marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Forma fizyczna =\= forma boiskowa
0
Jednak zachowanie słabe, Antek ostatnio w ogóle strasznie się dziecinny zrobił :v
No i na tym zdjęciu powinienem być Diego, bo francuz nie zagrał specjalnie jakiś dobrze
5
Przecież on nie mówi o wszystkich xd
Ale ma rację, po słabszym meczu Barcy tutaj dzieje to samo xd
0
Mi się ostatnio śniło, że paliłem gibona z psem, tylko co z tego?
2
Mi się najlepiej w 4 gralo
4
No nie, widzę że wrócił temat jaki to Dembele jest nieogarnięty, bo wrócił dzień później niż rzekomo zasugerował mu klub xD
4
Tyle, że na tym chorobowym nie siedział i nic nie robil, rehabilitacja też jest męcząca
2
Kontuzja?
1
Po wakacjach dużo piłkarzy tak wygląda, ale szybko udaje im się zrzucić brzucho, chociaż znając naszego gryzonia dalej będzie delikatnie pulchny. :v
0
Obok Aleni gralo 10 innych piłkarzy, poza tym piłkarza można ocenić inwidualne, nie patrząc a osiągi drużny. Nie wspominając o niektórych idiotycznych decyzji byłego trenera, jak wystawianie Carlesa na skrzydle
0
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6569719.html#comment-6569725
Jakieś rozdwojenie jaźni? :p
0
To był sarkazm, nawiązałem do wypowiedzi jednego z użytkowników :P
0
Tyle, że formalnie stawianie na wychowanków nie ma nic wspólnego z tym mottem, potem dopiero ludzie zaczynali do niego dopisywać inne cechy
0
Rakitic to wypalony pilkarz, niewiele nam już zaoferuje :/
0
Trenował przecież, rehabilitacja przy kontuzjach też wiele go kosztowała, nie wspominając o presji i obciążeniu psychicznym jakie może na nim ciążyć
77
Upały szkodzą ludziom ciąg dalszy
0
Ronaldo obecnie jest TOP 2 z obecnych czasów, jest wybitny
5
Zaktualizuj sobie info, Dembele wrócił wcześniej z wakacji
0
Wpierw trzeba się pozbyć Denisa, Sampera i Gomesa :v
14
Może niech pierwsze rozegra chociaż jeden, pełen sezon w Barcy B?
0
Bo nie chce wrzucić Puiga na głęboką wodę, który nie rozegrał nawet jednego sezonu w Barcelonie B? XD
0
Ja nie wiem czemu Vidal ma tutaj opinie takiego brutala xd
0
Thiago dobry piłkarz, ale nie potrzebny, trzeba spróbować z Arthurem a transfer Hiszpana pewnie mocno ograniczył by jego rozwój.
0
Nazywanie Vidala półśrodkiem jest conajmniej głupie
0
Można powiedzieć, że w wszystkich :v
0
I co z tego?
Edit: a okej xd Tak, Palenica To wychowanek
2
Widzę niektórzy już piękne wnioski wyciągnęli xD
2
Z tym Deulofeu to chyba kpisz, piłkarz odpowiedni ale dla Milanu, nie dla Barcy.
5
To tylko świadczy o Tobie.
28
Teraz w każdym komentarzu będziesz hejtował Valverde? xDD