1

@Aragorn33 karne strzela

3

@MNSbEstEver jak masz rodzeństwo to żadna gra nie jest potrzebna

14

Ale mnie ten mecz zmęczył

1

@mekston wychodzi na to że wykartkowal

1

Romeło na uspokojenie

0

@Matheu12 jak grali w 11 to nasi lepiej wyglądali

0

Fermin żeby strzelić gola to musi zepsuć jeszcze z 4 okazję

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kitek1640 a Barca po czerwonej kartce Las Palmas gra jakby była po drodze krzyżowej

1

Senny ten mecz się zrobił po czerwonej kartce

0

Zaraz go spod prysznica będą musieli ściągnąć

2

Bramkarz jaki świrus

4

Xavi wyleci z trybun poza stadion

1

Jak tu spalony będzie to hit

3

Ja pierdziele co Cubarsi daje piłki to szacun

0

@Ayato2k na puchar króla w grudniu/styczniu będzie gotowy

2

Zaś Morata mu się włączył

0

@mekston nikogo nie sprzedać, kupić wszystkich

1

@Emhyr kibice krzyczeli " acunia małpo" " pochodzisz od.malpy"

0

@Tomaszekkkkk to moje

0

@TR3YWAY jutro o 5 będzie 5 tylko o 3 będzie 2 czy tam odwrotnie

6

@ArterkHD na bierzmowanie się daje prezenty?

6

@Kessie kłamstwo
Są 4 lata starsze

0

@Bocheno1 gdzie dodi w Va banque? Zwariowales?

0

@Mario96w
Sulimo -Adrian z Konina
Pasuje

0

Kibic Lecha i Barcelony w Va banque
Który to labambiarz

3

@Kessie co to za dzielnica

0

@Katalończyk 99 z sąsiadem

0

@michalgajdek ćwierćfinał to nie taki dość wczesny etap

0

@Firestone przy nim karaś to zwykły leszcz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?