lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokladnie. Andre to nasza siła.
2
Oczywiście że Andre Gomes powinien grać w podstawowym składzie. Messi może nie grać ale Andre musi.
0
Może Betis jest lepszy od PSG:D
0
Ale Real w tym sezonie ma wzloty i upadki:D
0
Chyba kolego odwrotnie. Coutinho na lewej a Dembele nominalnie to prawa strona. Coutinho na prawej sobie słabo radzi.
0
Tak mu powinien zrobić właśnie :)
0
Proszę Cię nawet tak nie mów :]
0
W tym komentarzu jest zawarta klasa Andre Gomesa-będzie grał jak tytuł będzie zaklepany. Niestety ale w lato musi odejść. Zresztą myślę że sam już tego chce.
0
Nie lubię jego gry w Barcelonie od początku. Niestety mu się nie udało w Barcelonie. Jest młody i dlatego powinien w lato odejść by jego kariera piłkarska się nie skończyła.
1
Bardzo dobrze. Ja tam mam nadzieję że zawodnicy tacy jak Andre Gomes zwolnia miejsce takim zawodnikom jak Alena. Niech się chłopak uczy i dostaje przynajmniej końcówki w lidze. Widać że Valverde coraz częściej zaprasza go do treningów z pierwszą drużyna.
0
Taka sama sytuacja jak z Xavi. Iniesta i Xavi, takich dwóch już nie będzie.
1
Liczę na to że zakończy swoją piękną karierę w Barcelonie. No ale zarobki w Chinach to kosmos.
0
Xavi Simons ma coś w sobie. Moim zdaniem to ogromny talent. Mam nadzieję, że zostanie w Barcelonie.
0
Co drugi post o tym serialu :D
0
Masz rację, ale uważam że kilka razy Neymar mógł znaleźć swoich kolegów dobrym podaniem.
3
Neymar miał najlepszego na świecie nauczyciela w Barcelonie przez tyle lat. Nauki poszły w las. Żadnych wniosków nie wyciągnął. Jedynie co to bardzo obrósł w piórka.
0
Słuchaj on trafił do więzienia teraz:D myślisz że szejk tak go puści zaraz?
0
Myślisz że ten gość teraz nie żałuje? Na pewno szejk obiecał nowe gwiazdy w zespole i że wygrają LM :]
0
Z deszczu pod rynnę
1
Jestem bardzo ciekawy co teraz dzieje się w głowie bogaczy z PSG. Ładują tam kasę bez opamiętania żeby bić średniakiów na krajowych boiskach? Druga sprawa to zachwyt na Neymarem. Przecież ten chłop musi mieć takiego zawodnika do siebie jak Messi bo on sam ma siano w głowie. Co z tego że ma dobry drybling jak nic z tego nie wynika. Jest nad nim zachwyt bo w lidze robi co chce. Przyszła LM i wyjaśniła kim jest Neymar i całe PSG. Szkoda mi tam tylko Verrattiego bo ten chory szejk nie pozwoli mu odejść do końca kontraktu.
0
Ciekawe czy Szejk i tatuś puszcza go
0
Ligę Francuska wygra. Zawsze nowe wrażenia :D
0
Dokładnie tak. Niech szejk zejdzie na ziemię.
0
I bardzo dobrze jak się ktoś tatusia w jego wieku słucha :D
1
Neymar teraz musi się w tym PSG kisić bo szejk go nie sprzeda :D
0
Ten co nie podaje tylko sam chce wygrać mecz.
0
Nie no LIGUE1 to wygrają
0
Jednak widać że Neymar nie ma podjazdu do Messiego. Co z tego, że drybling jak brak podań i dobrych strzałów.
0
A Neymar uwięziony jak Verratti
0
3-1. Gdzie te wielkie PSG? szejk się wkurzy