lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciemna alantara + skóra w aucie?
ktoś, coś ma użytkował? łatwa w utrzymaniu?
0
@Ghostface
koleś widzę lubisz czytać wybiórczo, sam ekspert napisał że chodzeni w masce po ulicy nie ma sensu ale czytasz tylko to co ci wygodne
1
@RadekACCA
dokładnie
a wniosek jest taki że zarazić się można wszędzie i tyle
trzeba uważać ale to tyle nie można zamykać gospodarki, a tym bardziej punktowa, to zamykamy a tamto nie bo to przyniesie tylko gorsze skutki a wirusa się nie pozbędziemy, który jak pewnie większość podejrzewa w Europie nie jest z nami od marca 2020 tylko był już dużo wcześniej ale wcześniej nie było wielkiego halo z tego powodu
0
@TrzecieOko
Powiedziałbym śmiertelność zorganizowanych przypadków. Rzeczywista szacują na dużo mniej
1
@Ojciec5tkidzieci
Rok wcześniej. Niezle:-p ale zły wirus dopiero teraz. W tv przyznali się nawet że pewien algierczyk mieszkający we Francji miał to w grudniu. I co między grudniem A lutym wszystko było Oki. Takie zaraźliwe A nikogo nie zarazil.
Też uważam że to dmuchanka do własnych celów niektórych.
Zresztą że to było w zeszłym roku już też mi pasuje z własnego życia bliskich. Żona miała wtedy grype- chyba grypę tego nie wiadomo, reszta przeszła to bezboleśnie.
1
@Naturopata
Dla niego prawda są gazety, interia WP
Ja nie mam pytan:-p
Pozdro
0
Ktoś ma w aucie połączenie skóry i alcantara i mógłby polecić lub doradzić? Łatwo się czyści?
0
@Chaoss
Jak opole komuś?
Powiedzieli mi dziś że mają opóźnienia w produkcji i za Free mogą wymienić materiał na alcantara że skóra. Kolor czarny. Wartość alcantara 6500 PLN.
A moje pytanie bardziej czy do dzieci się to nadaje- czy łatwiej się czyści itp.
0
@messi564
Spoko w sumie tak:) ale łatwe w utrzymaniu czystości?. Uzytkujesz?
1
Witam
Mam możliwość zmiany za darmo czarnej tapicerki na czarną alcantara że skóra w aucie. Bralibyscie?
1
@Bykunn
a ty umiesz?
"Jeśli ktoś wierzy, że maseczka chirurgiczna go chroni, to może ją sobie zrobić w domu - choćby z szalika. Chodzenie w maseczce po ulicy nie ma sensu. Jest wręcz szkodliwe. Maseczka robi się wilgotna po dwóch godzinach i sama w sobie kumuluje drobnoustroje i wirusy "
nie napisał nic o złym użytkowaniu tylko ze np już po 2 godzinach namnażają się na niej wirusy i drobnoustroje
0
@MSN30
a co to jest?
1
@Pilka_jest_okragla
no tak bo Hazard to objawienie
0
@msmsms
podpowiem ci że twoi bliscy też się z innymi osobami widują - w pracy, na klatce, a tamci też się widują z rożnymi osobami
masz więc takie samo prawdopodobieństwo zarażenia się od bliskich jak i przypadkowych osób, a chyba na świeżym powietrzu to lepiej że ludzie sie widują niż w zamknietych pomieszczeniach
0
Komentarz usunięty
0
@MarekKonrad
ale ja tego nie napisałem:-p więc prosze do mnie się nie odnoś:)
nie ma idealnego sposobu, bo samym zamykaniem się tego nie zrobi, a jedynie można pogorszyć sytuację bo oprócz wirusa będziesz miał biede i możliwe walki uliczne spowodowane ogólnym niezadowoleniem ludzi
0
@Tasde
rozumiem że właścicielom domów weselnych oddasz za ich kapitał zainwestowany z własnej ręki?
rozumiem że w sklepie się też zarazisz - to może zamknijmy wszystkie sklepy - niech każdy je to co wyprodukuje we własnym gospodarstwie
taki tokiem myślenia daleko nie dojdziemy bo i wirus nie zniknie a i dodatkowo pojawi się bieda na świecie
widzę masz gotowy przepis na kataklizm na świecie
0
@MarekKonrad
ale nikt nie mówi że ktoś wymyślił wirusa, bo on jest, a że ktoś pozamykał wszystko pod naciskiem, presją/radami to druga sprawa
to działało trochę też jak domino - jedni zamknęli to i drudzy zamknęli gospodarkę i tyle
nie wszyscy zarobili, ale sporo bogatych osób na tym zarobiło inwestując kasę w giełdę, nigdzie nie pisałem że to było celowe działanie kogoś, bo to już teorie spiskowe
jak masz mozliwość zainwestować kilka milionów i w ciągu 3 miesiecy to podwoic to to robisz
ale czesc państw pod sugestią WHO się ugięła i powprowadzało lockdowny
nie wiem może było życzeniowe liczenie że wirus zniknie ale nie zniknął i od lockdownu nie zniknie
1
@MarekKonrad
to że można na tym zarobić. leki, maski, a największe kokosy to można było na giełdzie zrobic, gdzie w marcu wartość spółek spadła do połowy
albo po prostu sie przestraszyli za bardzo
0
@Bobo25
a co ludziom po zdrowiu jak nie bede mieli zaco zyc - szybko doprowadzi ich to do upadku zdrowia albo smierci głodowej
nie ale nie stawiam czyjegoś życia ponad czyjes inne zycie
widze szkoda z toba pisac czytając takei słowa "Gdyby nie wyszedł interes firmom weselnym to przecież nikt nie zabrania im założyć innej działalności bądź podjąć innej pracy."
