0

Nie wyobrażam sobie Barcy bez Toure i tyle... Jesli sprzedadzą go to chyba zaczne publicznie wyklinać zarząd.

0

http://www.rojadi recta.com/freedocast/427A31D4213B109B - dobra transmisja

0

nie oburzajcie sie na mnie za to co napisze ale czy naprawde taką trudność sprawia zrobienie skrotu z C+, z polskim komentarzem?

oczywiście dziekuje z calego serce za wszystko co w tym serwisie jest nam udostepniane, a te pytanie jest z czystej ciekawosci, bez zadnych podtekstow[mozecie powiedzieć i tak im(urzytkownikom strony) zle, choc maja skroty, bramki itp. od reki]. pozdrawiam.

0

Dani zmiażdzyl Maicona w pojedynku prawych obroncow - zasluguje na 8,5/10.

0

Obydwaj są świetni, oby bylo tak dalej. W Pique widzę nasza ostoję po tym jak Puyol przejdzie na emeryture.

0

haha, o strzałach nie bylo mowy, a jak w koncowce Andres huknąl to Van der Sar malo salta w tyl nie zrobil...

0

kurna, podobno Iniescie sie kontuzja odnowila ;/

0

ale trzeba pamiętać ze jeszcze jeden rekord pozostal do pobicia... 4 bramy z Deportivo i sezon bedzie bardziej niż galaktyczny jakim jest teraz!;d

0

Boże ja nawet nie wiedzialem ze Lionel tak mocno umie uderzać;d

0

na veetle.com sobie poszukaj La Liga

tam jest wzorowa transmisja z GolTv.

0

Ja tam nigdy fanem Valdesa nie byłem i pewnie nie bede bo zawsze uwazalem go za najsłabszego w druzynie ale nie mam nic przeciwko zeby został jedna z gwiazd finału LM. Zycze Mu tego. Pozdrawiam.

0

haha:)

0

dla mnie moze grać i Laporta i Vilanova(jakoś tak to sie pisze) tylko proszę o 2 bramki dla nas, po to zeby z Deportivo mozna by realnie myslec o rekordzie...

0

Pierwsze dwa zdania felietonu/wypowiedzi bardzo trafne ale (nie uwazam sie za malo inteligentnego) chyba będę musiał zrobić wyjątek od reguły. Generalnie w tym sezonie to co robi Barca nie można nazwać grą, to wymaga określenia wyższej rangi - Barca Tworzy futbol. Co na to Autor? Zgadza sie Pan ze mną?

0

@americans1 - albo jesteś krotkowzroczny albo głupi. nie ma innej opcji co do Twojej osoby czytając te wypowiedzi...

0

http://www.youtube.com /watch?v=YHlV8CYxvqE

0

czepiają się Yaya za to, że zrobił sobie jaja z obrońców i tyle;d a tak na poważnie to moim zdaniem Pique(obecnie) to taki Ronaldinho(lata '04 '05 '06) defensywy, a o Yaya nie wspomnę - dla mnie Fenomen. Pozdro.

0

sorry gafa...

0

nie Barca szcześliwie zremisowała tylko szczęśliwie zremisował Villareal...

0

a własnie mialem sie pytac gdzie to kupujecie;p

0

nie wiem co Iniesta robi przy tych swoich strzałach(wczorajszym i tym z Sewilla) ale ja osobiście ogladam je nałogowo po 237razy/godzine i nie moge sie im nadziwić ani nimi nacieszyć...

0

ale komentarz Pana Szpaka w momencie strzału iniesty jest wrecz fenomenalny;d

heh a z tym "DANS" też dobre bylo;p

0

"Nowe zasady wprowadzone przez UEFA można uznać za komfortowe i przyjazne dla drużyn, gdyż na Stadionie Olimpijskim w Rzymie oba zespoły będą dysponowały wszystkimi zdrowymi zawodnikami" - juz sam nie wiem co i jak z tymi kartkami :///

0

chyba spalilem info ;/;/

0

ludzie przeciez zeby nie zagrac w finale trzeba dostac CZERWO jak Fletcher wczoraj - WSZYSTKIE ZOLTE KRATKI NA FINAL SA ANULOWANE.

PS. nawet szpaQ sie na to zlapał podczas komentowania.;d

0

jak Stamford jest małym boiskiem-przeciez jego wymiary sa prawie identyczne jak boisko na Camp Nou.

0

Jak bedzie skrot z C+ to chyba oszaleje ze szczescia;d a tak na serio, jesli bylaby takowa mozliwość to prosiłbym o zamieszczenie go... Dzieki z gory. Pozdrawiam. :D

0

nosz kur... ten rapid... ale DZIEKI wielkie panowie za robote(do staffu sie zwracam, nie do piłkarzy tym razem);d

0

@ hub3r7- nie stresuj sie, ja tez mam za 2 dni mature i jakoś zyje;d bedzie dobrze, bedzie tak jak kiladziesat minut temu grala Barca;p

0

* "

ze potrafili" - tak mialo byc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?