O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4160
  • Liczba komentarzy 25
  • Polecenia 13

Komentarze

1

Zazdro bo was nie stać i mieliscie bana ?

0

1

1

3

Zobacz wszystkie

3

2

Ci co mówią że real gra dno to chyba nie oglądają ich meczów. Od porażki z Atletico zaczęli grać bardziej solidniej w defensywie. Jak dla mnie ich defensywa gra na razie na 4+ nie tracą głupich bramek i nie popełniają głupich błędów. W ataku brakuje im skuteczności.

1

Bo to prawda... Więc nie wiem kto wymyślił to że Messi jest kompletny 0.o

1

Bo jest lepszy

1

Szkoda mi prawdziwych kibiców Barcy... Niektórzy to dzieci ponizej 12 lat którzy wypowiadają się najwięcej a chuja wiedzą... Dobrze że wasz Leoś nigdy nie strzela do pustej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?