kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Coutinho007 zawsze coś ;)
0
@kamilkrycha o jaki trening ci chodzi? O bieganie?Jesli tak to pod granie w piłkę interwały . Jeśli chcesz biegać na jakies dystansy inne niz sprinty np. (100, 200m) to wtedy lepszy będzie ten że stałym plusem
2
@Pilka_jest_okragla ile kosztuje ten sweter?
1
@Jacu327 zerwana pachwina. już ci nie powiem który mięsień to dokładnie był ale 4 miechy bez żadnego sportu . Przy gwałtownych zmianach pogody czuje ze mnie ciągnie xd a minęło już 5 lat
2
@Stasiuburza bardzo szybko minęło
0
@Transu96 to zależy od stanu ukojenia :D
0
Nawzajem i wzajemnie ;)
0
@Tomo1989 chyba szuka sponsorów :D
2
@itmustbejoke niesamowite ,ze z taka beznadziejną fizycznością jest jednym z najlepszych defensywnych pomocników w historii , To sie powinno wykluczać xd
1
@TheNekro94 drastycznie :D
Niestety potrafię tak zrobić tylko jak jestem pijany xd
0
Macie jakiś protip jak pozbyc się balastu z żołądka xd ruszyć się nie da a dwojeczka nie chce pójść
0
@TheNekro94 fajny
0
I tyle było po redukcji xd
1
@Bartunek *wraka
0
ziomeczki coś mnie ominęło z tym mustafim to prawda xD ??
0
pedri to diamencik ;) jesli wszostko pojdzie dobrze to za kilka lat mamy topowego pomocnika :D
0
@rocky5 Douglas to był talizman
0
@cat_r37 ty chyba jesteś jednym z tych co uważają że de Jong to nasz najlepszy zawodnik xd
0
@BarcaInfo ter rok i tak już jest stracony dlatego wole ,zeby taka informacja jak jego potencjalne odejście wydarzyła się jeszcze w tym roku
0
@itmustbejoke każdy skład w którym jest semedo jest najgorszy xd
0
Wyślę ktoś link do tej konferencji ? :d
0
Kto waszym zdaniem spieprzył wczoraj bardziej https://vm.tiktok.com/ZStQSf6V/
Morata
0
Szkoda Tottenhamu :/
0
@Encore xhaka by nie miał wstępu na treningi xd
0
@NeroTFP no i klasa
Szkoda że będzie dużo konkurencja ,żeby się gdzieś na studia dostać aleee to zmartwienie po napisaniu i zdaniu matury :d
0
@zmiter912576 my już nawet tego nie robimy xd natomiast jeśli chcesz ten styl sobie zobaczyć to odpal sobie city xd
2
@Janas11224 niesamowita sprawa ,dzięki za ciekawostkę i trzymaj się tam :D
0
@matirix20 ja gram west hamem. mam poczatek 6 sezonu . W poprzednim wygrałem lige mistrzów i ligę angielską :D
0
@SiSenior moim zdaniem są pod nas lepsi w każdej formacji
0
@bixmix a moim zdaniem Sevilla. Mają dobrego trenera , udało im się utrzymać skład z poprzedniego sezonu więc są dobrze zgrani a co najważniejsze nie mają takich wahań formy jak BVB