0

Forma fizyczna =\= forma boiskowa

0

Jednak zachowanie słabe, Antek ostatnio w ogóle strasznie się dziecinny zrobił :v
No i na tym zdjęciu powinienem być Diego, bo francuz nie zagrał specjalnie jakiś dobrze

5

Przecież on nie mówi o wszystkich xd
Ale ma rację, po słabszym meczu Barcy tutaj dzieje to samo xd

0

Mi się ostatnio śniło, że paliłem gibona z psem, tylko co z tego?

2

Mi się najlepiej w 4 gralo

4

No nie, widzę że wrócił temat jaki to Dembele jest nieogarnięty, bo wrócił dzień później niż rzekomo zasugerował mu klub xD

4

Tyle, że na tym chorobowym nie siedział i nic nie robil, rehabilitacja też jest męcząca

2

Kontuzja?

1

Po wakacjach dużo piłkarzy tak wygląda, ale szybko udaje im się zrzucić brzucho, chociaż znając naszego gryzonia dalej będzie delikatnie pulchny. :v

0

Obok Aleni gralo 10 innych piłkarzy, poza tym piłkarza można ocenić inwidualne, nie patrząc a osiągi drużny. Nie wspominając o niektórych idiotycznych decyzji byłego trenera, jak wystawianie Carlesa na skrzydle

0

0

To był sarkazm, nawiązałem do wypowiedzi jednego z użytkowników :P

0

Tyle, że formalnie stawianie na wychowanków nie ma nic wspólnego z tym mottem, potem dopiero ludzie zaczynali do niego dopisywać inne cechy

0

Rakitic to wypalony pilkarz, niewiele nam już zaoferuje :/

0

Trenował przecież, rehabilitacja przy kontuzjach też wiele go kosztowała, nie wspominając o presji i obciążeniu psychicznym jakie może na nim ciążyć

77

Upały szkodzą ludziom ciąg dalszy

0

Ronaldo obecnie jest TOP 2 z obecnych czasów, jest wybitny

5

Zaktualizuj sobie info, Dembele wrócił wcześniej z wakacji

0

Wpierw trzeba się pozbyć Denisa, Sampera i Gomesa :v

14

Może niech pierwsze rozegra chociaż jeden, pełen sezon w Barcy B?

0

Bo nie chce wrzucić Puiga na głęboką wodę, który nie rozegrał nawet jednego sezonu w Barcelonie B? XD

0

Ja nie wiem czemu Vidal ma tutaj opinie takiego brutala xd

0

Thiago dobry piłkarz, ale nie potrzebny, trzeba spróbować z Arthurem a transfer Hiszpana pewnie mocno ograniczył by jego rozwój.

0

Nazywanie Vidala półśrodkiem jest conajmniej głupie

0

Można powiedzieć, że w wszystkich :v

0

I co z tego?
Edit: a okej xd Tak, Palenica To wychowanek

2

Widzę niektórzy już piękne wnioski wyciągnęli xD

2

Z tym Deulofeu to chyba kpisz, piłkarz odpowiedni ale dla Milanu, nie dla Barcy.

5

To tylko świadczy o Tobie.

28

Teraz w każdym komentarzu będziesz hejtował Valverde? xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?