0

Ja wiedziałem ze liga jest przegrana gry było 4 pkt przewadzi realu maja super forme i nie damy juz rady

0

mecz bardzo słaby w wykonaniu Barcy a messi najsłabszy był w tym meczu

0

Boje sie to mowic ale przy tej formie realu nie damy rady :/

0

A co my mamy do gadania mi tez sie nie podobają ale my nie decydujemy

0

ja nie wierze w mistrzostwo w tym sezonie real jest w dobrej formie :(

0

Remis nas nie urządza tylko zwycięstwo sie liczy ! Pep im powie kilka słów i będzie jeszcze lepiej :)

0

Jak to mówia teraz kibice realu Valdes załatwił im mistrzostwo eh :(

0

Czarno to widzę :(

0

po mistrzostwie było miło kurde :(

0

Jesli to przegramy to juz po mistrzostwie ale wierze w Barce !

0

Nie można zyc przeszłością to ze kiedys mieliśmy 12 Pkt przewagi i real odrobił to nie znaczy ze taka sytuacja może sie powtórzyć w tym sezonie (myślę o tym ze barca odrobi ) Nie chce wprowadzać pesymistycznego nastawienia ale ja tak sadze jak zremisujemy to mysle ze nie damy rady ale chciałbym sie mylic

0

Rivaldo94,
Uwierz mi ze można real jest w gazie kazdy to przyzna i co tu mowic jest od nas lepszy na ten czas i wydaje mi sie ze punktów tak szybko nie zgubi

0

Mało razy dodaje komentarze pewnie połowa z was mnie nazwie sezonowcem ale jestem realistą i wiem ze przy naszej obecnej grze będzie ciężko wygrać i jeśli bo 10 Grudnia nie wygramy to przegralsimy juz lige :) Takie moje zdanie

0

ja niestety nie moge ogl meczu jak oceniacie 1 połowe ?

0

Dajcie juz spokój chłopaki bo sie zrazi do tej strony ...

0

zjadłem wszystkie palce a to dopiero pierwsza połowa ..

0

Pikawa mi wysiadzie XD hehe

0

E to do du***

0

Jaki mecz transmituje dzis Polsat ?

0

O ty dziewczyny wyzywasz ? jade po cb !

0

BATE dostanie Baty :)

0

Która minuta ?

0

teraz jeszcze bardziej sie boje :)

0

hej jaki wynik przewidujecie ja troche sie boje tego meczu no ale to pierwsza kolejka niby :)

0

Panie i panowie obawiam sie jutrzejszego meczu a wy ?

0

Alex

coś ty usuwając 4 chyba

0

Pewnie jedno i drugie XD Co oni nas obchodzą cieszymy sie ze mamy zajefajna drużynę :P

0

haze

jak to skąd sie biorą ? klonują się XD

0

Bedzie ciężko przeważnie w obronie brak Piketa tarzana no i Alvesa jak sie nie myle bo za kartki nie zagra :/ cienko panowie ale wierze w pepa !

0

mam obawy real jest w formie nie chce krakać ale mam złe przeczucia :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?