lukaszmatusiewicz
Dołączył/a: grudzień 2020
Łódź
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
6
@Eto'o9 R10 Real Madryt, Getafe, Espanyol
1
@Herato landon donovan
0
Nie no porąbało coś kogoś chyba. Marc Casado to była jedna z najjaśniejszych postaci w zeszłym sezonie, bardzo młody i najprawdopodobniej rozwojowy pomocnik których nie mamy wcale tak dużo jak mogłoby się wydawać. Bardzo źle z strony Barcelony
5
Jeśli real nie dostanie nagle 3 karnych (bo inaczej nie strzeli gola) to Barcelona liderem La Ligi po 1 kolejce. Oby do konca
0
Zobaczyłem sobie dla zabawy oceny Lamina Yamala z ostatnich meczów i prawie każda 9,0 lub więcej i streak 5-6 piłkarzy meczu z rzędu pod koniec zeszłego sezonu. Na tej samej aplikacji Dembele i Mbappe mają średnio 7.0-8.0 co jest ogromną przepaścią do... 18 latka. To jest niesamowite co on robi i jaki ma wpływ na grę w takim wieku. Według mnie złota piłka dla Lamina, ale niestety trofea grają pierwsze skrzypce i pod tym względem Dembele jest lepszy.
5
@th@les bardzo ładnie to opisałeś, dokładnie tak samo to widzę
0
@Mokaczino też tak myślę, oby Garcię się udało
1
@Kinginiesta ;)
0
@Spankox może kupić, ale chyba na tych samych warunkach co każda inna osoba (nie jestem pewien), ale piszę bardziej w kontekście 2 pytania czyli daty. Bylem na meczu z Valencia w 2024 roku i pamiętam że mecz został przesunięty z niedzieli na poniedziałek. Raczej rzadka sytuacja ale musieliśmy kombinować z biletami lotniczymi. Jeśli możecie to nie rezerwujcie lotu dzien przed albo po meczu
0
Myślicie że uda się zarejestrować piłkarzy?
0
@katalonczyk987 na YT będzie, kanał oficjalny FC Barcelona
0
@Seledynowy może i dobrze bo dzięki temu będzie więcej kasy już w tym sezonie
0
@FCB_dimiC Dlaczego z dupy? Po prostu chciałem pokazać jakie wtedy były komentarze, ponieważ według mnie jest to dość zabawne. Oczywiście nie miałem na myśli obrażania kogoś że zmienia zdanie bo sam uważałem wtedy że MATS jest super gościem.
0
@MesQueUnClub_87 ja tak napisałem bez jakichkolwiek chęci obrażania innych bo sam byłem wtedy takiego samego zdania. Napisałem to w kontekście MATSA i ogólnego nastawienia kibiców do niego.
4
Parę komentarzy pod postem o przedłużeniu kontraktu MATSA ;)
Jak to człowiek zmiennym jest
https://zapodaj.net/plik-kn3JRVlcd3
https://zapodaj.net/plik-VbVmuN4nH6
https://zapodaj.net/plik-a5OxXan2Bt
https://zapodaj.net/plik-Dil5NSEhvo
https://zapodaj.net/plik-1D861D0GaG
3
Wstyd mi jest za nasz klub w związku z tym co się teraz dzieje. Wcześniej krytykowaliśmy Real Madryt za to co robili z sędziami a teraz robimy podobnie. Po prostu zjebaliśmy w obronie i tyle. Ja oglądając ten mecz nie miałem większych zastrzeżeń do Marciniaka, bardzo zdziwiłem się gdy po meczu wylał się taki hejt na Szymona. Trzeba przyjąć to na klatę że z taką obroną nie byliśmy w stanie dostać się do finału i tyle. Nie zapraszam do dyskusji.
0
Fajnie że gola strzela gościu którego na boisku nie powinno być za bandycki faul w meczu z Alaves
4
To jest czerwona kartka
0
Nie no weź zdejmij tego Yamala panie Flick, ja wiem że to on ma kontakt z piłkarzami a nie ja, ale to widać jak czarne na białym że Yamal biega zmęczony i zaczyna brakować mu dynamiki w tych dryblingach
0
@Fake69 dokładnie tak, ale rapha pewnie zagra bo walczy o króla strzelców lm i nie będzie chciał przepuścić żadnej okazji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie no tego się nie da oglądać
0
Myślicie że Barcelona teraz jest lepsza od tej z początku sezonu?
0
Sam nie wiem co o tym myśleć. Czeka nas ważny mecz w środę i przynajmniej Pedri chwilę odpoczął
0
@Cule1797 no i co z tego że od stycznia skoro liczy się cały sezon
0
Ten ranking przewidywany to są istne jaja. Co tam robi Mbappe na 2 miejscu i czemu tak znakomity w tym sezonie Salah nagle spadł z 1 na 6 miejsce (?) bo Liverpool odpadł. Jak dla mnie 1. Salah 2. Raphinia 3. Dembele 4. Pedri 5. Yamal
1
@Danny Gaucho dzięki :)
3
Czy ten rekord Guardioli to rekord ogólnie czy w Barcelonie?
1
Chcieć to sobie może