0

@leny1409 a ty czytałeś.... cwaniaczku???????

0

Wszyscy dymają Barcelonę bo podpisuje takie głupie umowy i zmienne

3

Czyli i umtiti i Barca wiedzą że to szrot, a trzeba było nie przedłużać z nim umowy

4

czytając te komentarze to 1/3 jeszcze nie pracuje pewnie sie uczy , 1/3 to osoby nie pracujące bo uważają ,że szlachta nie pracuje a 1/3 to osoby które pracują i maja pojecie co piszą.
piłkarz podpisał kontrakt konkretne pieniądze , zgodził się na przesunięcie płatności w czasie choć nie musiał , dlaczego ma godzić się na obniżkę wynagorodzenia? czy ktoś z Was by się zgodził gdyby przyszedł szef i powiedział od jutra zarabiasz 1000zł mniej ,albo znajdz sobie inną pracę ,ale ten szef nie ma prawa cię zwolnic przez następne 4 lata?! zastanówcie się gość ma w Barcelonie dobrą pracę , rodzinę ,dom trener na niego stawia czemu ma iść na kolejne ustepstwa i pogarszac sobie komfort życia?? żaden z was którzy piszecie ze to najemnik by tego nie zrobił w imię czego?

1

Messi to chyba ostatnia deska do trumny.

1

Po co przedłużali umowę tego drewna Roberto skoro mają problem z rejestracją już by się umowa skoczyła i nie było by problemu

1

@tomcias10 to poproszę o rzetelny dowód ze jaki kolwiek bóg istniej zydowski , chrzescijanski , muzułamsnki itp?

1

@tomcias10 to proszę o dowód ze bóg istniej?

1

@tomcias10 proszę o dowód że bóg istnieje??

10

dziękujemy za mecz z PSG i życzymy dalszej kariery w innym klubie!
szkoda by zajmował /blokował miejsce młodym i pobierał tak wysoką pensję w stosunku do tego czego nie pokazuje na boisku

1

ja pierdolę ile można się użalać ...?? i ile razy można wałkować ten temat co artykuł to juz jest nudne...

0

@CuleNaZawsze1899 rozgrzewka obowiązkową , rozgrzewka stawów barkowych łokciowych ,kolanowych przed treningiem rozicganie dynamiczne , po treningu mozna stosować rozciąganie statyczne.
za długie przerwy ogranizm "stygnie"
rolowanie po trenigu cwiczonej parti ciała nie zaszkodzi
technika podpatruj innych , zapytać się o radę to nie wstyd nikt ci w mordę nie da a naprawić uszkodzone stawy to duzo kasy i czasu
nie ciśnij z treningami na początku nie każdy trneng musi być progres

2

szmaciarze nie kibice zeszli do poziomu polskich pseudo kiboli , w dupie mają klub i chęć pomagania klubowi w trudnej sytuacji

9

Skończmy tą operę albo klub ma się rozwijać albo dalej stać w miejscu z Messim i reszta dziadków i grać co najwyżej o puchar króla,i żaden trener tego nie zmieni nie może być tak by wszytko się kręciło wokół jednego zawodnika który jest uschylku kariery

3

@MARCIN73 dokładnie nachapał się jak PiS przy korycie ale żeby dać coś od siebie i odpuścić trochę na koniec kariery która potrwa góra 2-3 lata jeśli nie trafi go kontuzja to już. Nie ma miłości do klubu

4

@tom9001 dokładnie Messi i dwóch rezerwowych na cały tydzień by biedaczek dostał 200mln bo jak nie to się obrazi

5

@JarekS ta sprzedać wszystkich rozwiążać kontrakty zapłacić za to kary by biedny chłopczyk był zadowolony.... mieć w dupie kolejne dwa sezony bo dziadek mesi musi grać i nikt inny nie może się rozwijać a drużyna będzie stała w miejscu puki on nie odejdzie

9

@pawel_was dokładnie albo się w tym wieku dostosuje albo niech zmieni klub klub musi się rozwijać nowi piłkarze a nie następne lata stary mesi

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

i ma rację. z roku na rok gra gorzej i traci na wartości starzej się. trzymanei messiego na siłę jest złe dla klubu i drużyny uśmiwdoamcie sobie że messi nei może grać wicznie.

3

kązdy kandydat który obiecuje ,że zatrzyma messiego przez nblizsze 2-4 lata jako lidera tej drużyny powinnien być z urzędu skreślony.
obudzmy się w końcu czas messiego już przeminął nie mam sensu placic mln na jego zatrzymanie w klubie za wszelka ceną z nim ta druzyna nie ewolujje stoi w miejsu

3

Uwaga halo!!!! Czy Messi się już odnalazł?!?? Na boisku nie widoczny po za jako kapitan też tzn nie potrafi przemówić , skomentować tej kompromitacji???? Tylko pique ma odwagę co kolwiek powiedzieć?!?!

6

Bartomeu jest jak morawiecki i Duda cały zarząd jak PiS kłamią bez mrugnięcia oka opowiadają piękne bajki o godności honorze chęci walki......a klub jak Polska staje się pośmiewiskiem w Europie z którym nikt się nie liczy a zawodnicy jak elektorat to emeryci....

8

19letni Davids może grać w Bayernie ale u nas muszą grać starzy bousqets vidal nawet Suarez i nie widoczny Messi a fati i puiq grzeją ławę

0

Nie ma limitów toczemu od czasu wznowienia rozgrywek strzelił może jednego gola?????!!!

0

@Comentateiro dokładnie od czasu wznowienia ligi włoskiej strzelił chyba tylko jednego gola we wszystkich meczach

1

@SzalenstwoBarcy Dembele ma grać w takim meczu gość który od prawie roku nie grał?!?!! Nie gadaj o gownaach bo kloc ci na mózg ciśnie

2

I bardzo dobrze nie jest wart 70mln od 3 miesięcy gra bo gra zdobył chyba jednego gola...to ma być zastępca Suareza????!!!

0

@Greenalley ok jestem jak najbardziej za by Puig był w pierwszym zespole jeśli wygryzie Artura , ale lepiej zostawić Artura niż kupować Pajnica zarobić na wymianie 10ml ale pjanicowi płacić ok 7mln a Arturowi ok 2mnl , to nawet nie ma sensu ekonomicnzego , lepiej by o miejsce w składzie rywalizował Puig z Arturem , a nie Puig z Pjanicem bo jak go kupią to stary będzie musiał grac bez wzgledu na w szytko bo placa mu grubą kase

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?