0

Może pogra coś z Arsenlem albo Napoli :)

0

@ViscaBarca123 za szybko jeszcze sezon mógłby pograć z rówieśnikami, to jest jednak przeskok w poziomie

0

Bartek znajdzie pieniadze

1

@Barca_Big_Moment prawda taka ze Ivan ciagle na wysokim poziomie od kilku lat vamos

3

Z tego Pereza to taki Pedro trochę

9

Ludzie piszący komentarze w stylu jeszcze tylko tego czy tego brakuje rozje**ją mnie xd

2

Proszę nie podawać fake newsów o Neymarze. Dziękuje.

0

Tak naprawdę to tylko Rakitić i Cou mają bardzo dobry strzał z dystansu, trochę bieda

0

No to pięknie teraz będziemy szkolić najlepszych i oddawać za frajer? Boże chroń Barce od takich tępych dzieciorów

1

@Real_w_HD nie ma

0

Czy ktoś wie jakie plany ma Barca co do Rafinhi?

0

@ViscaBarca123 zamiast Sama dać te 50 mln ojro i deal done

1

Juve wytrenujcie nam Pana piłkarza bo na razie ma jeszcze mleko pod nosem ale tak za 2-3 lata kupimy go za te 150 melonów

0

@Messibestplayerintheworld Kocurro pasuje idealnie

2

De Jong nie ma nawet z kim pogadać XD szkoda, że Cillessen odszedł

0

Spoko ,ale mógł przyjść już rok temu. On stracił czas i Barca

6

obiecujący zawodnik oby coś się z tego wykluło

0

Coś czuję, że Vidal pokaże rożki w przyszłym sezonie jak na dłużej zostanie przyspawany do ławki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Xwowrak Międzyzdroje polecam

0

Jeszcze Rafinha

0

Będzie jakiś stream z odejścia Douglasa?

14

Jak Barca go sprzeda za mniej niż 50 milionów to się ośmieszy , na arenie międzynarodowej ;)

0

Gdyby Denis grał dla Realu to by go za 40 baniek sprzedali

1

@ViscaBarca123 oglądałem mecz i te statystyki chyba z tyłka są, dzisiaj bardzo słabo

0

Dzisiaj Arthur zagrał okropnie bardzo niedokładny w swoich krótkich podaniach, zero zagrożenia stwarzał, dziwie się że nie został ściągnięty przed regulaminowym czasem gry, Cou lepszy dzisiaj

0

@Resoviak123 200 mln klauzula XD chyba kolego o jedno zero się pomyliłeś

0

@barcelonaLM Grecja nie śmierdzi groszem

2

@Veb1233 i skończy jak Rabiot

0

@BoogieWoogie dawno dawno temu Petit :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?