ludzie całe lata pracowali na te firmy, swoje oszczedności włożyli a ty każesz im zmienić zawód od tak, bo istnieje ryzyko że ktoś się zarazi na ich weselu
ja pierdziele z takim myślenie i to byś rzadził jak w komunie - masakra
tak uważam że jak komuś się nie podoba praca to może zmienić i szukać innej, ale to nie znaczy że chciałbym aby komuś zamykali biznes od tak, bo jest takie widzimi się
tak jak pisałem ostrożność tak, ale nie zabraniajmy ludziom pracować i żyć
kurde, szczerze nie mam z toba o czyms rozmawiać bo jak dla mnie jestes tu już nie bede pisał bo bym dostał bana
0
@Bobo25
a czy gdzieś pisałem że nie uważam na żone i siebie i dzieci?
to że uważam że zamykanie czegokolwiek to głupota to nie znaczy że nie jestem nieostrożny czy nie noszę maski, a tak jak ci już pisało tu już kilka osób zarazić się mogę wszędzie ale nie zamierzam siedzieć w schronie/norze
jest tyle przykladów na to że ktoś się zaraził a osoby z jego otoczenia- jednego pokoju zdrowe że tak na prawde nie ma reguły
no tak pewnie tryliony umarłych od razu, rozumiem że wierzysz że tylko jest tyle zarażonych osób ile w oficjalnych statystykach? albo że każdy zapisany umarły na koronawirusa to rzeczywiście umarły na korone?
to gratuluje myślenia
tak uważam ze gospodarka jest najważniejsza, bo co po zdowiu jeśli ludzie nie bedą mieli za co życ, co jeść?
myślisz że głodni ludzie nie posuną się do walki na ulicach o jedzenie?
całe szczescie że też nie ty decydujesz bo inaczej mielibyśmy amagedon po twoich decyzjach - nie dość że wirus to jeszcze głód
bo jakbyś nie zauważył zamknięcie do niczego nie doprowadziło - wirus nie zniknął, nie przestraszyl sie lockdownu, może mu nikt nie pwoiedział że ma zniknąć:-p
widzę fajnie pisać o właścicielach wesel, szczerze licze ze i Tobie zamkną firmę, zakałd gdzie pracujesz i skoncza sie oszczedności to zobaczymy czego bedziesz sie bardziej bał wirusa czy głodu
rozumiem że wiece wyborcze ci nie przeszkadzają?- tam się ludzie nie zarażaja:-p
0
@CuttingHead
serio testy dodatnie wychodzą na oleju silnikowym i papai? masz gdzieś zródło?
0
@Naturopata
o widzisz dzięki za opis:) otyłość mi raczej nie grozi a obecnie się odczulam - odczulałem sie bo niestety przerwane przez wirusa
możliwe ze zaczelo sie od steru bo zaczeło sie na studiach:)
pozdro
0
@Bobo25
widzę musze ci to napisać kilka razy bo inaczej nie dotrze do łepetyny - dziecko moje było chore dlatego nie chodziło do przedszkola, już przechorowała i zaprowadziłem ją do przedszkola zdrową, ale żona powiedziała że może jej czasami jeszcze coś z nosa zcieknąć i tyle, generalnie przedszkolanka nawet by sie pewnie nie zauważyła bo możliwe że przez cały dzień by jej nawet nie zciękło - tak było u nas w domu, ale wolała na wszelki wypadek powiedzieć aby ktoś jej ewentualnie wytarł nosa chusteczka, nie miała zatkanego nosa, nie smarkała, była po przeziebieniu (wtedy trzymailsmy ja w domu)
a moja żona zajmuje sie domem wiec nie ma potrzeby abyś my ją na silę wysylai do przedszkola, ale zaobserwowaliśmy że już jest zdrowa wiec niby dlaczego ma nie chodzić
1
@Borneo
koleś moja żona też jest zdrowa, zdrowo się odżywia ale grypa zawsze bardziej ją bierze niż mnie, tak już po prostu jest, taki ma organizm,
i ty pewnie taki masz organizm, a badania niekoniecznie muszą ci coś wykazać bo wszystko może być cacy, ale coś może być w twoim organizmie o czym nie wiesz i zwykłe badania ci tego nie wykażą a na coś jesteś podatny
sam też jestem zdrowy ale mój organizm nie radzi sobie za alergenami i co roku mam problem jak trawy i babka pyli - taki urok
1
@Bobo25
1) koleś rozmawiałem z alergologiem i zalecała testy po 4 roku życia bo tylko wtedy są miarodajne więc wiem o czym pisze
