marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@reloaded Mysle, ze Barca będzie napierać na Yamala zeby wziął "10"
marketingowo jest to prawdziwa bomba
1
@Mario96w a gdzie smaczniejsze, raz miałem snusa w ryju i myślałem, że zwymiotuje takie obrzydlistwo. xD
a e-fajka super sprawa, dzięki niej walnąłem zwykłe papieroski, stopniowo ograniczałem zawartość nikotyny i cyk, pół roku już nie mam kontaktu z tym ścierwem
4
@Safrani @Kgorecki2500 Wiadomo, ze chodzi o hajs - ale w takiej sytuacji niech nie bawią się w jakiś strażników co jest dobre, co złe bo wygląda to obrzydliwie
3
99% osób palących z mojego otoczenia zaczęło jarać od zwykłych fajek(Ja sam również)
dlaczego za nie się nie wezmą? Tylko chcą zabijać alternatywy, które dodatkowo są lepsze dla otoczenia bo nie śmierdzą xD
1
@Kgorecki2500 o ty hejterze :p
2
@BorzyKrzys Kult zapierdol* od małego wpojony. xD
6
@Adran360 Zawsze jak sie bija kobiety to większość "walki" to ciągnięcie się za włosy xD
12
@DiSBlaDE Nope, zjadają nas robaczki i elo, koniec
0
@Sulimo To jak Ci spasował to gorąco polecam później obadać Orgins. Klimatem najgorzej m siadł, bo totalne nie przepadam za starożytnym Egiptem ale jako grę wspominam go najmilej jeżeli chodzi rpg'owe assassynki
0
@Sulimo W Origins grasz? Chyba jeszcze najlepsza część z tych nowych AC.
2
@Kgorecki2500 Andrzej się ceni
2
@Azi Mysle, ze nie jestesmy jacyś wyjątkowi pod tym względem
11
@Faro Ewidentnie Yamal zaczął ćpać
1
Eripe wstał z grobu i cyk, już rapuje na narodowym
0
@Criss18Barca Niektórzy biją się po ryjach na ringu, niektórzy wymieniają się plaskaczami stojąc naprzeciwko siebie. xD
2
@PatrychoO w sumie mnie nie zdziwi jak chłopaki po prostu szukają pretekstu do bitki - juz nawet nieważne z kim. xD
2
już leci narracja z prawicowych środowisk, że musza koczować na granicy xDD
4
@KrwawiaceoczyVEB ale to całkiem rozsądne warunki xD
0
@FCB24 a czemu miałby się zrzec legalnie zarobionych pieniędzy
3
Bartomeu to powinien mieć zakaz wjazdu do Barcelony za to co wyprawiał w tym klubie xD
3
@Kgorecki2500 Jednak jeżeli chodzi o śniadanie to zostanę przy jajecznicy. ;p
9
@Encore Trochę patologia, że ktoś jest w stanie osiągnąć takie zarobki za kopanie piłeczki. Trochę chyba źle skręciliśmy jako gatunek xD
11
Lis zaczął pisać z sensem na twitterze, koniec świata jest blisko. :D
1
@kondzix2115 quebo goat. Nikt na tej smutnej scenie nie robi takiego show jak on
1
@Varkond DS2 to taki czarny baran z soulsowej rodzinki xD
1
@Kgorecki2500 jak jak patrzę to nic ciekawego nie ma ;p
3
chłopaki jeszcze wiele się muszą nauczyć
30
@Cule1234 Tam samo jak prezez La Ligi nie powinien publicznie wypowiadać się o możliwościach transferowych/rejestracyjnych klubów
a w przypadku Barcy robi to notorycznie. xD
2
@Hosh tutaj dostajesz kilka zakazów jazdy, realna kara dopiero jak kogoś zabijesz
3
Typ z buta powinien dostać wyrok jak za usiłowanie zabójstwa