0

Nunez dzisiaj częrwo wyłapie jak będzie taka nerwowoka

1

@fabregas04 dobrze że oni tyle tych powtórek pokazują bo ja muszę wszystko w Internecie szukać

0

Przecież tam był spalony gościa na środku

0

Spalony ale szczęście mieli bo.karny pewny

1

@Zoker w pierwszym meczu z Niemcami tam poszła strata w środku więc za dużo zrobić nie mógł

3

@DonCarletto Trossard sezon życia a tutaj jeden mecz w podstawie.

1

No prawie pół Bayernu do domu ;)

0

Jak Hiszpanie zremisuja to niemcy wchodzą?

0

Ale to co marnują Niemcy to aż śmieszy

0

@mateusz1989VeB wygląda jakby całym obwodem wyszła

0

Ustawia taaa jeszcze zaraz Kostaryka z Japonią wyjdą ;)

3

Wygladalo że spokojnie całym obwodem wypadła

0

@Encore same dziadki i 2 młodych na poziomie gdzie jeden nie gra(2 dziadki w 2 ataku graja lepiej jeżeli można nazwać to gra niż gwiazdą z Liverpoolu a na boku gra gość z UTD który w tym sezonie jeszcze minuty nie rozegral. Szkoda mi dalej tłumaczyć. To tak samo jak po nazwie można powiedzieć że Chile to mocna drużyna bo jeszcze jakiś czas temu byli mocni ;)

0

@Encore poczekajmy zobaczymy co będzie od 1/8 ;) ja cały czas czekam żeby pokazał ta moc z dobrymi zespołami bo póki co to wiecznie znika ;)

0

@Encore no zycie nie zawsze jest jak trzba. Jeden gracz nic nie zmieni. Pewnie zaraz napiszesz że Bruno ciągnie całą Portugalię ;) tak czy siak wróci liga i będzie ten Twój UTD zerkal na niego z dołu ;)

0

@Encore dobrze że się liczy całokształt a nie jeden turniej. Zagrał piach na turnieju ale wróci do Guardioli i będzie rozdawał asysty jak trzeba.

4

Trener Francji po dzisiejszym meczu zdecydował że mają zagrać bez BRAMKARZa lub z mobilnym( jeszcze dokładnie muszą to przeanalizowac)

0

@AFA90 a nie wiadomo. Portugali może mieć Chorwatów bądź Niemców tak obstawiam że wyjdą bez problemu. Nawet Serbowie czy Szwajcarzy mogą sprawić problemy.

0

@adi7adi8 napisałem to bo większość ludzi tutaj tego.nie widzi ;) tak wynika z ich wypowiedzi

0

@taris Argentyna z drugiej

7

Ja tam uważam że Argentyna po 2 bramce dopuściła. Nie ryzykowali przestali atakować. Były zrywy ale bardziej to wyglądało z naszych błędów. Dla mnie to wyglądało tak że jakby chcieli to 4-0 by się ten mecz skończył. Jak kogoś cieszy taka gra to spoko. Cieszę się że Czesiu awansował bo nie zabiorą mi z Rakowa Papszuna a taki był zamiar, będzie kolejny sezon w u siebie ;)

0

@PatrykBarca Tyyy słaby wygrały z nimi ;) Maroko z Belgia Japonia Niemcy a różnica zawodników ogromna ;)

0

@swiergol2 ale kto każe grać jak Hiszpania. Przecież tutaj nie ma.zadnego stylu. Jest tylko stanie żadnego pressingu kontry.

1

@Janiama całe szczęście że ja wolę cieszyć się piłka i jej lepszą strona niż taką gra. Ale co się dziwić jak inne zespoły potrafią zostawić serducho na boisku a nasi zagrają kupę a i tak sa nagradzani. Niczym rząd daje dupy a ludzi im dalej przyklaskuja.

3

@Encore to pokaż mi takie sytuację gdzie bramkarz trafia w głowę zawodnika a nie piłkę i nie ma karnego czy faulu?

1

Czyli według LaRambli można sobie kogoś w twarz walnąć czy mocno czy słabo. Jakby nos złamał wtedy może byłby karny

1

@Encore Argentyna ma zagrać bez obrońców bo Polska i tak będzie grać na 0-0 ;)

0

@adi7adi8 ale według tego co.jest na stopie do.gory jest nie.mozliwe że z perspektywy rozrysowania linia na boisku przez porządkowego zawodnik wystają poza linie. Może zaklamywac kolano ale nie ciało.

0

@adi7adi8 linia musi być na boisku krzyow narysowana bo stopa jest na linie a perspektywa linia z ciałem nie wychodzi nad zawodnika

0

@GeneralXavi perspektywa ale aż tak bardzo na linie nie wystawal żeby pół ciała było na spalonym. Jedyne wytłumaczenie linia jest krzywo bardzo.narysowana na boiksu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?