...urwa... !!! andre gomes przypomina rasiaka !!! a reszta transferów w tym sezonie to kompletny niewypał !!! oprócz umtitiego , paco 1 bramka lepsze statystyki miał munir którego na siłe wypchali digne za słaby na barce szkoda tylko denisa że grzeje ławe a rasiak co mecz w pierwszym składzie !!! fernandez do zwolnienia za to że pusciłes jesusa do city !!!
Marc głowa do góry i jedziemy dalej !!! Każdemu może się zdarzyć !!! Nie ma takich ludzi co nie popełniają błędów !!! Jeszcze nam nie raz punkty zdobędziesz !!!
Jeszcze nie dawno niektórzy kpili z ter stegena i mieli pretensje że to właśnie bravo sprzedali !!! A tu klops jak widać każdemu może się zdarzyć !!! Claudio głowa do góry !!!
Komentarze
0
...ebać Paris !!!
0
znudzenie ??? gość w 3 sezonie może zdobyć 3 mistrzostwo kraju i puchar copa del rey !!!
1
Luis jesteś zjebisty !!!!
0
pochettino lub sarri z napoli na ławke trenerska
!!!
0
...urwa... !!! andre gomes przypomina rasiaka !!! a reszta transferów w tym sezonie to kompletny niewypał !!! oprócz umtitiego , paco 1 bramka lepsze statystyki miał munir którego na siłe wypchali digne za słaby na barce szkoda tylko denisa że grzeje ławe a rasiak co mecz w pierwszym składzie !!! fernandez do zwolnienia za to że pusciłes jesusa do city !!!
7
Roberto 4 asysty przy grze przez pół sezonu Vidal 2 asysty przy 300 minutach gry
3
Marc głowa do góry i jedziemy dalej !!! Każdemu może się zdarzyć !!! Nie ma takich ludzi co nie popełniają błędów !!! Jeszcze nam nie raz punkty zdobędziesz !!!
2
Jeszcze nie dawno niektórzy kpili z ter stegena i mieli pretensje że to właśnie bravo sprzedali !!! A tu klops jak widać każdemu może się zdarzyć !!! Claudio głowa do góry !!!
1
Luis jesteś zjebisty !!!!
1
vidal super !!! kolejna asysta !!!