grę w czwartek. Teraz dwa dni odpoczynku
0
Brawo za obronę bo tak naprawdę Ter Stegen nie miał roboty
0
Ale nasi marnuja
0
No nie potrafią zaskoczyc
0
Więcej zabawy! Gdzie ta forma Barcelony
1
Jeśli Barca nie strzeli na 2:0 to będzie 1:1
1
Teraz to by się Dembele przydał skoro Atletico tak wysoko gra
0
Rakitic n-Ty raz prosta strata
0
I kolejny głupi blad
0
Bez takich bledow
0
Trzeba było Albie podać który kompletnie był niekryty
1
Kolejna słaba kontra
0
W kontrakcie Gomesa jest zapis ze jak nie zagra określoną ilość meczy to Barca zapłaci karę Valencji
1
Niech ktos to wytlumaczy. Mina zawodnik meczu z Getafe za karę brak powołania na następne mecze. Gomez kompletne drewno który nic dosłownie nic dobrego nie pokazał nagle zmienia Inieste. Przecież on jest słaby nawet w obronie to po co on?
0
Stoch jak Messi
3
Oby nasi nie spuścili z tonu w drugiej połowie bo Atletico wtedy ruszy
0
Memory five Gomes
0
Dla mnie Valverde jest D....
0
Nie wierzę w to ze wszedł Gomes
0
Niech przestaną z tymi wrzutkami
3
Najlepsze jest to że jak rywal ewidentnie popełni klops i sędzia tego nie zauważy albo nie chce zauważyć to nagle wszyscy z Barcelony to widzą ale jak ktoś z Barcelony popełni klops i sędzia tak samo się zachowa to gadają że muszą to na spokojnie zobaczyć bo nie widzieli tego. Wiadomo sędzia był beznadziejny ale nie on jest przyczyną remisu. Trzeba było strzelać gole a nie próbować wjeżdżać z piłką do bramki