kuba2014202
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
nie martw sie o koperte pewnie tez byla i to nie chuda:D
0
kapitalny mecz
2
szkoda ze chellini nie zagra :(
0
a co to jest sreal ?
0
to nie byly zadne powazne okazje no chyba ze zagrywanie pilki do marcelo i wrzutka na pole karne to jakies dla ciebie zagrozenie to sory
0
juwentus to takie niemcy mi troche przypomina
sa niezle zorganizowani wczoraj real naprawde nie zagrozil im zbyt czesto
2
0
no wlasnie ale ten messi gra w tej barcie i to jest problem wlasnie innych druzyn :D
0
przeczytalem i co?
0
no bosie podpaliles nad murinio wiec zapytalem czy jestes durniem. czego nie rozumiesz?
0
no raczej to ja nie mam o czym z toba dyskutowac skoro obrazasz
0
hehe no to real bayern moze co jak tak ci duzo tych meczow:)))))
nie no real barca musi byc takiego finalu nie bylo nigdy a jak macie wygrac to z mistrzem z zeszlego roku czy nie bylo by to piekne? bo juwe to zjecie w 1 polowie
0
jako kibic realu marze o finale w LM Real Barca
Ale to co wyprawia wasza druzyna ostatnio to jest poezja oj ciezko jesli awansujemy bnedzie obronic decime :(((((
0
no i co w zwiazku z tym ?
to powod zeby sie zachowywac jak jakis duren?
2
bredzisz idz sie wyspij
0
taka jest pilka nozna na mundialu messi nic nie zrobil przeciwko boatengowi a w LM juz zrobil
2
ale przynajmniej real robi emocje :D sa dwa mecze a nie jak barca po jednym meczu juz wszystko rozstrzygniete:D
0
jakich kontuzji przypomnij bo moze osleplem jak patrze na sklady ?
w rew nie zagral messi poniewaz nie bylo juz sensu bo bylo pozamiatane w 1 meczu
1
wszystko spoko messi super mecz ale odrobine pokory bo u nich jednak mimo wszystko nie gral ribery oraz robben
wiec wyobrazcie sobie co by bylo gdy by nie bylo messiego i np neymara ?
po co to tak cisnac po tym trenerze zrobil co mogl do 77 min mial swietny wynik potem sie wszystko posypalo jak domek z kart
0
swietna wypowiedz tego znakomitego bramkarza
0
jak zwykle barca robi emocje
0
Chelsea jaka maszyna na 34 mecze tylko dwie porazki
0
mecze barcelony to zadne emocje
trzeba sie przelaczyc do monachium
0
a po czym wnosisz ze losowanie bylo ustawione? masz jakies dowody na to ? chetnie poczytamy
0
0-0 88 minuta stawka awans do najlepszej 4 LM gosc ktory caly sezon praktycznie siedzi na lawce nagle dostaje szanse od 1 minuty i strzela gola na wage awansu praktycznie w samej koncowce to co mial plakac ?? sam bym lecial jak oszalaly z radosci :D
0
tzn skad masz ten przeciez podziel sie z nami wszystkimi
0
2 bramki przewagi to jest pikus :D
0
swietny suarez byl wczoraj
za tydzien mega emocje w monachium i madrycie
0
jak alba jest lepszy od pastorego to powodzenia ci zycze :D
0
koncowka sezonu zapowiada sie wybornie teraz jakby Real odzyskal forme zobaczymy co we wtorek pokaza z atletico. Barca tez nie ma latwo juz tylko dwa punkty przewagi i mecz na wyjezdzie z szalonym Atletico do tego ciezki dwumecz z PSG. Zapowiadaja sie mega emocje :D