maestro_10
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w futbolu jest takie coś jak "strzał z dystansu" to go poćwiczcie!
0
na mecz z Atletico Lucho pewnie nie powoła do kadry Messiego i Neya ;)
2
fiuty z Realu...
0
jedynym dobrym meczem za kadencji z LE był mecz z PSG wygrany 3-1 reszta to z nich to porażka albo wygrana z ogórkami
0
A idź pan w ch*j
0
ty się nadajesz...
0
Ciekawe na kogo zwali winę enrique ??
0
No to zaczyna się piekło dla "trenera" fcb...ADIOS wracaj do zapiździałej celty
0
A miało być tak pięknie...
0
koleś my przegrywamy...
1
no cóż niech Enrique powoli pakuje swoje walizki
0
jak wszystko w tym meczu...
0
jak wkurza te podanie do boku kiedy jest możliwość oddania strzału z dogodnej pozycji ;)
0
HAHAHHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAH 1-0 w dupe... gratuluję enrique
0
coś przeczuwam, że Leoś jak wejdzie pokaże klasę !
0
jaka by go chciała...
0
samego Douglasa+ Masipa na bramkę xd
0
chciałbym zobaczyć minę "mr. taktyka enrique" kiedy messi daje prowadzenie Barcelonie w 2 połowie jak przegrywamy...
0
może chce, aby piłkarze poczuli się pewnie !
0
jak przegramy to niech popełni samobójstwo xd przynajmniej uniknie bolesnych komentarzy
0
MUSIMY to wygrać !
1
Ale będą hejty i wyzwiska na Enrique jeśli tego spotkania nie wygramy...
1
ale nie w tak ważnym...
0
to przez sędziego koniec tej passy...
0
chociaż jakiś rekord lepszy od messiego !
0
albo "Dzień, który zmienił moje życie"
0
Bravo-jasnowidz ! ,,Prędzej czy później Real przegra" jeśli Valencia wygra to my nie możemy przegrać !
0
po co Bartra ??? jest Masche i Mathieu, Bartre to ty możesz sobie wystawiać na dwumecz z Elche z Pucharze Króla, ale na bardzo ważny mecz z trudnym przeciwnikiem na wyjeździe-Real Sociedad ;)
0
wiem, ale mógłby to nadrobić innymi atutami !
0
byś widział co wybrawiał Ter Stegen w poprzednich sezonach w borussi mönchengladbach ratował im dupę cały czas, bronił karne od największych gwiazd !