@Visca_barca Może nie ulubione,bo to się zmienia. W tej chwili Girona i Bologna. Ale fakt - Alaves polubiłem kiedyś za niesamowity finał chyba w Pucharze UEFA z Liverpoolem.
@Kazragore Mnie ciekawi z kolei jak taka Konfa by zagłosowała za projektem Lewicy w tej sprawie, i odwrotnie. Podejrzewam,że zaraz by jedni i drudzy gadali,że jakies tam szczegóły sa nie do przyjęcia i byliby przeciw albo by się wstrzymali.
@Kazragore Przecież w Konfie wiele osób wypowiadało się za pełną wolnością w zakresie tego co ludzie moga w siebie wlewać,wstrzykiwać,przyjmować czy palić.
@prokofiew Ale oni muszą się liczyć z tym że nie mogą sobie ot tak sprzedać tego uzbrojenia by na nim zarobic,bo maja też inne niepewne rejony swiata gdzie być może im będzie potrzebne.
@Khajio Co znaczy lepsze? Taka Chelsea jest obecnie lepsza od Aston Villi na przykład? Miejsce w tabeli to idealny wyznacznik jaki klub jest na dana chwilę lepszy.
Myślę,że to powinna być decyzja potencjalnego nowego trenera. Po co sprowadzać za grube pieniądze kogoś kogo potem nowy trener na siłę miałby upychać do składu?
0
@Derean Oby Fulham ich dziś ostatecznie pogrążył.
1
@Visca_barca Może nie ulubione,bo to się zmienia. W tej chwili Girona i Bologna. Ale fakt - Alaves polubiłem kiedyś za niesamowity finał chyba w Pucharze UEFA z Liverpoolem.
0
@LM10GOAT No nic,ale chciałem się poczuć tak jak wielu malkontentów tutaj co krytykuja wszystko co związane z Barcą.
0
@LM10GOAT Sztab Barcy jest niesamowity.
0
@DonCarletto Bo Xabi Alonso. Element znienawidzonego Real Madryt z czasów Mourinho.
0
@LM10GOAT Dobre żarty.
1
@FCB_dimiC On ma swój mały wszechświat. I niech sobie w nim żyje.
0
@Stinger_ No to tym bardziej dzisiaj całym sercem za BVB.
0
@DonMatteo901 Ja już wymieniłem rok temu.
1
@blakkudium Brać póki jest możliwość.
4
@FCB_dimiC Slyszysz? Przestań zsamować się la Ramblą.
1
@Kazragore Mnie ciekawi z kolei jak taka Konfa by zagłosowała za projektem Lewicy w tej sprawie, i odwrotnie. Podejrzewam,że zaraz by jedni i drudzy gadali,że jakies tam szczegóły sa nie do przyjęcia i byliby przeciw albo by się wstrzymali.
0
@Kazragore Przecież w Konfie wiele osób wypowiadało się za pełną wolnością w zakresie tego co ludzie moga w siebie wlewać,wstrzykiwać,przyjmować czy palić.
0
@prokofiew Ale oni muszą się liczyć z tym że nie mogą sobie ot tak sprzedać tego uzbrojenia by na nim zarobic,bo maja też inne niepewne rejony swiata gdzie być może im będzie potrzebne.
1
@Kgorecki2500 Ciekawe czy ona ogarnia,że te mieszkanie o którym piszą w tym "ogłoszeniu" to taka przenośnia.
1
@Kgorecki2500 Ależ okaz. I jaki seksowny zarost.
0
@Messi96_96 No w sumie..
0
@kigani A to on nie pauzuje za tą czerwoną kartkę?
0
@Khajio Co znaczy lepsze? Taka Chelsea jest obecnie lepsza od Aston Villi na przykład? Miejsce w tabeli to idealny wyznacznik jaki klub jest na dana chwilę lepszy.
0
@stone80 No skoro nie uciekają,to czyja niby?
0
@tbas Si senor Javier.
0
@stone80 No ofiar, a czyja?
2
@Barcanajlepszyteam Polak potrafi,a Ukrainiec tym bardziej. A już w warunkach wojennych to w ogóle bajka dla kombinatorów.
0
@tbas Weź idź Pan z tym Tuchelem. Nawet nie mów nic o nim. A dna Barcy to podstawa tego klubu.
0
@pete Jak masz panele 10 kW, to przez cały rok musiały naprodukować więcej niż 6,2 MW. I ta różnica to pewnie autokonsumpcja
0
@stone80 Aha. No to spoko. Nie ma tematu. Przecież ich ostrzegli - skoro nie uciekli (bo nie mieli gdzie) to juz ich wina.
3
@Kgorecki2500 Chyba Rosjanie przez te kilka lat wojny zabili mniej cywili niż ci których imienia nie można wymieniać zabili przez kilka miesięcy.
1
@Szakalaka12369 Zdecydowanie przeinwestowana. Dobitny przykład na to,że pieniądze w piłce nie gwarantują zwycięstw.
14
Myślę,że to powinna być decyzja potencjalnego nowego trenera. Po co sprowadzać za grube pieniądze kogoś kogo potem nowy trener na siłę miałby upychać do składu?
0
Pomijając kwestię tego czy to realne czy nie. To jak myslicie? Guardiola jest tym który wyniósłby zespół na wyższy poziom w obecnej sytuacji?