0

sqr3byq

raczej nie zagra,bardziej jest mozliwe ze wejdzie w koncowce,w sumie zalezec tez bedzie od wyniku

0

jezeli vv mowil o cescu na konferencji czy piqe pisal na twitterze to napewno maja juz wiedza ze dzis bedzie oficjalne potwierdzenie,mam taka nadzieje

0

sqr3byq

tez

0

na twiterze piqe i dani pisza ze dzis bedzie wielki dzien :D

0

buki zrobiły z madrytu faworyta,pewnie sugerujac sie presezonem,alexis wejdzie w koncowce na co gleboko licze i cos ustrzeli :D

0

mael

tvp1 tvp sport ewentualnie soccer-live

0

barca?haha

burak z ciebie,tak arsenal sprzedal obroncow i teraz bedzie gral bez he

0

ma ktos info na temat atmosfery w reprezentacji pomiedzy fcb a madrytem?

0

tragedi nie ma z obrona,nie dramatuzujcie,jedynie kontuzje moga stworzyc problem ale pep zawsze sobie z tym radzil

0

przeglądajac historie komentow widze ze napisalem to samo co krajana :D

0

a jak sie nie sprawdzi to rozwiazemy z nim kontrakt i pojdzie za free ;/ moze jednak lepiej niech idzie za 4 i dolozy sie do fabsa

0

arsenal pozostaje nieugiety i nie ma sie co dziwic,w koncu to ich kapitan i najlepszy zawodnik,a nasz zarzad bedzie drazyl temat do konca okienka(oby nie) i chcial uzyskac jak najmniejsza kwote

0

motyw abidala jako kapitan bezcenne VISCA el BARCA masche wymiata :)))

0

motyw abidala jako kapitan bezcenne VISCA el BARCA masche wymiata :)))

0

zgadzam sie z HuBBi,zero zagrożenia a ryczel ryczy w niebogłosy :D ale ogólnie spoko komentuje

0

do wojpie6377:maxwell na środku pomocy grał tak? hmm chyba w twoim football manager hah

0

kub@18

osobiscie chcialbym zeby eric pogral do tego 2014r ale jakie beda decyzje to zobaczymy

0

w 2012r bedzie mial 33 lata,pep moze go chciec zastapic jakims mlodzikiem

0

ja sie nazywa model butów bez sznurowadeł capdevili???

0

spox,dzieki za odp

0

a laporta tez moze kandydowac tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?