kris81
Dołączył/a: sierpień 2012
Cardiff
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak popcorn i cola czyli standardy.
0
Byłem wczoraj na obecność 2 w multikinie. W Polsce jestem lekko ponad tydzień i juz 2 razy wybrałem się do kina. Pierwszym razem z dziećmi na epokę.. we 4. Koszta za seanse to jest porostu barbarzystwo.. 180 zł, a za obecność wczoraj we 2 zapłaciliśmy 100. Znam tu ludzi co mówią ze maja 1000 na miesiąc, gdzie tu logika.
Obecność 2 uważam za słabsza od jedynki, i to zdecydowanie. Nie wiem jak ktoś tutaj mógł pisać że 2 dużo lepsza, mimo że o gustach się nie dyskutuje to między odcinkami jest przepaść.
Chce iść na film gdy zgasna światła? Poleca ktoś?
2
Claudio Bravo może odejść z Barcelony,jeżeli Ter Stegen zostanie pierwszym bramkarzem.[MD]
Jeżeli ktoś ma odejść między nimi, to tylko Bravo!
0
Mam to samo z tym który lepiej, a to dlatego że nie oglądam ich ligi. Z tego co się dowiaduje i coś tam zobaczę na filmikach to który by nie przyszedł, będzie wzmocnieniem.
1
Neymar, club's ally, is to convince Gabriel Jesus to join Barça while with Brazil | MD | #BlaugranaLive
0
Barça is yet to discard Gabriel Jesus (Palmeiras) despite Man City's offer. Club contacted his entourage | MD | #BlaugranaLive
0
Alaves are interested in Barcelona fullback Douglas however they would only move for him if he was available of a free transfer. [sport]
Samper could be loaned to Valencia if Luis Enrique is allowing." [sport]
Vermaelen is analyzing an offer from Arsenal." [sport]
Tello is about to leave to Fiorentina." [sport]
Szkoda ze to tylko sport.
0
Jestem tego samego zdania. Pytanie tylko czy poważnie on gdzieś zagra, skoro go na boiskach w ogóle nie widać :)
Ten transfer to jest jeden WIELKI szwindel.
0
Celta ponoć chce Sampera, ale on podobno blisko Valencii.
0
Dzisiaj obejrzałem 1 odcinek serialu Complications.. jest moc.
Sezon juz się skończył, wiec mam pytanie czy ogladal ktoś?
5
Tw father Rafinha: "All the news coming out relating Rafinha and Celta de Viga are all lies." [imazinho] #fcblive
1
President Tigres: "We found out via the media, but Tigres has not had anything official or any contact from Barcelona for Gignac." [sport]
W końcu przestali cpac.
0
No to ciekawe o kogo im chodzi.. czyżby Barca zbierała pieniądze na Lacazette.
0
Widzieliście nowy dodatek do Raibowa? Dla mnie najlepiej zapowiadający się..
1
Edmilson: "Gabigol? I'd like to see him in Barcelona. He is experienced with a formed personality. He has an interesting left foot".
Edmilson: "Jesus still needs to grow more. He's an interesting player with high technical ability. He is more suitable for Spanish football"
8
Trzymajcie się.Douglas może zostać wymieniony na...koszykarza Adama Hangę (Laboral Kutxa). [Sport)
Poważnie tak można? Leżę :))))
0
To bd Real, zobaczycie.
1
Czyli z Bruyne bd razem kosić.. brzmi groźnie.
1
Klapki jak klapki, chociaż takie trochę terenowe ;) ale paznokcie czarne, chyba ciągle w treningu jest heh
0
Wolałbym sprzedać Turana.
0
Sane to bardziej pomocnik czy napastnik? Bo skoro kupią go to Jesusa może odpuścili, albo My go już mamy;)
0
Ja nie wiem jakie roszady bd, ale mamy pomoc z której robimy 2 składy ;)
49
Luis Enrique zgadza się na wypożyczenie Sergiego Sampera do Valencii.[CatRadio]
Świetny ruch.
12
Celta negocjuje transfer/wyp. Rafinhi
Celta oczywiście nie chce płacić klauzuli(75 mln), ale jest skłonna zaoferować 10 mln opcje odkupu za ustaloną kwotę.
Chyba ich pogielo, niech sobie biorą Nolito, tylko pamiętają o klauzuli. Ja bym interesów z nimi nie robił, chyba że płacili by o 10 mln więcej niż inne kluby.
7
Valencia prowadzi zaawansowane negocjacje z Barceloną ws. wypożyczenia Sergi Sampera.[SuperDeporte]
0
Nie rozumiem.. jeżeli mamy wziąć Giniaca to zdecydowanie postawmy na Munira!
2
Twitter Kowal..
Chyba cytat dnia ;)
Sport nawet nie wie, kiedy zawodnicy Barcelony wracają do treningów
0
Tak patrze na Buffona, i chyba ideały istnieją! On ma wszystko.
Dla mnie to najlepszy bramkarz jakiego moje oczy widziały.
1
Jakąś pizzeria w Neapolu bd sprzedawała za 1 euro pizze, kiedy Igła dostanie kontuzji.. zrobił sobie wrogów, i jak widać niebezpiecznych.
0
Przestańcie juz przeżywać wczorajsze wypociny bo zaraz jeden z drugim załapie, i znowu bd śmietnik na stronie. Było minęło..