mael
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
...A i jestem dumny z tego
0
- "Żyję w generacji wielkiego piłkarza, najlepszego gracza w historii tego sportu."
Podpisuje się pod tym obiema łapkami :)
0
Super super
0
Siły oraz pogody ducha w tych chwilach Abi. Trzymaj się !!
Anims Abidal !
0
i Dobrze !
0
Łapy precz od naszych Wilczków !
0
Dobrze gada. Bardzo go lubię ... Poza tym na rm.pl napisali że Dani powiedział iż Real pewnie ucieszył by się z odejścia Mistera- ale Dani tego nie powiedział ! Więc wiadomo kto jątrzy
0
No to się wzruszyłem... Właśnie o taką postawę mi chodzi !
Visca el Barca
0
Viali - Marzenie ściętej głowy ....kupa śmiechu, ach ci włosi są zabawni i mają tupet jak Berlusconi
0
Ciesze się bo Wygraliśmy ! Graliśmy swoje i wygraliśmy. Vini Vidi Vici ! Nie będę rozkminiał co by było gdyby...
0
Szymek2202: Amen !
0
"Show must go on" a ja i tak w nich wierze. Mamy też CdR , LM i Madrytowi się nie damy, to i tak będzie bajka
0
Dobranoc panie i panowie do wtorku
0
Alexis walczył nieprawdopodobnie ma chłop serce do walki
0
LewyFCB: własnie - jaką piękną dzisiaj brame strzelił
0
masa11 - I dlatego Mistera nie krytykuje i jestem daleki od krytyki naszych graczy. my naprawde rzadko nawalmy w końcu to też ludzie
0
kicia1899: Dzięki
0
masa11 : być może ale ja nie mam na to wpływu i ty też. Mister zrobił to co uwarzał za stosowne i nie mnie go krytykować zwłaszcza że nie byłem z nim gdy ich motywował. Nigdy nie dał mi do zrozumienia że sobie odpuszcza więc mu wierze
0
koko10 : nie ma sensu się denerwować oni nie są tego warci
Barca para siempre
0
masa11 - ma prawo krytykować ale jeśli już to robi niech robi to z głową - konstruktywnie
0
We wtorek mecz i znowu emocje i bedzie się działo - do boju !
Barca para siempre
0
net: Nikt nikogo nie zniszczył i przestań płakać bo świat się nie kończy !
0
FCB.4EVER:
"Czy też w dołku czy na szczycie ja za Barce oddam życie!!!
Dumni ze zwycięstwa wierni po porażce!" - I To jest Postawa godna kibica !
Kibica Barcy poznać po tym jak zachowuje sie po przegranej
VeB
0
Na pohybel wszystkim tym co złorzeczą na naszych ! Brawo za walkę do końca mimo słabego poczatku. Brawo Alexis za bitność.
0
ahhhhhhhhhhhh !! szkoda :/
0
Wierzcie lub nie wierzcie Barca najlepsza jest na świecie !! i basta !
0
Alexis zajebiście walczy . Do końca
0
Nie gadajcie jak Mandryle że sędziowie to czy tamto !! Do boju !! i więcej wiary ! mniej racjonalizowania !
0
Ja Pierd**e :(
0
No nie Kurwa nie