0

Branża informatyczna/graficzna. Jestem grafikiem, ale w nowej pracy będę się też zajmować nie tylko projektowaniem, ale też trochę kodowaniem stron.

32

Ech, dzisiaj ostatni dzień w pracy.
Mimo, że zmieniam na lepiej płatną i bardziej sprecyzowaną pod kątem tego co lubię robić, to jednak trochę smutek. Przyzwyczaiłem się już do tych ludzi i polubiłem...
Tak jakoś chciałem się podzielić, wybaczcie za spam :P
Miłego dnia cules, madridistas i inni, jak najlepszego weekendu z jutrzejszą wygraną!

3

Bezsprzecznie Douglasa.
Douglas = tryplet.

0

Również czytałem Jego biografie :)
Waltera Isaacsona, tą grubą książkę. Bardzo polecam, jeśli kogoś temat interesuje, a nie miał okazji przeczytać.
Jobs miał sporo problemów z sobą, jednak dzięki temu szaleństwu osiągnął naprawdę produkty przełomowe. Wystarczy spojrzeć jak Apple dziś działa, a jak za Jego czasów. Dziś Apple jest firmą (dla mnie) dość przeciętną. Za czasów Jobsa było firmą wyjątkową i rzeczywiście robili rzeczy piękne i funkcjonalne.

6

I to w Nim cenię. Lubię ludzi trochę świrniętych na punkcie czegoś. Inspirują mnie, motywują. Ludzie jak Guardiola, Cruyff, Steve Jobs... każdy z Nich był szalony na punkcie tego co robili w życiu.

1

O kurde... w życiu nie widziałem aż tak na siłę zrobionego filmiku.

0

No może, może.
Ale mam własną wersję. Jestem oryginalny, pfffffff.

29

Ja teraz znam tylko last kristmas aj gif ju maj hart, ale ewry najt też brzmi kól.

1

Ktoś tu pisał, że Ronaldinho dostał oklaski przy 0:3 nad Realem, tylko nie postawił przecinka, więc bardzo możliwe jest, że to źle przeczytałeś.
Nie chce mi się szukać tego - jak masz czas, możesz znaleźć, to było chyba rano. W takich chwilach przydałoby się dodawanie komentarzy do ulubionych, czy jakiś zbiór komentarzy, które się poleca. Ale mniejsza z tym.
Na przybycie tutaj po 2006 roku czynnik mają nie tylko wyniki Barcelony, ale też m.in. wzrost mediów społecznościowych, korzystania z internetu etc.
Ktoś może być tutaj od 2010-go, a kibicować Barcelonie od lat 90-tych. Parę osób tutaj już widziałem.
Sam mam konto od 2008/9-go roku, a Barcelonie kibicuję od 2004-go, więc to nie oznacza że Ronaldinho widziałem tylko na jutubie.

2

5:0 było jednym z najbardziej wyjątkowych wyników w piłce w XXI wieku, więc raczej nie powinno być to aż tak dziwne, że ludzie o tym aż tak bardzo wspominają. Nie każdy kto z wielkim sentymentem wspomina tamten okres i potrafi godzinami o tym nawijać jest "kibicem sukcesu". Tym bardziej patrząc na dzisiejszą drużynę, solidną, acz pozbawioną magii i wirtuozerii której było przedtem aż w nadmiarze. Ludzie wspominają tamten okres z wielkim entuzjazmem i będą wspominać co jest dość logiczne.
"gdyby nie zwycięstwa 1/3 tutaj, by nie było"
Po 7:0 w dwumeczu z Bayernem, lichych i drewnianych transferach, odpadnięciu w ćwierćfinałach i ostatnich sukcesach rywali z Madrytu (do której również Barca się dołożyła) nadal twierdzisz, że gdyby nie zwycięstwa to 1/3 tutaj by nie było?

10

Ligi Mistrzów mamy o 1 mniej, a ogólnie Pucharów Europy mamy 2x mniej.
Na tym obrazku jest też błąd.

22

Zestawienie ważnych trofeów Barcelony i Realu.
W sumie jestem miło zaskoczony, bo myślałem że ogólnie więcej trofeów ma Real.

