macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Ale tam Madryciaki będą jechane wiosną
10
@gumaz Zwykle 7 dni w tygodniu zły humorek, ale wtedy wchodzę na La Bambę i mam jeszcze gorszy.
3
@bartekvisca Moim zdaniem jeszcze jedno przesunięcie na jesień 2026 i to wszystko. RDR2 też chyba miało 3 przesunięcia, więc to by się zgadzało.
13
@Doren01 Dlatego Twitter dla mnie z jednej strony to bardzo szybkie miejsce do pozyskania niektórych informacji, a z drugiej strony obrzydliwe i odrażające miejsce pokazujące absolutnie wszystko co mamy najgorszego jako ludzie. Mimo, że pierwsza kwestia to spora zaleta, tak druga po prostu zdecydowanie za bardzo odpycha.
PS. A fanem wyśmiewania wyglądu nie jestem. Co więcej: powiem, że dobrze, że coś ze sobą robi. Ale charakter i poglądy to absolutne dno, tym bardziej po tych wszystkich kompromitacjach. Obrzydliwa osoba.
6
@Rastafarnianin Zatem dobrze jednak, że nadrabiam poglądami.
0
@MessiForeverTheBest Mnie jakoś dobrze się go słucha, tak bardziej na spokojnie :)
2
Super wywiad z Danem Houserem, czyli jednym z założycieli i legend Rockstar Games. Dużo mówi o inspiracjach względem gier, postaci, kulisach produkcji (w jego opinii postacie Niko Bellica i Arthura Morgana to najlepsze postacie jakie napisał), czy o filmach, książkach i grach na których się wychował i co miało duże znaczenie w kontekście produkcji Rockstara. Jest też wątek o jego nowej firmie - Absurd Ventures. Polecam!
3
Mamy już po 1 listopada, więc oficjalnie lecimyyyyy
1
@pt9 Chryzantemy na atak, z przodu, bardziej przy płycie, znicze do tyłu na defensywe
20
U nas to już jest tradycja, że 1-go listopada idziemy wieczorem/późnym wieczorem na cmentarz, a później oglądamy "Coco". Masterpiece w wykonaniu Pixara pokazująca, że miłość i pamięć są absolutnie najważniejsze w kwestii straty kogokolwiek.
3
@Kgorecki2500 Chyba, że Inter Miami!
0
@Faro som takie żerzy kture sie fizjonomon nie snily
1
@LeszekFCB Jasne, poważnie patrząc to jak najbardziej zgoda.
11
@Popitek12 ładny ficik dzisiaj miałeś na Wszystkich Świętych, szanuje
3
@Lionel_Messi10 co?
13
Tymczasem następne dni @Luciano99:
https://zapodaj.net/plik-blzAplMkQZ
0
Śmiesznie byłoby gdyby do tego 2029 stadion nadal nie był w pełni gotowy :v
5
@Popitek12 A browary i niezdrowe jedzenie to jedna z podstaw zbudowania brzucha i szczęśliwego życia.
2
@July_6_BcN Spokojnie, wystarczy, że zaczniesz grać w gry, to przymknie oko na wszystko inne.
11
@Kgorecki2500 nie mówiłeś, że prowadzisz fp McDonalds Polska :P
12
@Luciano99 mogłeś chociaż umyć przed naprawą, wtf
6
@Luciano99 Taka kobieta to skarb. A nie, że będzie mówić "nie martw się kochanie" etc.
5
@Kessie Zgłoszone.
6
@Kessie Ok, łap:
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/122514312_4080088548716571_6496541557210608305_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=6iU5-vOJmI4Q7kNvwGJb6xs&_nc_oc=AdmQ1GneCL9UPz9wRsGyuHZXW87TaYo2_BX-DK2UWTGn8uNO1Zj0nyRr6YVqADfbUhg&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&_nc_gid=7pp4KYdeHWwMRkCUoPQsJA&oh=00_AfeBjAgBuFtWNn9JkLraQs_cOcVNySmOHZMmbbDCk7MOeg&oe=692AEFC2
8
Ale bym licytował.
5
@July_6_BcN Ja nie ide, bo @Kessie idzie :/
1
@Popitek12 @Kgorecki2500 Ci kupi
1
@July_6_BcN @Kessie idzie
26
Klasyk.
3
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16197467#comment-16197479
@Luciano99 No i gdzie Ty jesteś? Klasycznie tchórzysz, jak zwykle wstyd.
@jowita Lucek prze***ał kasę z MOPSu na swoje pewniaczki, w tym na pewną wygraną LFC dzisiaj, tak tylko oznaczam