16 listopada 2008, 18:13
0
3:0 dla Barcy.
13 listopada 2008, 16:29
Ja bym chciał, aby Messi zdobył Złotą Piłkę. Ronaldo myśli tylko o sobie, aż za mocno.
6 listopada 2008, 17:04
Tym nagraniem nie wynikało oplucia Messiego na Dude.Te oplucie to kompletna bzdura dla gazet. Moim zdaniem po prostu pluł na ziemie.
1 listopada 2008, 18:22
3:1 dla Barcy
25 października 2008, 22:45
Nawet niezła ta oprawa... Jest bardziej unowocześniona.
25 października 2008, 22:32
Stawiam 5:1 dla Barcy.
25 października 2008, 22:37
Złotą Piłkę zgarnie Messi! Ten sezon należy do niego! Po za tym Messi jest lepszy od C. Ronaldo.
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
3:0 dla Barcy.
0
Ja bym chciał, aby Messi zdobył Złotą Piłkę.
Ronaldo myśli tylko o sobie, aż za mocno.
0
Tym nagraniem nie wynikało oplucia Messiego na Dude.Te oplucie to kompletna bzdura dla gazet. Moim zdaniem po prostu pluł na ziemie.
0
3:1 dla Barcy
0
Nawet niezła ta oprawa...
Jest bardziej unowocześniona.
0
Ja bym chciał, aby Messi zdobył Złotą Piłkę.
Ronaldo myśli tylko o sobie, aż za mocno.
0
3:0 dla Barcy.
0
Tym nagraniem nie wynikało oplucia Messiego na Dude.Te oplucie to kompletna bzdura dla gazet. Moim zdaniem po prostu pluł na ziemie.
0
Stawiam 5:1 dla Barcy.
0
Złotą Piłkę zgarnie Messi!
Ten sezon należy do niego!
Po za tym Messi jest lepszy od C. Ronaldo.