kris81
Dołączył/a: sierpień 2012
Cardiff
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Montoya, Bartra, Pique, Adriano to na ten moment najlepsza nasza obrona jesli chodzi o 0 z tyłu!
0
powie mi ktoś dlaczego tego gracza nie ma w fifie 14? chciałem go kupić w karierze.. za młody?
0
wypraszam sobie ja też jestem 81 :) tylko z grudnia hehe
0
OT
HALILOVIĆ O KROK OD BARÇY
Według informacji chorwackiego dziennika Sportske Novosti Barcelona złożyła ofertę za Alena Halivovicia, jedną z największych pereł chorwackiego futbolu.
Dinamo otrzymało od Barcelony ofertę rzędu 3,6 milionów euro za młodego napastnika [wiki twierdzi, że jest ofensywnym pomocnikiem - przyp. cubetto], a w kulurach mówi się o tym, że w ciągu najbliższych dni dyrektorzy Barcelony udadzą się do Chorwacji, żeby domknąć transfer. Operacja miałaby zostać przeprowadzona w letnim okienku transferowym.
0
dramatyzować? przecież mecze Barcelony wyglądają ostatnio, delikatnie mówiąc ospale, jak na zwolnionym tempie.. zaznaczam że są rotacje! coś musi być nie tak.
0
na moje ten 1 wpis był adekwatny do sytuacji! Neymar wracaj i pozwól mi znowu cieszyć się grą Barcy..
0
OT.. tutaj macie wersję beta nowej stronki :)
https://www.facebook.com/FCBarcacom/photos/a.377154786236.163890.195470936236/10151836018826237/?type=1&theater
0
ja mam to samo, i do tego bardzo jaskrawa, wyglada jak za mgłą ;/ na BO zrobili nowy soft, elegancko wygląda.. może tutaj tez coś kombinują
0
no właśnie, zapomniałem ;) więc wszystko jasne
0
jeśli Bartra nie zagra dzisiaj i w niedziele to ja osobiście tracę wiarę w naszego trenera!
0
dezkrit
były podobne sytuację z innym zawodnikiem, ale ja kieruje się ostatnią porażką, a tak na marginesie to para Puyol - Bartra traci dużo mnie bramek, więc moja teoria jest taka że od nast. ligowego meczu gra Pique i Bartra.. zobaczymy, ok ;)
0
poznać poznałem na tyle ile to możliwe.. jeśli się mylę to się mega zdziwię. oczywiście w grę mogą wchodzić jakieś dolegliwości, oby nie ;)
0
mam pytanie, Wy też macie tą stronkę taka wyblakłą ? strasznie mnie to irytuję..
0
moim zdaniem skład że tak powiem Ok :) jeżeli Masche dzisiaj gra to rozumiem że Bartra w końcu zaczyna jako podstawa w ważnych meczach i to mnie cieszy naj..
0
pisałem to do juvenil
0
czegoś nie rozumiesz? nienawidzę tego klubu, ale nigdy ich nie obrażam, natomiast w remisu i porażek jestem tego klubu jestem happy, teraz rozumiesz?!! czy nadal brak Ci słów?
0
cieszy remis Realu, ale tylko tym że lubię kiedy przegrywają.. natomiast Real walczy nawet w 10, tylko Carlo ich osłabił zmianami! twierdze że 11vs11 Real by wygrał. do czego zmierzam, że smutno sie robi bo mam wrażenie że barcelona gra zawsze na wstecznym, inne drużyny grają do końca!
0
dzisiaj urodziny mojej kobiety, zaraz przychodzą znajomi, a ja mam dolinę! chyba muszę troszkę poluzować kibicowanie, oglądać mecze, ale bez spiny.. bo to tylko odbija się na moim życiu, i mojej rodziny..
powiem tylko krótko.. wszyscy grają na Messiego, nawet jak jest gorzej ustawiony przy kontrze to i tak go nasi szukają, jest mi przykro patrząc na to, i tego nie da się UKRYC!
jeśli ma to tak wyglądać to ja mam dość Messiego, chociaż uważam go za najlepszego piłkarza!
0
(prawie) Oficjalnie: Ter Stegen piłkarzem Barçy
Jak donosi bardzo rzetelny dziennikarz Cadena SER, Sique Rodriguez, Barça doszła do porozumienia z Borussią Mönchengladbach w sprawie transferu Marca-André Ter Stegena. Kataloński klub zapłaci latem Niemcom za dwudziestojednolatka 12 milionów euro, a sam piłkarz podpisze kontrakt do 2019 roku. Oficjalnie transfer Ter Stegena zostanie przez Barcelonę ogłoszony w momencie, gdy swój nowy klub poda Victor Valdés.
Wcześniej pojawiały się plotki, jakoby Ter Stegen miał w kontrakcie klauzulę w wysokości 10 milionów euro. Dziennikarz Cadena SER potwierdził tę informację, jednak dodał, iż ta wartość obowiązuje wyłącznie kluby z Niemiec.
0
Bartra to profesor, 7 dla niego to obraza!
0
Telegraph pisze, że Wenger chce Tello na wypożyczenie.
Bartra to jest kozak dla mnie!!
0
to się nazywa hipokryzja, jak ja tego małego człeka nie trawie..
Mourinho: "It's very difficult to play a football match when only 1 team wants to play. A football match is about 2 teams playing."
to powiedział po dzisiejszym zremisowanym meczu
0
mama nadzieje że młodego Alcantary się nie pozbędziemy!
0
http://satkurier.pl/news/94966/tvp-sport-hd-juz-nadaje.html
przeczytaj artykuł..
0
na 114 to jest sd tylko logo zrobili w formacie hd bo takie duże, ale obraz nie jest w hd. czytalem cos ze nc+ na razoe nie bedzie emitowało hd tego programu, chodzi o pieniadze
0
jak to masz? to dlaczego ja nie mam, podobno nc+ ma na razie nie być tego kanału.. na jakik kanale masz? bo ja mam tylko logo ale bez hd
0
każda historia ma swój koniec.. :) Garrett250
0
ja mam tylko SD ;/ dlatego oglądam eorosport i mecz Bayernu.. ciekawe kiedy na nc+ będzie tvp sport HD!
0
chciałbym zobaczyć go na boisku bo ciągle mam wrażenie że jest lepszy od Tello i Afellaya..
0
bardzo sobie cenię Tate, jak i uważam że to straszliwie ogarnięty facet.. ale nie potrafię zrozumieć dlaczego na mecz, który mamy już sporą zaliczkę, nie powołał Dongou, jeszcze gramy u siebie! ma o to żal, natomiast odpocząć powinien Fabs w tym mecz, nie Messi.