mario1236
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
batigol86
athletico, naucz się poprawnie pisać a potem wyzywaj innych od pomiotów
0
WIEMY GDZIE ZAGRA WALDES ZA ROK HAHAHAH
0
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
0
teraz nikt nie pisze że karny z kapelusza płaczki
0
jeszcze niech 200 osob napisze ze byl spalony , nie mazać się laski ;)
0
nie płaczcie płaczki :(
0
Strzela ale jest messi i długo długo nic . zaś w realu jest dużo zawodników co mają po kilkanaście bramek lub kilka ...
0
POLECAM !! KAZDY MUSI TO OGLADNAC !!
https://www.youtube.com/watchfeature=player_embedded&v=qe7kMYzNRrA#!
0
DLA TYCH WSZYSTKICH CO GADAJĄ O KARNYM
"PRZEGRANI NIE ROZMAWIAJĄ O SĘDZIACH" - któryś z aktórw barcy tak powiedzial po wczesniejszym GD
0
http://kwejk.pl/obrazek/1676783?fb_action_ids=604154909601711%2C604078799609322&fb_action_types=kwejk_pl%3Avote&fb_source=other_multiline&action_object_map=%7B%22604154909601711%22%3A485760954815657%2C%22604078799609322%22%3A209482862530991%7D&action_type_map=%7B%22604154909601711%22%3A%22kwejk_pl%3Avote%22%2C%22604078799609322%22%3A%22kwejk_pl%3Avote%22%7D&action_ref_map=%5B%5D
0
niewiniątko biedne. cacy cacy .
0
BAN
0
Szacunku dla Barcy. Przykro mi, ciekawe za co? Jak ten wasz prezesik cały i reszta kozaczą a sami jeszcze sie zdziwią na koniec sezonu. A tak dla twojej wiadomości jestem rocznik 92 - 17 lat mam. Pozdro. I powiedz mi że ten messi nie jest knypem...
0
BAN
0
przeminho
ty SE za to pograsz dziecko
0
Ja jestem dorosły chłopie. Tylko chodzi o to że takie są realia.
0
Ja jestem dorosły chłopie. Tylko chodzi o to że takie są realia.
0
BAN