29

Ale tam Madryciaki będą jechane wiosną


10

@gumaz Zwykle 7 dni w tygodniu zły humorek, ale wtedy wchodzę na La Bambę i mam jeszcze gorszy.

3

@bartekvisca Moim zdaniem jeszcze jedno przesunięcie na jesień 2026 i to wszystko. RDR2 też chyba miało 3 przesunięcia, więc to by się zgadzało.

13

@Doren01 Dlatego Twitter dla mnie z jednej strony to bardzo szybkie miejsce do pozyskania niektórych informacji, a z drugiej strony obrzydliwe i odrażające miejsce pokazujące absolutnie wszystko co mamy najgorszego jako ludzie. Mimo, że pierwsza kwestia to spora zaleta, tak druga po prostu zdecydowanie za bardzo odpycha.

PS. A fanem wyśmiewania wyglądu nie jestem. Co więcej: powiem, że dobrze, że coś ze sobą robi. Ale charakter i poglądy to absolutne dno, tym bardziej po tych wszystkich kompromitacjach. Obrzydliwa osoba.

6

@Rastafarnianin Zatem dobrze jednak, że nadrabiam poglądami.

0

@MessiForeverTheBest Mnie jakoś dobrze się go słucha, tak bardziej na spokojnie :)

2

Super wywiad z Danem Houserem, czyli jednym z założycieli i legend Rockstar Games. Dużo mówi o inspiracjach względem gier, postaci, kulisach produkcji (w jego opinii postacie Niko Bellica i Arthura Morgana to najlepsze postacie jakie napisał), czy o filmach, książkach i grach na których się wychował i co miało duże znaczenie w kontekście produkcji Rockstara. Jest też wątek o jego nowej firmie - Absurd Ventures. Polecam!

3

Mamy już po 1 listopada, więc oficjalnie lecimyyyyy



1

@pt9 Chryzantemy na atak, z przodu, bardziej przy płycie, znicze do tyłu na defensywe

20

U nas to już jest tradycja, że 1-go listopada idziemy wieczorem/późnym wieczorem na cmentarz, a później oglądamy "Coco". Masterpiece w wykonaniu Pixara pokazująca, że miłość i pamięć są absolutnie najważniejsze w kwestii straty kogokolwiek.

3

@Kgorecki2500 Chyba, że Inter Miami!

0

@Faro som takie żerzy kture sie fizjonomon nie snily

1

@LeszekFCB Jasne, poważnie patrząc to jak najbardziej zgoda.

11

@Popitek12 ładny ficik dzisiaj miałeś na Wszystkich Świętych, szanuje


3

13

0

Śmiesznie byłoby gdyby do tego 2029 stadion nadal nie był w pełni gotowy :v

5

@Popitek12 A browary i niezdrowe jedzenie to jedna z podstaw zbudowania brzucha i szczęśliwego życia.

2

@July_6_BcN Spokojnie, wystarczy, że zaczniesz grać w gry, to przymknie oko na wszystko inne.

11

@Kgorecki2500 nie mówiłeś, że prowadzisz fp McDonalds Polska :P


12

@Luciano99 mogłeś chociaż umyć przed naprawą, wtf


6

@Luciano99 Taka kobieta to skarb. A nie, że będzie mówić "nie martw się kochanie" etc.

5

@Kessie Zgłoszone.

8

Ale bym licytował.


5

@July_6_BcN Ja nie ide, bo @Kessie idzie :/

1

1

26

Klasyk.


3

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16197467#comment-16197479
@Luciano99 No i gdzie Ty jesteś? Klasycznie tchórzysz, jak zwykle wstyd.
@jowita Lucek prze***ał kasę z MOPSu na swoje pewniaczki, w tym na pewną wygraną LFC dzisiaj, tak tylko oznaczam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?