0

@AbelKabel A z Ciebie naiwny, bardzo naiwny.

0

@Persyfl Owszem jak ktoś nie chce nie pomaga, ja pomagam ale w innych obszarach i komu innemu. Za to w innych postach Ty i kilka innych osób próbuje piętnować osoby mające inne zdanie niż tylko Wasze jedynie właściwe. Czy troska jest udawana? Nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzisz skoro na szczęście (tu się zgadzamy) nasze drogi się nie skrzyżowały. Uważam się za socjalistę i opiekę Państwa nad obywatelami, która w Polsce jest szczątkowa jest popieram. Ale właśnie to magiczne słowo "obywatel" jest dla mnie ważne. Jestem w stanie zrozumieć, że zasiłki pobiera obcokrajowiec mieszkający tu na stałe i dokładający cegiełkę do tego żeby ten kraj się dalej zmieniał ale nie ktoś kto jeszcze dwa tygodnie temu nie pomyślał, że będzie tu kiedyś przebywał.

4

@Persyfl Brak Ci argumentów, łapiesz za słówka.

9

@Vebrol Dotychczas popierałem ten program, ale to już jakaś kpina się robi. Ludzie w tym kraju na mieszkanie socjalne czekają kilka lat, służba zdrowia istnieje tylko formalnie ale jesteśmy tak bogaci, że byle komu kto z przypadku się tu pojawi będziemy zasiłki rozdawać.

0

@AbelKabel Nie muszą lecieć, mogą samochodem pojechać. I nie do Polski a do Dunkierki albo gdzieś pod Paryż do obozowisk np. słynnej dżungli o ile jeszcze istnieje. Tam też mogą kogoś pod dach przygarnąć.
Zakładam, że w czasach pokoju polskich bezdomnych też przyjmujesz pod swój dach? Ponad 30 tys. oficjalnie ich jest a jakoś wszyscy w tym kraju mają ich w dupie. Za to teraz nagle każdy chętny do przyjmowania ludzi pierwszy raz na oczy widzianych i oczywiście innych też trzeba do tego zmusić bo jak nie to nazista i prostak.

0

@AbelKabel Jasne. Do gościa z mojej miejscowości przyjechali Ukraińcy. Akurat tu sytuacja jest dość jasna bo to ludzie, którzy w poprzednich latach u niego sezonowo pracowali więc ich znał i zgodził się żeby przyjechali z rodzinami. Oczywiście wszyscy faceci też pewnie niezdolni do służby.

1

@MesQueUnClub_87 W tym przypadku jedno jest chyba tożsame z drugim.

1

@MesQueUnClub_87 Co nie zmienia faktu, że przyjeżdża w praktyce kto chce.

1

@MesQueUnClub_87 Ty się posługujesz faktami medialnymi, ja tym co widzę w pracy.

2

@AbelKabel Bzdura. Całe rodziny łącznie z facetami też wjeżdżają. Przed paroma chwilami wróciłem z pracy, gdzie wydawałem klucz do pokoju w miejscu zamienionym na ośrodek dla uchodźców i Pan jakoś nie został walczyć tylko zwiał.

2

@Ying Nie przejmuj się tym głupim gadaniem. Wygląda na to, że jesteś rozsądnym facetem a dziewczyna za to może i chce dobrze ale myśli zbyt pochopnie.

0

@MesQueUnClub_87 Bzdura. Kto chce ten wyjedzie. Pracuję w miejscu, zamienionym na ośrodek dla uchodźców i pełne rodziny do nas przyjeżdżają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?