17 czerwca 2024, 16:52
1
@Sulimo Klub - mem.
17 czerwca 2024, 16:50
@FcPortoFan1999 Patrzę,że nawet fajną grupę mają. Jest potencjał na kolejny tytuł króla strzelców dla Ronaldo. Trzymam kciuki.
17 czerwca 2024, 16:45
0
@Aferzysta A z kim grają? Oby tego dokonał.
17 czerwca 2024, 16:43
4
@Comentateiro Dostarczyli,ale ukry sprzedali na boku Rumunom.
17 czerwca 2024, 16:38
@BulaKG O ile Coutinho się jakos bronił, tak Dembele niekoniecznie był wtedy tyle wart
17 czerwca 2024, 16:36
@Chaoss Ja też. Ale jeszcze liczę na Czechy.
17 czerwca 2024, 16:35
@Destroyer_of_Worlds @Adran360 Piłeś? Nie pisz.
17 czerwca 2024, 16:34
@Comentateiro Słowacja ich pogoni.
17 czerwca 2024, 16:33
2
@takisobiektos A ja nie rozumiem jak Barca mogla wydać miliony na Coutinho i Dembele
17 czerwca 2024, 16:18
@Arden Śmiem twierdzić,że chłopaki z frontu daliby więcej na boisku niz ci tam teraz obecni.
17 czerwca 2024, 16:16
Alez zgniotą Ukraińców. Cos pięknego
17 czerwca 2024, 16:08
@Arden Świetne wieści.
17 czerwca 2024, 16:06
@mordini123 Parodia normalnie.
17 czerwca 2024, 15:45
3
@Popitek12 Kolumbia - spoko zespół.
17 czerwca 2024, 15:38
@Gibbon_FCB A czemu mieli nam cos zrobić?
@Aferzysta Jechać z Ukraińcami
17 czerwca 2024, 15:29
Brawo. Rumunia. Brawooo brawooo brawooooooo
@mordini123 Czyli Wisła Kraków gra o LE,a 2 i 3 zespół Ekstraklasy o LKE?
17 czerwca 2024, 15:27
@IronSanHybrid Piękny widok.
17 czerwca 2024, 15:22
@Bernard777 Ceaucescu mordował swoich ,a oni zresztą sami go zamordowali i nie robią z niego bohatera. Co to za porównanie w ogóle?
17 czerwca 2024, 15:20
@trolownik Został politycznym naganiaczem. Najgorszy sort człowieka.
17 czerwca 2024, 12:33
@PizzerMan Dla zasięgu.
17 czerwca 2024, 12:32
@tristan87 Mówisz Rivaldo i mam przed oczami dwie akcje - pierwsza, którą przytoczyłeś i druga -
17 czerwca 2024, 11:00
@clyde Odkąd Rosja ma bana,to chyba ta zasada poszła do kosza. Od początku mówiłem,ze to zła decyzja i teraz widzimy jej następstwa.
17 czerwca 2024, 08:43
@Barcasub Uuuuuuu. No to kosa z Mbappe. A do tej pory nawet go szanowałem i lubiłem. I nawet transfer do białych niewiele zmienił. To jak on taki jest to kij mu w oko. Thuramowi zresztą też.
17 czerwca 2024, 08:34
@Vampir707 Ktoś nazwał tę małpkę tak samo jak Mentzena? Miłe.
16 czerwca 2024, 22:16
@Gibbon_FCB Tylko kiedy on miał ten swój prime? W Lyonie?
@sevs Dokładnie tak.
16 czerwca 2024, 22:06
6
Depay ma niezłe staty w reprezentacji - 91 występów, 45 bramek i 31 asyst. Niezły wynik.
16 czerwca 2024, 21:57
@sevs On nawet źle to powiedział. Powiedział,że niejeden NIE bałby się wsadzić tam nogę.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@Sulimo Klub - mem.
1
@FcPortoFan1999 Patrzę,że nawet fajną grupę mają. Jest potencjał na kolejny tytuł króla strzelców dla Ronaldo. Trzymam kciuki.
0
@Aferzysta A z kim grają? Oby tego dokonał.
4
@Comentateiro Dostarczyli,ale ukry sprzedali na boku Rumunom.
0
@BulaKG O ile Coutinho się jakos bronił, tak Dembele niekoniecznie był wtedy tyle wart
0
@Chaoss Ja też. Ale jeszcze liczę na Czechy.
1
@Destroyer_of_Worlds @Adran360 Piłeś? Nie pisz.
0
@Comentateiro Słowacja ich pogoni.
2
@takisobiektos A ja nie rozumiem jak Barca mogla wydać miliony na Coutinho i Dembele
1
@Arden Śmiem twierdzić,że chłopaki z frontu daliby więcej na boisku niz ci tam teraz obecni.
2
Alez zgniotą Ukraińców. Cos pięknego
1
@Arden Świetne wieści.
0
@mordini123 Parodia normalnie.
3
@Popitek12 Kolumbia - spoko zespół.
0
@Gibbon_FCB A czemu mieli nam cos zrobić?
0
@Aferzysta Jechać z Ukraińcami
0
Brawo. Rumunia. Brawooo brawooo brawooooooo
0
@mordini123 Czyli Wisła Kraków gra o LE,a 2 i 3 zespół Ekstraklasy o LKE?
0
@IronSanHybrid Piękny widok.
0
@Bernard777 Ceaucescu mordował swoich ,a oni zresztą sami go zamordowali i nie robią z niego bohatera. Co to za porównanie w ogóle?
0
@trolownik Został politycznym naganiaczem. Najgorszy sort człowieka.
0
@PizzerMan Dla zasięgu.
0
@tristan87 Mówisz Rivaldo i mam przed oczami dwie akcje - pierwsza, którą przytoczyłeś i druga -
0
@clyde Odkąd Rosja ma bana,to chyba ta zasada poszła do kosza. Od początku mówiłem,ze to zła decyzja i teraz widzimy jej następstwa.
1
@Barcasub Uuuuuuu. No to kosa z Mbappe. A do tej pory nawet go szanowałem i lubiłem. I nawet transfer do białych niewiele zmienił. To jak on taki jest to kij mu w oko. Thuramowi zresztą też.
2
@Vampir707 Ktoś nazwał tę małpkę tak samo jak Mentzena? Miłe.
0
@Gibbon_FCB Tylko kiedy on miał ten swój prime? W Lyonie?
1
@sevs Dokładnie tak.
6
Depay ma niezłe staty w reprezentacji - 91 występów, 45 bramek i 31 asyst. Niezły wynik.
2
@sevs On nawet źle to powiedział. Powiedział,że niejeden NIE bałby się wsadzić tam nogę.