kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca oszukała przeznaczenie
0
panie turek koncz pan ten mecz
0
jeeeeest
0
kur** piz** ch**
5
Totki trzymajcie to
wole ich dla Ajaxu niż City
0
2 bramki przewagi
0
nie chciał ręką
powinien uznać
5
Porto 12 strzałow Liverpool 0
1 celny gol Mane
17
jak tak dalej będzie to nawet w przerwie nie pójdę zrobić sobie kolacji
0
zdziwiony jesteś? :D
3
radosny futbol
babol babola babolem pogania
0
Son Soon Soooon
0
taka ich poliytka niestety
8
wparcie dla Cou przez piłkarzy po jego golu było niesamowite :)
2
w Norwegii tak właśnie brzmi jego nazwisko
0
prawie wszystko co dało się wynieść zostało ocalone
15
Udało się uratować wszystkie trzy rozety z Katedry Notre Dame
Organy główne Katedry Notre Dame w Paryżu również nie ucierpiały, ani z powodu pożaru, ani z powodu wody używanej do gaszenia. Były zaledwie lekko zakurzone.
KIKŚ
chyba nie jest tak źle jak przypuszczano
9
STRAŻ: DWIE WIEŻE KATEDRY URATOWANE. OGIEŃ SŁABNIE, SCHŁADZAMY KONSTRUKCJĘ, PRZETRWA.
KIKŚ
53
zdjęcie płonącej ktedry z drona
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/57403863_2410217695877966_7555510947326984192_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=f7d79dd42e02231c4dc303a7bd2ace57&oe=5D4058EB
2
muszą mieć wystawione oceny końcowe żeby zdać klase i podekść do matury
0
pozar opanowany
0
to zalezy od reszty stoperow a poza tym to watpie zeby od trazu wskoczył do 1 składu
0
n=nie martw sie za 5 dni znowu bedzie pieknie :)
4
Xavi :)
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/xavi_jak_wino/161239
0
w Amsterdamie
0
Ajax-Juve 1:1
0:0 byłoby lepsze ale nie jest źle
7
a co nie ma racji?
0
dobra Leo już czas ^
0
znowu przysneli po przerwie
te mowy Valdka muszą być nudne
0
15 min i zejdzie
mam nadzieje że nie z czerwoną kartką