0

@Derean Oby Fulham ich dziś ostatecznie pogrążył.

1

@Visca_barca Może nie ulubione,bo to się zmienia. W tej chwili Girona i Bologna. Ale fakt - Alaves polubiłem kiedyś za niesamowity finał chyba w Pucharze UEFA z Liverpoolem.

0

@LM10GOAT No nic,ale chciałem się poczuć tak jak wielu malkontentów tutaj co krytykuja wszystko co związane z Barcą.

0

@LM10GOAT Sztab Barcy jest niesamowity.

0

@DonCarletto Bo Xabi Alonso. Element znienawidzonego Real Madryt z czasów Mourinho.

0

@LM10GOAT Dobre żarty.

1

@FCB_dimiC On ma swój mały wszechświat. I niech sobie w nim żyje.

0

@Stinger_ No to tym bardziej dzisiaj całym sercem za BVB.

0

@DonMatteo901 Ja już wymieniłem rok temu.

1

@blakkudium Brać póki jest możliwość.

4

@FCB_dimiC Slyszysz? Przestań zsamować się la Ramblą.

1

@Kazragore Mnie ciekawi z kolei jak taka Konfa by zagłosowała za projektem Lewicy w tej sprawie, i odwrotnie. Podejrzewam,że zaraz by jedni i drudzy gadali,że jakies tam szczegóły sa nie do przyjęcia i byliby przeciw albo by się wstrzymali.

0

@Kazragore Przecież w Konfie wiele osób wypowiadało się za pełną wolnością w zakresie tego co ludzie moga w siebie wlewać,wstrzykiwać,przyjmować czy palić.

0

@prokofiew Ale oni muszą się liczyć z tym że nie mogą sobie ot tak sprzedać tego uzbrojenia by na nim zarobic,bo maja też inne niepewne rejony swiata gdzie być może im będzie potrzebne.

1

@Kgorecki2500 Ciekawe czy ona ogarnia,że te mieszkanie o którym piszą w tym "ogłoszeniu" to taka przenośnia.

1

@Kgorecki2500 Ależ okaz. I jaki seksowny zarost.

0

@Messi96_96 No w sumie..

0

@kigani A to on nie pauzuje za tą czerwoną kartkę?

0

@Khajio Co znaczy lepsze? Taka Chelsea jest obecnie lepsza od Aston Villi na przykład? Miejsce w tabeli to idealny wyznacznik jaki klub jest na dana chwilę lepszy.

0

@stone80 No skoro nie uciekają,to czyja niby?

0

@tbas Si senor Javier.

0

@stone80 No ofiar, a czyja?

2

@Barcanajlepszyteam Polak potrafi,a Ukrainiec tym bardziej. A już w warunkach wojennych to w ogóle bajka dla kombinatorów.

0

@tbas Weź idź Pan z tym Tuchelem. Nawet nie mów nic o nim. A dna Barcy to podstawa tego klubu.

0

@pete Jak masz panele 10 kW, to przez cały rok musiały naprodukować więcej niż 6,2 MW. I ta różnica to pewnie autokonsumpcja

0

@stone80 Aha. No to spoko. Nie ma tematu. Przecież ich ostrzegli - skoro nie uciekli (bo nie mieli gdzie) to juz ich wina.

3

@Kgorecki2500 Chyba Rosjanie przez te kilka lat wojny zabili mniej cywili niż ci których imienia nie można wymieniać zabili przez kilka miesięcy.

1

@Szakalaka12369 Zdecydowanie przeinwestowana. Dobitny przykład na to,że pieniądze w piłce nie gwarantują zwycięstw.

14

Myślę,że to powinna być decyzja potencjalnego nowego trenera. Po co sprowadzać za grube pieniądze kogoś kogo potem nowy trener na siłę miałby upychać do składu?

0

Pomijając kwestię tego czy to realne czy nie. To jak myslicie? Guardiola jest tym który wyniósłby zespół na wyższy poziom w obecnej sytuacji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?