mały10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sabnie
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wyobrażam sobie Barcy bez Toure i tyle... Jesli sprzedadzą go to chyba zaczne publicznie wyklinać zarząd.
0
http://www.rojadi recta.com/freedocast/427A31D4213B109B - dobra transmisja
0
nie oburzajcie sie na mnie za to co napisze ale czy naprawde taką trudność sprawia zrobienie skrotu z C+, z polskim komentarzem?
oczywiście dziekuje z calego serce za wszystko co w tym serwisie jest nam udostepniane, a te pytanie jest z czystej ciekawosci, bez zadnych podtekstow[mozecie powiedzieć i tak im(urzytkownikom strony) zle, choc maja skroty, bramki itp. od reki]. pozdrawiam.
0
Dani zmiażdzyl Maicona w pojedynku prawych obroncow - zasluguje na 8,5/10.
0
Obydwaj są świetni, oby bylo tak dalej. W Pique widzę nasza ostoję po tym jak Puyol przejdzie na emeryture.
0
haha, o strzałach nie bylo mowy, a jak w koncowce Andres huknąl to Van der Sar malo salta w tyl nie zrobil...
0
kurna, podobno Iniescie sie kontuzja odnowila ;/
0
ale trzeba pamiętać ze jeszcze jeden rekord pozostal do pobicia... 4 bramy z Deportivo i sezon bedzie bardziej niż galaktyczny jakim jest teraz!;d
0
Boże ja nawet nie wiedzialem ze Lionel tak mocno umie uderzać;d
0
na veetle.com sobie poszukaj La Liga
tam jest wzorowa transmisja z GolTv.
0
Ja tam nigdy fanem Valdesa nie byłem i pewnie nie bede bo zawsze uwazalem go za najsłabszego w druzynie ale nie mam nic przeciwko zeby został jedna z gwiazd finału LM. Zycze Mu tego. Pozdrawiam.
0
haha:)
0
dla mnie moze grać i Laporta i Vilanova(jakoś tak to sie pisze) tylko proszę o 2 bramki dla nas, po to zeby z Deportivo mozna by realnie myslec o rekordzie...
0
Pierwsze dwa zdania felietonu/wypowiedzi bardzo trafne ale (nie uwazam sie za malo inteligentnego) chyba będę musiał zrobić wyjątek od reguły. Generalnie w tym sezonie to co robi Barca nie można nazwać grą, to wymaga określenia wyższej rangi - Barca Tworzy futbol. Co na to Autor? Zgadza sie Pan ze mną?
0
@americans1 - albo jesteś krotkowzroczny albo głupi. nie ma innej opcji co do Twojej osoby czytając te wypowiedzi...
0
http://www.youtube.com /watch?v=YHlV8CYxvqE
0
czepiają się Yaya za to, że zrobił sobie jaja z obrońców i tyle;d a tak na poważnie to moim zdaniem Pique(obecnie) to taki Ronaldinho(lata '04 '05 '06) defensywy, a o Yaya nie wspomnę - dla mnie Fenomen. Pozdro.
0
sorry gafa...
0
nie Barca szcześliwie zremisowała tylko szczęśliwie zremisował Villareal...
0
a własnie mialem sie pytac gdzie to kupujecie;p
0
nie wiem co Iniesta robi przy tych swoich strzałach(wczorajszym i tym z Sewilla) ale ja osobiście ogladam je nałogowo po 237razy/godzine i nie moge sie im nadziwić ani nimi nacieszyć...
0
ale komentarz Pana Szpaka w momencie strzału iniesty jest wrecz fenomenalny;d
heh a z tym "DANS" też dobre bylo;p
0
"Nowe zasady wprowadzone przez UEFA można uznać za komfortowe i przyjazne dla drużyn, gdyż na Stadionie Olimpijskim w Rzymie oba zespoły będą dysponowały wszystkimi zdrowymi zawodnikami" - juz sam nie wiem co i jak z tymi kartkami :///
0
chyba spalilem info ;/;/
0
ludzie przeciez zeby nie zagrac w finale trzeba dostac CZERWO jak Fletcher wczoraj - WSZYSTKIE ZOLTE KRATKI NA FINAL SA ANULOWANE.
PS. nawet szpaQ sie na to zlapał podczas komentowania.;d
0
jak Stamford jest małym boiskiem-przeciez jego wymiary sa prawie identyczne jak boisko na Camp Nou.
0
Jak bedzie skrot z C+ to chyba oszaleje ze szczescia;d a tak na serio, jesli bylaby takowa mozliwość to prosiłbym o zamieszczenie go... Dzieki z gory. Pozdrawiam. :D
0
nosz kur... ten rapid... ale DZIEKI wielkie panowie za robote(do staffu sie zwracam, nie do piłkarzy tym razem);d
0
@ hub3r7- nie stresuj sie, ja tez mam za 2 dni mature i jakoś zyje;d bedzie dobrze, bedzie tak jak kiladziesat minut temu grala Barca;p
0
* "
ze potrafili" - tak mialo byc