0

batigol86

athletico, naucz się poprawnie pisać a potem wyzywaj innych od pomiotów

0

WIEMY GDZIE ZAGRA WALDES ZA ROK HAHAHAH

0

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

0

teraz nikt nie pisze że karny z kapelusza płaczki

0

jeszcze niech 200 osob napisze ze byl spalony , nie mazać się laski ;)

0

nie płaczcie płaczki :(

0

Strzela ale jest messi i długo długo nic . zaś w realu jest dużo zawodników co mają po kilkanaście bramek lub kilka ...

0

POLECAM !! KAZDY MUSI TO OGLADNAC !!

https://www.youtube.com/watchfeature=player_embedded&v=qe7kMYzNRrA#!

0



DLA TYCH WSZYSTKICH CO GADAJĄ O KARNYM
"PRZEGRANI NIE ROZMAWIAJĄ O SĘDZIACH" - któryś z aktórw barcy tak powiedzial po wczesniejszym GD

0

niewiniątko biedne. cacy cacy .

0

BAN

0

Szacunku dla Barcy. Przykro mi, ciekawe za co? Jak ten wasz prezesik cały i reszta kozaczą a sami jeszcze sie zdziwią na koniec sezonu. A tak dla twojej wiadomości jestem rocznik 92 - 17 lat mam. Pozdro. I powiedz mi że ten messi nie jest knypem...

0

BAN

0

przeminho

ty SE za to pograsz dziecko

0

Ja jestem dorosły chłopie. Tylko chodzi o to że takie są realia.

0

Ja jestem dorosły chłopie. Tylko chodzi o to że takie są realia.

0

BAN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?