0

Komentarz usunięty

0

2

Dzisiaj Atleti remis, w El Clasico Madryt zdobędzie Barcelonę i tytuł mistrza Hiszpanii będzie juz mozna wreczyc :v.

0

Gdyby Bale wykorzystywał wszystkie setki to miałby najwięcej bramek w lidze. Niestety jest cienki i tego nie robi.

0

Sevilla lepiej gra z materacami niż Real... To smutne.

0

Messi się kończy po prostu

0

Dzisiaj o 21 zobacz co robi Isco a potem przeproś.

0

wolsburg wyrasta na naprawdę mocną drużynę, mogą namieszać za rok w LM

0

Postawiłem 1000zł :D Po meczu przyjdę i będę się z Was śmiał

0

Ale serio? Na Bernabeu? :D

0

Wy naprawdę macie dziś nadzieję na stratę punktów przez Real xD?

0

Ciekawe czy dziś Barca zdobędzie jakieś punkty. Gra o 16 im nie służy :D

0

No bo jesteś po prostu głupi. Messi pokazał w ostatnim meczu jak dobrze gra głową (pudłując na pustą bramkę po dobitce z karnego). Jak można w ogóle mówić, że jest lepszy BĄDŹ na równi z Ronaldo w tym aspekcie. Trzeba już mieć naprawdę kompleksy.

0

Komentarz usunięty

0

"(...)on nią nie gra lepiej, po prostu jest wyższy." ooo tu

0

Chyba sobie żartujesz :). Haha. Ja też robię lepsze wsady niż robił Michael Jordan. Po prostu był wyższy ode mnie.

0

Ronaldo ma też lepszy strzał z dystansu, nie oszukujmy się. No i oczywiście grę głową. Ale na tym jego przewaga się kończy.

1

Jestem fanem Realu od 14 lat, ale nikt mi nie powie, że Cristiano PadamPoStrzaleSnajpera Ronaldo jest lepszy od Messiego. Wpływ niskiego na grę Barçy jest olbrzymi nawet jak nie asystyje czy strzela.

0

Komentarz usunięty

0

Ciekawe ile Real by dziś takiemu słabemu City nastrzelał. Strzelam, że z 5. W pierwszej połowie.

6

Bo karne trzeba umieć strzelać cwaniaki śmiejące się z Krystynki :DDD

0

City to się nadaje... Real by im 5 wsadził do połowy.

0

Ale te Man City to gówno. Nie zasługują na grę w Lidze Mistrzów absolutnie.

0

Barcelona na pewno straci co najmniej jedną bramkę po strzale głową. Pytanie tylko ile sama strzeli :)

0

Rakitić zostanie dzisiaj zmiażdżony coś mam przeczucie :))

0

0

Przypominam 3:1 w GD. Barcelona została ośmieszona i tylko fartem nie dostaliście manity. Do tego seria 22 zwycięstw Realu (rekord Hiszpanii). Co Wy tutaj bierzecie :D?

0

Komentarz usunięty

2

Skoro ostatnie 5 to po 5:0 a nagle porażka no to chyba zagraliście słabiej? :/ Gdzie się u Was podziała logika?

1

Nie bądź taki pewny, że Real straci ptk z Barceloną. Skoro Malaga potrafi wygrać na Camp Nou, to Real (któremu idzie tam ostatnio lepiej niż na SB) też może coś ugrać (nawet remis będzie dobry).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?