0

Kawał roku... Dobre hahahhah:)

0

Czekamy na was, żebyś tylko nie płakał

0

No pewnie chciałbyś co ale jest inaczej Krysiu...Co zrobić spójrzmy prawdzie w oczy nigdy tak nie będzie...

0

jo jo te twoje mongolskie teorie Krysiu!!!

0

00 lat Cesc!!:)

0

Nie odchodź Pep

0

Buena suerte Abi!

0

Powodzenia Abi !!!!

0

Piękny gest ze strony Realu, jednak mają serce.

0

Szybko wracaj do zdrowia :)

0

Tęsknie z tobą David:)wracaj szybko do zdrowia czekamy na ciebie:)

0

Czekamy na ciebie:)

0

Dobry gostek i ja go popieram :) Niech ktoś w końcu udupi pepe:)

0

Ty sam jesteś przypadkiem.Nawet nie przyznasz z dumą że nie dajecie rade.

0

Wierze że David wróci i pokaże na co go stać:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?