1

@DonMatteo901 ktos pisal o tym ze ona ukradła to logo.

3

@norbi77 jakby mecze kończyły się wcześniej to Real Madryt nie wygrał by LM kilka razy ;) jakby babka miała wąsy co pierdoly gościu piszesz

0

@Ali3231 on od 6 lat nic nie wnosi ale dalej są jego fani ;) żaden klub się po niego.nie zgłosił ciekawe czemu ? Chyba jest za dobry

0

@Ali3231 gdzie te piłki dostarczał? Zauważ że gdyby nie Lewy to ataku nie ma. Dembele straty za strata do tego koszmarne wrzutki która przyczyniła się do 2 czy 3 gola. Gość robi dużo chosu który nic nie wnosi. Bayern Inter czy znowu Inter jak dla mnie to pokazuje jakich mamy skrzydłowych słabych którzy nie istnieją chyba że na papierze.

1

@PJ1985 jeżeli uważasz że liga hiszpańska będzie się rozwijać tak jak Angielską to chyba nie znasz liczb. A to się dopiero rozpędza. Jeżeli Barca i Atletico będą kiaohy problemy to coraz mniejsze pieniądze będą ładowane w lige bo kto będzie chciał oglądać. Oglądałem.mecze Vilarreal i Realu w lM i tak na prawdę dużo szczęścia w meczach było więc zobaczymy w tym sezonie bo z grupy wyjdzie tylko Real.

0

@Mathew86 no taki dobry trener że kluby się o niego bija ;) wszędzie jakieś problemy miał a tutaj jeszcze na fanów

1

Dembele który przez cały mecz zdobył bramkę notował same złe decyzje straty, wrzutki to już parodia. Jego strzały z daleka są tak skuteczne ze nikt nie pamięta kiedy wpadły przynajmniej 2 bramki. Zawodnik do szumu gdzie jakiś mecz wyjdzie i tyle. Gdyby nie Lewy do Atak by nie istniał

0

@Hosh w ogóle inną sytuacja niż ta. Czemu w meczu psg nie dostał kartki zawodnik? Chyba sędzia nie zna przepisów tutaj jest tam nie ma.

0

@Michael24 kurczę PsSG dostali karnego i sędzia nawet kartki nie dał. Chyba przepisy są po to żeby sędziowie zawsze się wybronił. Możesz mi to teraz wytłumaczyć ??

1

@FC1899Barca nie trenują ostatnio grali z Radomiakiem naszym i przegrali z mocnarna Polska drużyna 2-0 ;)

9

Sędziowie mogą robić sobie co chcą nawet w dobie Varu. Barca przekrecona przez sędziego z Var a on dalej sobie sedziuje przed monitorem ;) korupcja w piłce jest ogromna zobaczymy czy kiedyś to wyjdzie

0

Karny albo częrwo na korzyść Kopenhagi więc czerwo

0

@lucca87 biedronka ma masło robione pod siebie i czasem warto spojrzeć na wage opakowania bo tutaj można się sporo pomylić cena niższa waga mniejsza. Ja ostatnio liczyłem moje koszta która ponoszę z zeszłym rokiem wyszło mi 35 % że mi wszystko podrożało. Węgiel udalo mi się kupić po 1000 zł jeszcze bo.jezeli kupił bym jakos teraz to ponad 40 % miałbym więcej.

1

@Rl9k1nG przecież masz inne koszty które poszły dużo w górę ;) paliwo jeden z czynników i z tego co zrozumiałem to kolega pisze o całościowym koszcie życia a paliwo jednym z czynników.

0

@LS ja cały czas o tym pisze że Polska ma problem ponieważ Polaków ubywa prognoza jest chyba na 32 mln za kilkanaście lat i na moją emeryturę za 30 lat nie będzie miał kto pracować. A piramida finansowa nie wiadomo jak to przetrwa. Więc potrzeba ludzi z zewnątrz ale jakoś to wszystko trzeba przemyśleć ja to robić. Uważam że dzieci będzie się jeszcze mniej rodzić bo teraz te 500+ to jest gowno warte i patologia zdaje sobie z tegonawet sprawę

0

@lucas/catalan to.jest gwiazdą porno. Dość znana

2

Oglądam na tvppis ten reportaż i mogę powiedzieć że ktoś dostaję tam w wodach polski w łapę. Mam sytuację w sieradzu gdzie ludzie odpowiadający za działki również są skorumpowani ale prostymi przepisami kupują tanie działki pod pretekstem zielonych terenów ;) w każdym urzędzie tylko jak kase na lewo zarobić. Tak czy siak ja bym chciał mieć takiego cwaniaka bo miałbym zabawę wieczorami z chłopakami. Pomost już by się dawno spalił u nas ;)

0

Rashford rozrube robi w meczu

0

@kuz marketingowo będzie się opłacać jeżeli zejdzie dużo bardziej z pensji. Inaczej wielkiego zarobku nie będzie bo na koszulkach czy biletów to są groszowe sprawy.

0

@wasacz my w 4 przed telewizorem widzieliśmy że raphinia na nie swojej stronie nic nie wnosi. Bardzo słabo to wygląda u Xaviego że nie widzi takich rzeczy. On musi schodzić do środka inaczej jego zawody będą słabe.

0

@tbas podrożała ropa już 50 gr od kilku dni i leci w górę

0

@Destroyer_of_Worlds przecież ma więcej asyst... tylko w LM ma mniej. Weź sobie coś na uspokojenie bo dane masz źle. Wiesz że w mistrzostwach Europy Ronaldo też ma więcej asyst i goli...

0

@bartas97 eeee ale forma jakaś taka jakby chłopaka nie było bo gra padake od dawna @MesQueUnClub_87 wiem wiem niczym ferran wygląda od jakiegoś czasu

1

Haha Messi gol 3 sytuację stworzne i schodzi... jeśli nie jakiś uraz to trener ślepy inaczej napisac nie można. Dziwić może że Mbappe nie wpuścił

2

@Medium czytanie ze zrozumieniem? Najwięcej asysty ma Messi. Nie wiem gdzie tam coś pisze o LM ?

0

@AmigoBlancos no tydzień temu Donieck przegrał z Radomiakiem więc widać że poziom ich jest wysoki ;)

0

@Tasde masz filmik tej sytuacji?

0

@DonMatteo901 dobrze że wszyscy rozumieją

1

Ja bym wpuścił raphinie bo gramy w 10

2

@MesQueUnClub96 dobrze wiedzieć że przeszedł do drużyny na poziomie Bdb ;) myślenie lvl hard

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?