kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cariones 2 dyszki na remis dalem
0
@Arczek2001 Szejk nie ale taki biznesmen jak Abramowicz czemu nie
1
@michal26 praca jest przywilejem w wiezieniu a powinna być obowiazkiem moim zdaniem
Pozniej dziwota ze ludzie po odsiadce wracaja z powrotem bo nic innego nie potrafia robic niz np krasc
Niedlaeko mnie jest zakldad karny i tam wiezniowie pracowali w stolarni ktora byla przy zakladIe, nie wiem jak jest teraz
1
@Fenyx Nawrocki ma jakis klub teraz trenowac wiec może na kadre kogos innego wezma
1
Ciekawe co o tym wszystkim myśli otoczenie Luisa i Dapiego?
5
Jestem kibicem Levante od 15 minut a już mnie ta Valencia wkurza
0
@Rust_Cohle Laliga jest ddla koneserow
1
@LeoMessiah u mnie zamykaja wiec pewnie remis bedzie
1
@Kgorecki2500 u nas takie wraki dlugo by nie postaly
0
Może by tak Lyon zgodzil się na podmianke Dembelow :D
W sumie to jeszcze 2francuzow mozna by im dorzucic
0
@marcin000019 czyli wygralismy?
0
Mamy lidera a tu i tak narzekanie :D
1
Przynajmniej w wyborach miss nie oszukują :D
Namibijka zasłużyła
0
Tam spalony był czy faul Depaya ?
2
Eksperci mieli rację
Pique powinien odpocząć
0
Athletik wywiera taka presję że Tebas teraz już na pewno zmięknie
0
Chłopaki Pedriego nam bija
0
Dembus po takim przyjęciu ja Depay to by nogi z trybun zbierał
1
@Gadulki_ dzięki wielkie :)
3
Pobiegane przed meczykiem teraz prysznic i można zacząć szukać linku do meczu :D
0
@mekston o to to to
2
@NaFazieHitman trudno najwyżej będzie dyskwalifikacja
1
@Janiama 1:3 .
4
Sebastian Kawa 16 raz został mistrzem świata w szybownictwie :D
1
@jedrek7000 tak z Saint Etienne też asystował
8
Monaco 0:2 z Lens asysta Frankowskiego
0
@Criss18Barca Madzia jest przytyta :O
1
Bez czego nie mogła byś sie obejsc w życiu?
Bez powietrza
Ech te misski :D
1
@Commando rozwiodła się ostatnio możesz startować
0
@Herato za tydzień ma grać