lmdrejko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liverpool mial sporo szans :mane zepsuł 2 patelnie ,milner tez mial dobra sytuacje a salah trafil w slupek na pustaka. Liverpool u siebie jest grozny dobrze ze przewaga jest tak duza ;) ale Barca pewnie tez cos wcisnie !!!!! Ja stawiam na remis lub jakies male bramowe zwyciestwo liv
2
Haha tak.........
2
Wlasnie bardzo dobrze, dzis messi w nast meczu suarez, a nie na raz pol skladu wymienic a potem remis z huesca
0
06-07 to bylo12 lat temu. Kiedyś liga włoska była bardzo mocna przecież obecnie jest slabiutka, moim zdaniem powinno się to uwzględniać.
0
No jak na razie to wszystko wskazuje na to że jest to bardzo prawdopodobne.
0
A teraz jest inaczej ? Kiedy zb zdobył ktoś z Holandii albo Francji czy Włoch??
0
Nie wiem po co młodzi mają przychodzić do Barcy jak mamy ludzi nie do wyjęcia w ataku ani nie ma rotacji ani nigdy nie odpoczywają...
0
Racja, właśnie chciałem napisać coś podobnego. Najwyższy współczynnik powinna mieć liga : Hiszpańska ,Angielska, Niemiecka.
0
A czy Pique przypadkiem nie powiedział że następny sezon bedzieci jego ostatnim?
0
Tak, jak potem mają się nastawiać na LM, jak pod koniec sezonu Suarez będzie wypruty.
0
Właśnie oglądam go na youtubie i się zastanawiam po co Barcy 3 PO?? XD czemu nie LO??
1
Rakitic to będzie z de Jongiem rządził środkiem pola za rok, a nie jakieś Intery :)
0
Zrobił na mnie duże wrażenie. Spokój opanowanie i łatwość wychodzenia z trudnych sytuqcji.
0
dużo za wcześnie dla Malcoma, ale jak nie ma alternatywy....
0
Jest !! Na to liczylem.
0
Było polecenie z góry żeby na niego nie stawiac, a on to sprzedał w mediach xD. Valverde będzie lojalnie wyglądał w oczach zarządu.
0
No spoko, chociaż wątpię żeby on grał w napadzie sevilli, gdzie gra Silva i Yedder. Moim zdaniem było iść niżej, ale
wiadomo hajs się musi zgadzać nie ma co.
0
Więcej spokoju mniej dramatyzowania i będzie jeszcze dobrze. Wierzę że jeszcze sie przyda. Ps. Przed chwilą Dembele był wywalany z klubu a teraz wszyscy go chwała, taka jest piłka takie są media, trzeba robić szum.
0
Bzdura, nawet czytać szkoda. Sądzili się kłucili, a teraz niby chce wracać. Dajcie spokój....
0
Ja też. Niby nie lubię teorii spiskowych, ale jak przez jakieś 3 lata każdy wiedział na kogo trafia w losowaniu, to trochę trudno myśleć że wszystko jest ok.
0
Pewnie że tak. Tacy są kibice.
0
Kurde, ucierpi i zawodnik któremu bez wyrzutów sumienia niszczy się karierę i klub bo młode talenty po prostu nie będą chciały ryzykować i przychodzić do Barcy.
0
Mnie to wręcz irytuke, już widzę jak młode talenty palą się żeby grać w Barcelonie.... Na dembele się wkurzył (jak pisało na tej stronie.) a Malcolm ? Nie zdziwiłbym się jakby to była prawda i chłopak żałuję przyjęcia do Barcy.
1
Tak może być, ładne bramki nie jakieś dobitki także może tak być.
0
Aha, no jak nie fart to nie fart.
0
Też współczuję. Chociaż bramkę i asystę zobaczyłeś w wykonaniu tego przekozaka :]. Ja akurat trafiłem na mecz z huesca :]
0
Jeśli 4 tyg to słabo. Kurde szkoda, w takiej dobrej formie jest.
0
Plus brama w super pucharze z sevilla i z psv w LM ponadto w paru meczach(w których nie strzelał) grał ogony. Dla mnie bardzo porządne ma staty.
9
Dembele coś rzadko gra, mimo że jak grał pykał bramę za bramą
1
Spoko nie neguję twojej opinii ale ja widzę w nim i zmeczenie i frustracje. Od 2 cz poprzedniego sezonu nie ma tej łatwości nap....nia bramy za bramą. Jak strzela to z prostych pozycji albo nie strzela, na MŚ to samo. A minut xD to on akurat gra zawsze i w kadrze i w Barcy po 90 min.