maczerano
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Śląsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sqr3byq
raczej nie zagra,bardziej jest mozliwe ze wejdzie w koncowce,w sumie zalezec tez bedzie od wyniku
0
jezeli vv mowil o cescu na konferencji czy piqe pisal na twitterze to napewno maja juz wiedza ze dzis bedzie oficjalne potwierdzenie,mam taka nadzieje
0
sqr3byq
tez
0
na twiterze piqe i dani pisza ze dzis bedzie wielki dzien :D
0
buki zrobiły z madrytu faworyta,pewnie sugerujac sie presezonem,alexis wejdzie w koncowce na co gleboko licze i cos ustrzeli :D
0
mael
tvp1 tvp sport ewentualnie soccer-live
0
barca?haha
burak z ciebie,tak arsenal sprzedal obroncow i teraz bedzie gral bez he
0
ma ktos info na temat atmosfery w reprezentacji pomiedzy fcb a madrytem?
0
tragedi nie ma z obrona,nie dramatuzujcie,jedynie kontuzje moga stworzyc problem ale pep zawsze sobie z tym radzil
0
przeglądajac historie komentow widze ze napisalem to samo co krajana :D
0
a jak sie nie sprawdzi to rozwiazemy z nim kontrakt i pojdzie za free ;/ moze jednak lepiej niech idzie za 4 i dolozy sie do fabsa
0
arsenal pozostaje nieugiety i nie ma sie co dziwic,w koncu to ich kapitan i najlepszy zawodnik,a nasz zarzad bedzie drazyl temat do konca okienka(oby nie) i chcial uzyskac jak najmniejsza kwote
0
motyw abidala jako kapitan bezcenne VISCA el BARCA masche wymiata :)))
0
motyw abidala jako kapitan bezcenne VISCA el BARCA masche wymiata :)))
0
zgadzam sie z HuBBi,zero zagrożenia a ryczel ryczy w niebogłosy :D ale ogólnie spoko komentuje
0
do wojpie6377:maxwell na środku pomocy grał tak? hmm chyba w twoim football manager hah
0
kub@18
osobiscie chcialbym zeby eric pogral do tego 2014r ale jakie beda decyzje to zobaczymy
0
w 2012r bedzie mial 33 lata,pep moze go chciec zastapic jakims mlodzikiem
0
ja sie nazywa model butów bez sznurowadeł capdevili???
0
spox,dzieki za odp
0
a laporta tez moze kandydowac tak?