krol211
Dołączył/a: kwiecień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Cule1234 brałbym jeśli Ferran ma grać na LS to Coman był by zbawieniem
19
Ferran jest tak bezużyteczny że szok , i ma daliśmy za niego prawie 60 baniek xddddddd
0
@barcelonaLM nic to nie zmienia
11
Ferran XD Torres
0
@JarekS I Torre by to zmienił na pewno xd , przecież on jest przeciętnym zawodnikiem
7
Pau za niego musi wejść
3
I ludzie będą mi pierdolić Ter Stegen top xd
1
Boże co ten Ter Stegen zrobił
0
Laporta mamy świetną kadrę xdddddddd
0
Ferran to jest taki słabiak on nawet 20 mln nie jest wart
0
@Rewolucja123 dlaczego Casado gra tak wysoko bez sensu to nie jest Pedri że będzie kreował akcje
0
Czemu Bernal gra w lini z obrońcami
0
@Veysel nie wiem dlaczego Casado gra tak wysoko
0
@JarekS wciąż nie rozumiem co niby więcej dał by na Torre czy Christensen
0
@JarekS ale co Torre czy Christensen by ci dali
0
@Gaucho co xd , przecież to był nasz najlepszy zawodników w zeszłym sezonie, gdzie ta Flick powiedział że to nie jest pomocnik jego marzeń xd
1
@JarekS dzieła Xaviego xd żeby on jeszcze jakieś dzieło miał, a po drugie powiedz mi jaki inny skład miał wyjść przecież Flick i tak lepi jak może
0
@TR3YWAY i spoko jestem ciekawe jak sobie tam poradzi
0
@HypeR w sumie nic o nie nie powiedział
0
@HypeR potwierdza że Bernal jest dobry z czym się zgadzam , a Casado to inna gadka
1
@HypeR dobrze że ty jesteś zajebistym ekspertem xd
0
@AlexDark00 on oprócz biegania nic nie wnosi
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ronad10 co ta za porównanie z dupy xdddd
1
@BORO_12
0
@JarekS on mógł być tylko do końca sierpnia a potem musi wrócić na 6 miesięcy do Anglii
0
@BORO_12 bo nie mógł dlatego że musi wrócić do Anglii bo tam jest jakiś okres podatkowy czy coś
0
@Pedri16Future mem nie klub
1
@SkilledHydra16 Oby Pełka wrócił jego komentarz z 2015 to do dziś ciary