5

@Cule1234 brałbym jeśli Ferran ma grać na LS to Coman był by zbawieniem

19

Ferran jest tak bezużyteczny że szok , i ma daliśmy za niego prawie 60 baniek xddddddd

0

@barcelonaLM nic to nie zmienia

11

Ferran XD Torres


0

@JarekS I Torre by to zmienił na pewno xd , przecież on jest przeciętnym zawodnikiem

7

Pau za niego musi wejść


3

I ludzie będą mi pierdolić Ter Stegen top xd

1

Boże co ten Ter Stegen zrobił

0

Laporta mamy świetną kadrę xdddddddd

0

Ferran to jest taki słabiak on nawet 20 mln nie jest wart

0

@Rewolucja123 dlaczego Casado gra tak wysoko bez sensu to nie jest Pedri że będzie kreował akcje

0

Czemu Bernal gra w lini z obrońcami

0

@Veysel nie wiem dlaczego Casado gra tak wysoko

0

@JarekS wciąż nie rozumiem co niby więcej dał by na Torre czy Christensen

0

@JarekS ale co Torre czy Christensen by ci dali

0

@Gaucho co xd , przecież to był nasz najlepszy zawodników w zeszłym sezonie, gdzie ta Flick powiedział że to nie jest pomocnik jego marzeń xd

1

@JarekS dzieła Xaviego xd żeby on jeszcze jakieś dzieło miał, a po drugie powiedz mi jaki inny skład miał wyjść przecież Flick i tak lepi jak może

0

@TR3YWAY i spoko jestem ciekawe jak sobie tam poradzi

0

@HypeR w sumie nic o nie nie powiedział

0

@HypeR potwierdza że Bernal jest dobry z czym się zgadzam , a Casado to inna gadka

1

@HypeR dobrze że ty jesteś zajebistym ekspertem xd

0

@AlexDark00 on oprócz biegania nic nie wnosi

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ronad10 co ta za porównanie z dupy xdddd

1

@BORO_12

0

@JarekS on mógł być tylko do końca sierpnia a potem musi wrócić na 6 miesięcy do Anglii

0

@BORO_12 bo nie mógł dlatego że musi wrócić do Anglii bo tam jest jakiś okres podatkowy czy coś

0

@Pedri16Future mem nie klub

1

@SkilledHydra16 Oby Pełka wrócił jego komentarz z 2015 to do dziś ciary

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?