0

@matirix20 w hali się biega na 60

5

Po bramce na 3:2 jak ładnie zaczęli sobie klepać zamiast cisnąć dalej to ich

0

Jose Arkadio Morales dobija

1

To jest ten mental

2

Xaviemu się podobało xD

0

@arasz1819 wciskają nam te z usterkami

1

@Damian11 a co ma się męczyć na wakacjach?

0

@AlwaysBlaugrana 4:2 z Betisem ostatnioy

2

Tak nie wygląda drużyna z budowie tak wygląda drużyna w rozbiórce

0

I się człowiek zaczyna łudzić

0

@MesQueUnClub96 dziwne? Ani trochę

0

Zając nie dokical

0

Pięknie Piotrek poleciał

0

@FcPortoFan1999 i zrozumieli o co mu chodzi?

0

@NeroTFP1 po polsku przeklinał?

0

@Colin94 2 zł ma nie stawiam a co mi tam

0

@MESSIah16 co do godziny rozpoczęcia to tutaj telewizja ma spory udział w jej ustalaniu

1

@LM10GOAT motyla noga

1

@4drian0 dzisiaj Xaviball odpala na dobre

0

@Criss18Barca albo się nie rozpocznie

0

@Xpert77 a co to za czystki na labambie?

0

@Prorokk no a Juvenil A Pep
Xavi zostaje w pierwszej drużynie

1

@Pedri16Future albo Sylvinho

2

@Firestone przecież Michel zostanie w Gironie

1

Lewy jak chce zostać to niech odda połowę pensji dla Jurgena

1

Tak czy siak zmiannik nas wywalili z pucharu

0

@TR3YWAY zaczęło się końcowe odliczanie do odejścia Xaviego

0

@FCB_dimiC pierwszej połowy nie oglądałem ale resztę meczu Kounde zagrał dobrze, może nie wszystko mu wychodziło ale przynajmniej próbował

1

Wczoraj de Jong często schodził ma ŚO bo nie było tam Araujo
Czy Urugwajczyk jest lepszym pomocnikiem od Holendra czy o co tu chodzi?

0

@FcPortoFan1999 w tym które jeszcze nie zostało wypowiedziane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?