0

Serdecznie witamy i obyśmy mogli zagrać kiedyś taką kartą w FUT http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/15fc6c607d3d09a8.html

1

Choć mam nadzieję, że tak się nie stanie to i tak Martino pewnie zostanie na stanowisku, Higuain nadal będzie powoływany, Biglia nadal wystawiany w wyjściowym składzie i nic nie ulegnie zmianie na lepsze, a być może nawet na gorsze. Aż strach pomyśleć co może stać się z tą drużyną do czasu Copa America Centenario za rok. Szkoda tej niewykorzystanej szansy na trofeum dla Leo i co za tym idzie udziału w Pucharze Konfederacji w 2017 roku. Należy mieć nadzieję, że tak jak rok temu Messi się nie załamie i poprowadzi Barcelonę do kolejnych triumfów.

1

Pastore niech lepiej zejdzie

0

To teraz nauczeni niedawnym pojedynkiem prosimy o 3:0 i będzie git ;)

0

No to sobie Peru pograło :/

1

Jutrzejszy mecz Argentyny ma komentować Laskowski podobnie jak mecz o 3 miejsce i finał :)

0

Argentyna - Kolumbia, składy: http://www.livesports.pl/mecz/YcQjGt9N/#sklady;1

5

Sytuacja prezentuje się następująco:
Zwycięstwo Brazylii z Wenezuelą - 1. Brazylia, 2. Peru, 3. Kolumbia, 4. Wenezuela
Zwycięstwo Wenezueli - 1. Wenezuela, 2. Peru, 3. Kolumbia, 4. Brazylia
Remis 0:0 - 1. Brazylia (zw. z Peru), 2. Peru, 3. Wenezuela (zw. z Kolumbią), 4. Kolumbia
Remis 1:1 - 1. Brazylia, 2. Peru (zw. z Wenezuelą), 3. Wenezuela, 4. Kolumbia
Remis 2:2 lub wyższy - 1. Brazylia, 2. Wenezuela, 3. Peru, 4. Kolumbia

1

Ło Jezu, co za odbiór Di Marii

0

Chyba nikogo nie dziwi, że bramka padła z akcji, w której nie brał udziału Di Maria ;)

4

I tak znając Martino to w drugiej połowie Higuain wejdzie za Aguero, a Di Maria zostanie na boisku i wyjdzie w podst. 11 z Jamajką ...

0

Bramki z wczoraj z komentarzem RAC 1 do pobrania: https://mega.co.nz/#!tZM3mIpb!rCdoPOoYvo0K4WT_w2Th3Tui8S-yDJuNivVwuTvoPn4

0

Nie, tylko i wyłącznie na Canal+

0

Do końca obecnego sezonu

5

Komentatorzy finału w polskich stacjach:

TVP 1 - Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow [źródło: taksiegra.com]

Canal - Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski [źródło: profil Canal Sport na fb]

1

Aż się Neymar przypomniał

0

Fajnie, że już 3 bramki. Oby tak dalej :)

0

A było tak blisko :D

0

Nie było spalonego, znowu nas okradli ;/

0

Almeria obejmuje prowadzenie z Valencią i wydostaje się ze strefy spadkowej

4

I praktycznie w tej samej chwili Eibar wychodzi na prowadzenie z Cordobą, a to oznacza, że spycha na miejsce spadkowe Deportivo

1

Na Berlin!!! Finał dwa dni po moich urodzinach, oby to był spóźniony prezent :)

0

Bramki z meczu Barcy

0

Tak ja mam [15 znaków]

4

Bramki z RAC1 (do pobrania na komputer) https://mega.co.nz/#!RckWXLzC!DlCPhLL2oW1zqJ1usyh_qlWw8uigiYXIpKPjiOfjOHY

0

Na dobranoc ;)

1

Panowie mam idealną muzyczkę na świętowanie :)

VeB !!!

1

Dlaczego nie mamy skuteczności jak z Getafe ? :(

0

No to jeszcze chwilę poczekamy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?