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23915943_1917247825259119_4962857265612536151_n.jpg?oh=05939d4d3b5e4948658ab8f2edd6d1e6&oe=5A9443E1

2

W I połowie z Valencią był drobny zalążek piłki którą lubimy :)
Totalna dominacja, Valencia nie potrafiła wyjść z własnej połowy, byliśmy szybsi, bardziej przewidywalni i piłka starała się dość szybko chodzić. Myślę, że jak wzmocnimy zespół jakimś Coutinho czy innym masakratorem środka pola to będzie naprawdę nieźle. Oby Bartomeu z resztą nas znów nie zawiedli...

10

Myślę, że Valverde zrobiłby z tej Barcelony bardziej finezyjną drużynę jeśli miałby odpowiednich piłkarzy. A kogo ma? Rakitić, Deulofeu,, Gomes...
Jest to "trochę" wina zarządu że spieprzył potencjał artystyczny tej drużyny. W tym momencie mogliśmy mieć Asensio, Isco, lub nawet Modrica, ale zdecydowano się na rzemieślników, graczy o mniejszym talencie, kreatywności i finezji. Valverde robi co może. Choć również brakuje mi kogoś, kto ma absolutnego bzika na punkcie futbolu, kogoś szalonego i perfekcyjnego jak Guardiola. Jednak nie jestem pewien czy z tymi ludźmi nie potrzebny jest większy spokój jaki wprowadza Valverde. Dlatego w tym momencie Valverde jest chyba najlepszym kandydatem i oby z tej drużyny wycisnął maksimum.

5

5:0, czy 6:2 to jedne z najlepszych meczów jednej drużyny ogólnie. 5:0 oficjalnie (przez jakiś tam prestiżowy serwis czy coś takiego) jest uważany za jeden z najlepszych występów drużyny w sporcie.

Byliśmy świadkami jednej z najlepszych drużyn wszech czasów, aktualnie jesteśmy świadkami jednego z najlepszych piłkarzy wszech czasów i również bardzo dobrej drużyny, która pomimo różnych problemów stara się utrzymać na topie.
Dziękujmy im za to wtedy kiedy wygrywa, wtedy kiedy przegrywa i remisuje, bo Ci ludzie dali nam ogrom radości ;)

2

Powinienem pójść w Jego ślady. Ale jestem biedny.
:(

3

Możliwe, jednak jakby tak zebrać ludzi ze świata sportu, muzyki i biznesu wydaje mi się, że tak szczerze większość wybierze Leo ;)
Były już podobne zestawienia, tutaj np. z piłkarzami z różnych klubów:

7

Pewnie Socjopaty. Za coś trzeba utrzymać to auto, więc sieka te kupony jak porąbany...

2

Nie, 1 miejsce będzie zarezerwowane dla "najlepszego piłkarza ostatnich 20 lat" jak On sam skromnie przyznaje. Drugie miejsce dla Króla Twittera.

2

Oj tam deszcze na Boże Narodzenie... Wielkanoc za to będzie biała!

1

Hmm, może coś w tym jest. Najgorsze jest to, że nie ma za bardzo kto z ławki wejść by godnie zastąpić najlepszych. Wina zarządu i zawsze będę to powtarzać. Jestem wściekły, że bardzo spartaczyli transfery godnych zmienników, których bardzo potrzebujemy. Jeśli zimą nie wzmocnią choć trochę tego składu, to pomimo fantastycznej pracy Valverde ciężko widzę walkę na 3 frontach.

4

Zastanawiam się, jak to się stało że zaraz po przerwie był aż taki chaos na boisku. W pierwszej części gry Valencia nie istniała, nie była w stanie celnie podać, celnie wyprowadzić kontrę, bo od razu któryś z naszych zawodników fantastycznie wyprzedzał zawodnika z Valencii. Po przerwie nagle się to zmieniło. Kwestia tego, że Valencia po prostu zaczęła grać dobrze w piłkę, czy po prostu Barcelona wyszła na drugą połowę dużo mniej skoncentrowana? A może faktycznie nieuznana bramka trochę zdemotywowała naszych zawodników?

14

I byle jak...

14

Nie masz szans, przyjmują tylko całkowicie ślepych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?