2

@Coutinho007 zawsze coś ;)

0

@kamilkrycha o jaki trening ci chodzi? O bieganie?Jesli tak to pod granie w piłkę interwały . Jeśli chcesz biegać na jakies dystansy inne niz sprinty np. (100, 200m) to wtedy lepszy będzie ten że stałym plusem

2

@Pilka_jest_okragla ile kosztuje ten sweter?

1

@Jacu327 zerwana pachwina. już ci nie powiem który mięsień to dokładnie był ale 4 miechy bez żadnego sportu . Przy gwałtownych zmianach pogody czuje ze mnie ciągnie xd a minęło już 5 lat

2

@Stasiuburza bardzo szybko minęło

0

@Transu96 to zależy od stanu ukojenia :D

0

Nawzajem i wzajemnie ;)

0

@Tomo1989 chyba szuka sponsorów :D

2

@itmustbejoke niesamowite ,ze z taka beznadziejną fizycznością jest jednym z najlepszych defensywnych pomocników w historii , To sie powinno wykluczać xd

1

@TheNekro94 drastycznie :D
Niestety potrafię tak zrobić tylko jak jestem pijany xd

0

Macie jakiś protip jak pozbyc się balastu z żołądka xd ruszyć się nie da a dwojeczka nie chce pójść

0

@TheNekro94 fajny

0

I tyle było po redukcji xd

1

@Bartunek *wraka

0

ziomeczki coś mnie ominęło z tym mustafim to prawda xD ??

0

pedri to diamencik ;) jesli wszostko pojdzie dobrze to za kilka lat mamy topowego pomocnika :D

0

@rocky5 Douglas to był talizman

0

@cat_r37 ty chyba jesteś jednym z tych co uważają że de Jong to nasz najlepszy zawodnik xd

0

@BarcaInfo ter rok i tak już jest stracony dlatego wole ,zeby taka informacja jak jego potencjalne odejście wydarzyła się jeszcze w tym roku

0

@itmustbejoke każdy skład w którym jest semedo jest najgorszy xd

0

Wyślę ktoś link do tej konferencji ? :d

0

Kto waszym zdaniem spieprzył wczoraj bardziej https://vm.tiktok.com/ZStQSf6V/
Morata

czy może nasza gwiazda filmowa

0

Szkoda Tottenhamu :/

0

@Encore xhaka by nie miał wstępu na treningi xd

0

@NeroTFP no i klasa
Szkoda że będzie dużo konkurencja ,żeby się gdzieś na studia dostać aleee to zmartwienie po napisaniu i zdaniu matury :d

0

@zmiter912576 my już nawet tego nie robimy xd natomiast jeśli chcesz ten styl sobie zobaczyć to odpal sobie city xd

2

@Janas11224 niesamowita sprawa ,dzięki za ciekawostkę i trzymaj się tam :D

0

@matirix20 ja gram west hamem. mam poczatek 6 sezonu . W poprzednim wygrałem lige mistrzów i ligę angielską :D

0

@SiSenior moim zdaniem są pod nas lepsi w każdej formacji

0

@bixmix a moim zdaniem Sevilla. Mają dobrego trenera , udało im się utrzymać skład z poprzedniego sezonu więc są dobrze zgrani a co najważniejsze nie mają takich wahań formy jak BVB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?