1

Może go ściągną z lotniska jak Malcoma

0

@arasz1819 czyli jednak Guler top

1

@arasz1819 i jeszcze Real wydoi

1

Guler się skończył?

0

@MesQueUnClub96 i bardzo dobrze

0

@Sulimo zrobili interes na tej melodi
Dawniej u mnie dosyć często jezdzila

1

A pamiętacie


Że 3 lata temu po długim czasie usłyszałem z daleka i trzeba było odnaleźć furgonetkę

1

@IronSanHybrid czarny humor

0

@Chucky nie tankuje bo mam brytyjski Chell niedaleko i ich sponsoruje a od polityki trzymam się z daleka

0

@KlonaZepan lepiej by było kupować paliwo po uczciwej cenie

0

Klienci Orlenu zasponsorowali koncernowi 260 stacji benzynowych w Austrii
Chojni jesteście xD

33

@Mixtape myślę że z 5 godzin lekko

14

A goal line jak nie było tak nie będzie

4

@MesQueUnClub96 czyli mają papiery na top napadziorow

1

@Rust_Cohle Buaquets, też zawsze robiłem na boisku dużo czarnej niewidocznej ale potrzebnej roboty

1

@escarabajo wracają do domu co by ich zamieszki nie ominęły

9

I nasz Vitor też z bramką mamy2:2

3

Vitor na 1:2 ale nie Roque tylko Bueno

0

@michaleu na La bambie też już latała

1

@Kgorecki2500 Maserati ghibli lub jakiś stary amerykaniec

4

Żeby we łbie miał więcej niż Guti

0

@10LionelMessi10 ale taka bez cenzury i z wolnością słowa

1

@escarabajo Gholizadeh

0

@JurnyGerwazy zrób zdjęcie i sprawdź w google, proste

2

@Bocheno1 a Lucek Ci jeszcze nie powiedział że to delegacja i od jutra masz robotę nagraną?

2

@AFA90 teraz to oni powinni płacić chętnym

0

@talizmo raz nie zawsze ,dwa razy nie wciąż

0

@AFA90 a łożysko jedno zmieniasz? Słyszałem że powinno się parami zmieniać

0

@AFA90 za robociznę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?