1

@Cariones 2 dyszki na remis dalem

0

@Arczek2001 Szejk nie ale taki biznesmen jak Abramowicz czemu nie

1

@michal26 praca jest przywilejem w wiezieniu a powinna być obowiazkiem moim zdaniem
Pozniej dziwota ze ludzie po odsiadce wracaja z powrotem bo nic innego nie potrafia robic niz np krasc

Niedlaeko mnie jest zakldad karny i tam wiezniowie pracowali w stolarni ktora byla przy zakladIe, nie wiem jak jest teraz

1

@Fenyx Nawrocki ma jakis klub teraz trenowac wiec może na kadre kogos innego wezma

1

Ciekawe co o tym wszystkim myśli otoczenie Luisa i Dapiego?

5

Jestem kibicem Levante od 15 minut a już mnie ta Valencia wkurza

0

@Rust_Cohle Laliga jest ddla koneserow

1

@LeoMessiah u mnie zamykaja wiec pewnie remis bedzie

1

@Kgorecki2500 u nas takie wraki dlugo by nie postaly

0

Może by tak Lyon zgodzil się na podmianke Dembelow :D
W sumie to jeszcze 2francuzow mozna by im dorzucic

0

@marcin000019 czyli wygralismy?

0

Mamy lidera a tu i tak narzekanie :D

1

Przynajmniej w wyborach miss nie oszukują :D
Namibijka zasłużyła

0

Tam spalony był czy faul Depaya ?

2

Eksperci mieli rację
Pique powinien odpocząć

0

Athletik wywiera taka presję że Tebas teraz już na pewno zmięknie

0

Chłopaki Pedriego nam bija

0

Dembus po takim przyjęciu ja Depay to by nogi z trybun zbierał

1

@Gadulki_ dzięki wielkie :)

3

Pobiegane przed meczykiem teraz prysznic i można zacząć szukać linku do meczu :D

0

@mekston o to to to

2

@NaFazieHitman trudno najwyżej będzie dyskwalifikacja

1

@Janiama 1:3 .

4

Sebastian Kawa 16 raz został mistrzem świata w szybownictwie :D

1

@jedrek7000 tak z Saint Etienne też asystował

8

Monaco 0:2 z Lens asysta Frankowskiego

0

@Criss18Barca Madzia jest przytyta :O

1

Bez czego nie mogła byś sie obejsc w życiu?
Bez powietrza
Ech te misski :D

1

@Commando rozwiodła się ostatnio możesz startować

0

@Herato za tydzień ma grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?