2) podajesz przykład kolesia 36 lat - plus opis wysportowany, a wiesz ze to pojecie względne- taki opis pasuje do osoby co równie dobrze przy np. 180 cm waży 75 kg albo 95 kg, możesz podać taki sam opis, tak samo jak to że ktoś ćwiczy - dla jednego to 20 minut w tygodniu dla innego 60 minut dziennie
a zarówno jedna jak i druga osoba może mieć słaby organizm i o tym nie wiedzieć
to raz
3) a jak jest śmiertelność tego wirusa, bo z ostatnich danych wynika że zdecydowanie mniejsza niż początkowo sądzono
4) no ja właśnie myślę o innych - nie mam domu weselnego, ale jak słyszę takie głosy to współczuje tym osobom, co oni są winni całej sytuacji, czy jak zamknięmy domy weselne to wirus zniknie - myślenie tak głupie że aż szkoda komentować
5) pisałeś o głowach Państw - no widzę jak się boją szczególnie to było widać po wiecach wyborczych, gdzie odchodziły sweet focie, misiaki przytulaki i gormadka ludzi - ale jakoś w mediach nie piszą o źródłach zakażenia podczas wieców wyborczych - ciekawe?
6) niektóre grupki ludzi na pewno zarobią na tym koronawirusie - leki, maski, giełda a przede wszystkim strach powoduje że ludzie są bardzo łatwi do manipulowania nimi
7) proponuje poczytać o świńskiej grypie 2010 bodajże - ile osób wtedy umarło? WHO wtedy zabroniło liczyć danych, nie było statystyk, ciężko nawet o szacunki, a wtedy chyba nie bałeś się o swoje życie
jeszcze raz powtarzam zamknięcie czegokolwiek nie spowoduje że wirus zniknie
a czekając aż wszyscy sie zarażom może trochę potrwać zakałdajac 400 zakażeń dziennie to 4 000 w ciągu 10 dni 40 000 w 100 dni i około 145 000 w ciagu roku - to co będziemy czekać ileś lat jak wszyscy się zakaża- zakałdajac brak skutecznych szczepionek?
1
@Borneo
to że się uważasz za zdrową osobę w cale nie musi oznaczać że nią jesteś, bo na dobrą sprawę nie wiesz jak silny jest twój organizm, to wszystko co piszesz - sporty, zdrowe odżywianie to rzecz względna
kwestionowanie koronawirusa - to nic innego jak zdrowy rozsądek, na grupę, zapalnie płuc itp. też ludzie mogą umrzeć ale z tego powodu nie ogranicza się swobód obywatelskich, i tak samo jak pisałeś korona wirusy istniały od lat i istnieć będą, próby więc jakiegokolwiek zamykania są bezsensowne
1
@Borneo
no widzisz to zależy wszystko od organizmu, moja żona miała cięzko grype w grudniu i nie wiadomo co to było a mogło to być to, to samo moja siostra w styczniu, a ja jakoś lekko to przeszedłem
ale mimo wszystko są o wiele cięższe choroby na świecie, a tak jak pisałem jak jest to że się zamknięmy nie spowoduje że to zniknie, bo tak sie nie stanie
17
@Bobo25
a to rozumiem że ludzie zaczeli umierac dopiero teraz? wszczesneij ludzie na swiecie nie umierali?
rozumiem że jak pozamykaliby domy weselne i ludzie stracili źródło zarobku - czesto pracy całego życia i skończyłyby się im pieniądze to byś ich wykarmił?
ludzkie zycie jest bezcenne, ale nie można ograniczać praw czesci ludzi dla dobra innej czesci
wprowadzli ograniczenia i wiesz co - nic to nie dało, wirus od tego nie zniknął i nie zniknie, po prostu trzeba nauczyc się z nim zyc i przyjac do wiadomości że niestety ludzie beda umierac z jego powodu czy z innego powodu
zachowanie ostrożności tak i jak najbardziej, ale nie pandemia strachu
24
ponieważ mój komentarz odnośnie paranoi ludzi dotyczące COVID został usunięty
przepraszam może w być mocnych słowach to ubrałem, ale czasami się nie da patrząc na tą dzisiejsza sytuacje czy jak słucha się niektórych geniuszy w TV, której staram się unikać, ale jak usłyszałem wczoraj eksperta w TVN w uwaga koronawirus co mówił że powinno się zakazać dyskotek, wesel, pogrzebów (w sensie zbiorowisk ludzi podczas pożegnania) to się nóż w kieszeni otwiera i jeszcze jak mówi że tak sytuacja może potrwać dekadę
to może od razu uwalmy właścicieli domów weselnych, dyskotek a cóż, po co umożliwiać im uczciwie pracować