0

Liverpool mial sporo szans :mane zepsuł 2 patelnie ,milner tez mial dobra sytuacje a salah trafil w slupek na pustaka. Liverpool u siebie jest grozny dobrze ze przewaga jest tak duza ;) ale Barca pewnie tez cos wcisnie !!!!! Ja stawiam na remis lub jakies male bramowe zwyciestwo liv

2

Haha tak.........

2

Wlasnie bardzo dobrze, dzis messi w nast meczu suarez, a nie na raz pol skladu wymienic a potem remis z huesca

0

06-07 to bylo12 lat temu. Kiedyś liga włoska była bardzo mocna przecież obecnie jest slabiutka, moim zdaniem powinno się to uwzględniać.

0

No jak na razie to wszystko wskazuje na to że jest to bardzo prawdopodobne.

0

A teraz jest inaczej ? Kiedy zb zdobył ktoś z Holandii albo Francji czy Włoch??

0

Nie wiem po co młodzi mają przychodzić do Barcy jak mamy ludzi nie do wyjęcia w ataku ani nie ma rotacji ani nigdy nie odpoczywają...

0

Racja, właśnie chciałem napisać coś podobnego. Najwyższy współczynnik powinna mieć liga : Hiszpańska ,Angielska, Niemiecka.

0

A czy Pique przypadkiem nie powiedział że następny sezon bedzieci jego ostatnim?

0

Tak, jak potem mają się nastawiać na LM, jak pod koniec sezonu Suarez będzie wypruty.

0

Właśnie oglądam go na youtubie i się zastanawiam po co Barcy 3 PO?? XD czemu nie LO??

1

Rakitic to będzie z de Jongiem rządził środkiem pola za rok, a nie jakieś Intery :)

0

Zrobił na mnie duże wrażenie. Spokój opanowanie i łatwość wychodzenia z trudnych sytuqcji.

0

dużo za wcześnie dla Malcoma, ale jak nie ma alternatywy....

0

Jest !! Na to liczylem.

0

Było polecenie z góry żeby na niego nie stawiac, a on to sprzedał w mediach xD. Valverde będzie lojalnie wyglądał w oczach zarządu.

0

No spoko, chociaż wątpię żeby on grał w napadzie sevilli, gdzie gra Silva i Yedder. Moim zdaniem było iść niżej, ale
wiadomo hajs się musi zgadzać nie ma co.

0

Więcej spokoju mniej dramatyzowania i będzie jeszcze dobrze. Wierzę że jeszcze sie przyda. Ps. Przed chwilą Dembele był wywalany z klubu a teraz wszyscy go chwała, taka jest piłka takie są media, trzeba robić szum.

0

Bzdura, nawet czytać szkoda. Sądzili się kłucili, a teraz niby chce wracać. Dajcie spokój....

0

Ja też. Niby nie lubię teorii spiskowych, ale jak przez jakieś 3 lata każdy wiedział na kogo trafia w losowaniu, to trochę trudno myśleć że wszystko jest ok.

0

Pewnie że tak. Tacy są kibice.

0

Kurde, ucierpi i zawodnik któremu bez wyrzutów sumienia niszczy się karierę i klub bo młode talenty po prostu nie będą chciały ryzykować i przychodzić do Barcy.

0

Mnie to wręcz irytuke, już widzę jak młode talenty palą się żeby grać w Barcelonie.... Na dembele się wkurzył (jak pisało na tej stronie.) a Malcolm ? Nie zdziwiłbym się jakby to była prawda i chłopak żałuję przyjęcia do Barcy.

1

Tak może być, ładne bramki nie jakieś dobitki także może tak być.

0

Aha, no jak nie fart to nie fart.

0

Też współczuję. Chociaż bramkę i asystę zobaczyłeś w wykonaniu tego przekozaka :]. Ja akurat trafiłem na mecz z huesca :]

0

Jeśli 4 tyg to słabo. Kurde szkoda, w takiej dobrej formie jest.

0

Plus brama w super pucharze z sevilla i z psv w LM ponadto w paru meczach(w których nie strzelał) grał ogony. Dla mnie bardzo porządne ma staty.

9

Dembele coś rzadko gra, mimo że jak grał pykał bramę za bramą

1

Spoko nie neguję twojej opinii ale ja widzę w nim i zmeczenie i frustracje. Od 2 cz poprzedniego sezonu nie ma tej łatwości nap....nia bramy za bramą. Jak strzela to z prostych pozycji albo nie strzela, na MŚ to samo. A minut xD to on akurat gra zawsze i w kadrze i w Barcy po 90 min.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?