0

@BorzyKrzys kogo obchodzi pogoda robisz swoje i tyle ;p
Wiadomo fajnie jak jest względnie ciepło kiedy coś sobie zaplanujesz na powietrzu ale jak masz wyjść to i tak wyjdziesz

1

@gumaz co jest w rodzinie zostaje w rodzinie
przeciez nie wyda ci starego

1

@MesQueUnClub96 jesz mniej albo więcej sie ruszasz nie ma nic pomiędzy
Ściągnij se aplikacje fitatu i zapisuj tam swoje posiłki
Powiedzmy z tydzień i od tego co ci tam wyjdzie ( to ile jesz kalorii w ciągu dnia ) odejmij 200/300 kalorii i działaj
Najlepiej zacząć spokojnie
wrowadz jakieś spacery jako aktywność fizyczna możesz też wysiadać kilka przystanków szybciej z busa częściej chodzić z buta zamiast używać auta
I po prostu działaj
Powodzonka

0

@Albatros my z nim w składzie byśmy mieli jedna lm więcej lekko xd

1

@tomek8756 mocny zawodnik xD

1

@LS taktyczny YouTube

1

Niesamowite Brazylia Urugwaj 40 minuta i żadnej sytuacji bramkowej

1

@Bykunn w punkt hahah

0

@MeAndSwan i co wziąłeś ?

0

Miał być singielek na Hiszpanie a skusiłem sie na Polskę na podbicie xD
130 zł poszło się pieprzyć
Niesamowita jest ta drużyna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Essos nie no rudy lepszy mimo wszystko

3

@MesQueUnClub96 moj ziomek kilka lat temu w sredniej szkole w dzień jakiegos zydowskiego święta powiesił flage izraela na oknie xDD
wywalili go z akademika XD

0

@HighestInTheRoom z tych popularnych to marot robbie shakira jak była młodsza (dalej fajna ale teraz to juz nie to samo ;p ) i megan fox za czasów transformersów haha
no i ta babka co @tomek8756 podesłał wyżej ;D

0

@tomek8756 noo ta jest mega haha

0

@patryk355 komentarz taktyczny

10

@HighestInTheRoom jest zajebiście średnia;d
Ale są gusta i guściki

0

@Gaz taktyczny messi

4

@Kgorecki2500 flop łagodnie mówiąc xd

1

@Kgorecki2500 niby ta ale jak to weryfikować ? Xd

0

Kupował ktoś coś z aplikacji ,,Temu" ? Warto ?

0

@TR3YWAY jest git

3

@Barcasub ten komentarz powinien mieć jakies specjalne wyróżnienie
ciezko o lepszą perełke hahah
@Damian11 dziękujemy xD

0

@Khajio skilla ma
tekstowo jest po prostu ok bez wiekszego szału
ale przede wszystkim dobrze buja i jest świeży
no i nie schodzi poniżej pewnego poziomu
kotem jest co tu dużo mowic ;p

2

@MadafakinGuy oczywista sprawa
Każdy sport jest top

0

@tristan87 dopóki Najman się nie wypowie to nic nie wiadomo xD

0

Padło kolano i nie ma co zbierać xd

1

@Lola120 i tak stąd się wszystkiego dowiesz także na luziku hahah

0

polecacie jakaś bajka w stylu nw epoka lodowcowa/król lew
najlepiej jakby była w miare świeża powiedzmy ze tak do 5/6 lat w tył

0

@Roobo w tym tygodniu piłem 4 razy więc zawsze można poprawić wynik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?