kolo123
Dołączył/a: listopad 2012
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale w tym sezonie?
0
Ronaldo już jest współ liderem klasyfikacji strzelców ?
0
Nacho ?
0
Ale nie miał panowania nad ciałem podobna sytuacja z Manc vs Leicester gdzie sędzia nie podyktował
3
Niczym fifa 16 Siergiej Piputkin
0
Zakład że obroni?
0
Bo lepsza strona
0
Hahahahhahahahahhahahahahahah
3
Widocznie uznał że nie jest godzien ;)
0
Oby Guardioli zrobili jakieś należyte pożegnanie. Gracies Sergi !
0
W urodziny Ardy z byłym zespołem :)
0
To drugie wejdę później na kompa jak będzie jakis mecz to sobie sprawdzę
3
Nwm co oni piją ale zazdroszczę ;)
0
IJa tylko 1150 :)
0
U mnie pisze że ten film jest niedostępny
0
Z kim Barca wtedy przegrała ?
0
Będzie lecieć w polskiej telewizji ?
6
Wystąpił nawet w odcinku szkoła Barcy chyba z Eto'o
0
,, Kiedy Mascherano sztrzeli wpadniemy w szał "
1
Czu Arda I Aleix mają już przydzielone numery bo na Wikipedii piszą że arda 7 a aleix 22
0
Kiedy zalogowaliscie się w serwisie? Ja 2 listopada 2012
13
Śmieszne byłoby gdyby Mascherano Sztrzelił w czwartek bramkę a większość kibiców by tego nie zobaczyło
0
O której jutro losowanie?
0
Mam pytanie czy jak np. POLSKA zajmie 1 miejsce w grupie to zmierzy się z 2 zespołem grupy A czy będą losowania?
0
Pomyliły mi się Włochy z Walia sorki ; )
2
Belgia Walia Szwecja Irlandia
1
To będzie podwójne świętowanie ja mam 24 czerwca i yo chyba będzie 1/8 mam nadzieje że też będę świętował.
0
Nie pamiętasz kto nam uratował punkty w tamtym sezonie?
1
Ma ktoś z was stadion Barcelony z puzzli 3D ? Chciałbym sobie kupić i nwm czy się opłaca Myślę że fajnie było by mieć swoje małe Camp Nou w domu :)
0
Reus trochę za często łapie kontuzje ale w jednym wywiadzie powiedział że zawsze chciał zagrać u boku Messiego i Iniesty