0

ponoc mesque un club

0

zdziwilibyscie sie na ile barce stac jak by chciala

2

tylko ze zawodnik to czlowiek a takiem jak villa po prostu nalezy okazac szacunek i zarzad to po prostu zrobil

0

ten laporte to z 80mln by nas kosztowal

0

tylko ze psg ma nalozona sankcje ze nie moze wykonac transferu powyzej 60 mln

0

ale kto inny da im 40 mln, a przy finansowym fair play to z kasa troche sie musza zaczac liczyc. Jak nie my to ktos inny te 40 mln musi im dac a slaby klub tego na pewno nie zrobi.A prezes PSG to straszyl ze kupi messiego jak silvy nie odpuscimy

1

albo francja z 2010

0

na jego miejscu tez bym z nie chcial

0

na sile mozna go tam postawic i kazac grac i sie okaze czy jest inteligenty i sie dostosuje czy nie

0

a o sakho my sie pewnie nawet nie staralismy wtedy byl tylko luiz i silva

1

nie wiem czy bardziej psg chce sprzedac czy marquinhos odejsc

0

moze z 1mln dostaniemy

0

a czym pieniadze nie rzadza w dzisiejszych czasach ?

0

no byc moze ale slychac o sciaganiu tylko tych idolow a mega zdolnych z europy nie za bardzo

0

jak by tak bylo to obstawiam ze te transfery byly by pakietem albo oglaszane szybko po sobie a tak nie jest.

0

raczej negocjacje

1

marquinos na CB bedzie jednym z najlepszych to jest pewne tylko ze PSG nie pasuje slowo bedzie bo oni chca wszystko tu i teraz

0

owszem i to jest fakt ale zamiast quadrado to pedro na prawa i efekt podobny albo mascherano.

1

luiz ma wiele wad ale jest jednym z najmniej drewnianych obroncow

0

cuadrado ani marquinos prawym obronca nie jest, a prawda jest jeszcze gorsza że ten hejtowany alves nadal jest w top 5 na swiecie jesli chodzi o swoja pozycje i zmiana go na cuadrado bedzie raczej korkiem w tyl.

1

to nowe CN sobie postawimy za sprzedaz szrotu z La Masia

2

Troche glupi pomysl ma city na ten NYC zamiast sciagać mlodych i ich ogrywac by nastepnie przeszli do City to robia z niego senatorium dla podstarzałych gwiazd(Xavi,Villa)

0

strasznie sztywny duet

0

szejki juz uruchamiaja faxy

0

to wymiana z doplata albo koke albo reus.

0

Real ma juz swojego illaramendiego dlatego my musimy kupic naszego

0

FEYENORDU klubu grajacego w lidze ktora ma taki poziom ze nawet nasz szrot (bojan) daje rade.... j

0

no tak przestaw ich na granie z kloda na srodku gratulue...;. wymien messiego na lorente i oczekuj poprawy rezultatow

0

on za tyle nie pojdzie 80 to min

0

co wam tak odwala z ta gra glowa w ataku dominowalismy tyle lat bez naoastnika i nadal tak moze byc a zreszta jak alvesa nie bedzie to i wrzutek nie bedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?