kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@GeneralXavi a w pośredniaku już byłeś?
0
@FcPortoFan1999 no właśnie nie
0
@FcPortoFan1999 w tym tygodniu to tylko wczoraj nie dostałem alertu
2
@Culer9002 dzień jak co dzień
2
Piękna pogoń Polek i set wygrany do 23
Było 10:16 i 15 20
0
@KamQiX wygrać puchar Gampera
4
@Arys chce Ci powiedzieć że twoja partnerka i jej mąż wyjechali razem
1
@takisobiektos Łukasik coś się nie może wstrzelić
0
@FcPortoFan1999 może odpalą w końcu jak Dembele
a nie czekaj
0
@Comentateiro nie damy im jeszcze paru sezonów?
0
@FcPortoFan1999 brakuje w Serbii kilku ważnych zawodniczek
2
@TheNekro94 w Słoweni będzie no i w finałowym
Tak Grbic zaplanował
3
Skład na 2 turniej VNL w Japonii
Rozgrywający: Marcin Janusz, Jan Firlej
Przyjmujący: Aleksander Śliwka, Bartosz Bednorz, Kamil Semeniuk, Tomasz Fornal
Środkowi: Jakub Kochanowski, Norbert Hubert, Karol Kłos, Mateusz Poręba
Atakujący: Bartosz Kurek, Łukasz Kaczmarek
Libero: Jakub Popiwczak, Kamil Szymura
0
@Mario96w czyli to nie 2007 rocznik
0
@Foro 500 sztuka
I nie narzekaj bo jak stać ci na A5 to stać cię na reflektory do niej :p
2
@Luciano99 otworzyłeś filię w Hiszpanii?
5
@Pawel13sz byliśmy lepsi tak jak Xavi mówił
0
@VegetaPolska to był mecz kroeym zrobili nie krok a chyba ze 5 do IO
3
@Encore można bylo się tego spodziewać
Przyjechali pierwszym składem,są na innym etapie przygotowań, walczą o wyjazd na IO
2
@VegetaPolska walczą o IO
0
@FCB24 chyba tylko w ataku może mieć ból głowy bo Boładz jak na razie pokazuje się z dobrej strony
Reszta już raczej wybrana
3
@DonAndrzejos może i jest lepszy ale za to ma mniejszy bebech
3
@Barcasub Flicki taka będzie grana
10
@Arden tymczasem Pedro rocznik 2008
https://fcb-abj-pre.s3.amazonaws.com/img/jugadors/660_pedro.jpg
U nas takie walki nie przejdą to nie Afryka
2
No to nasi siatkarze mają serię 27 zwycięstw
W niedzielę mogą się zrównać z 3 najdłuższa seria Brazylii ale ze Słowenią walcząca o IO nie będzie łatwo
2
@Encore jak go widzę to zawsze mi się Wlazły przypomina
2
@Encore on swoje musi zdobyć
0
@Barcasub bez bramkarza nie widzę tego w ogóle
0
@Pawel13sz lapciowi się ta fucha spodoba i zwolni Flicka zanim go zatrudni
0
No Fonsi Flak, będziemy mieli na ciebie oko