kolaj123
Dołączył/a: kwiecień 2015
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie , odszedł bo liczy się dla Niego gra w piłkę, a Barca mu tego nie zapewniała w ogóle :/ szkoda, szkoda, szkoda ...
0
Po 3 Benzema grał słabe zawody :)
My nie mamy kim zastąpić MSN a Vazquez to ciekawy chłopak :)
0
Ahaha niektóre Twoje odpowiedzi są żałosne (y)
0
Proszę Cie.. Chyba wszyscy wiemy (kibice Barcy i Realu) ze Cris spala się w ważnych meczach .. Rzadko pokazuje swoją klasę . to ze strzela 50 bramek z czego pewnie 30-35 jest strzelonych do bramek takich potęg jak Gijón, levante itd :) +10 karnych to nie świadczy o tym ze jest najlepszy na świecie.. Myślałem ze ZP dostaje się za fantastyczne występy, prowadzenie zespołu + ewentualne iles bramek :)
0
Bale mnie zaskoczył dobrą gra :)
Carrasco najlepszy występ chyba jaki widziałem ! Props.
James vs Verma ahhahah tak to jest jak rzuca się cenę z kosmosu. To samo.słyszałem o Lewym ze Real jest w stanie dac 110 mln Euro.. Za co? XD cały Real, tylko kasa
0
Real zagrał mądrze, dal rozgrywac piłkę Atletico gdzie wiedza ze im to średnio wychodzi , Real grał jak Atleti cały sezon :) Dobra taktyka
0
Z trójki wielkich Real Barca Bayern , Atleci najgorzej wypadali zawsze z Realem i to z Nimi mieli problemy.. Nie mowie o tym jak Barca trzepala wszystkich bo wtedy to nikt ich nie powstrzymywał, ale jak ogladam Atleti-Real to często nie wierze ze oni tak grają :/
Jak dla mnie 1 polowa Real, 2 Atleti, dogrywka na remis, zawodnik meczu chyba Yannick robił taki wiatrak z obrońców Realu ze to szok :o bez tremy wychodzi na boisko robi swoje strzela gola :)
Graty dla Realu ! :)
Ps. Caly czas jesteśmy najlepsi na Świecie :p haha
1
To co się dzieje to raczej nie wina sztabu ;)
Vamos !!! Vamos !!! Nic straconego :)
0
Dobra trochę mnie wszyscy jednak uswiadomiliscie ze Lucho nie ma jaj jednak :p
0
Przyznaje trochę mnie poniosło :p sztab odpowiada , ale sztab nie gra.. Jest problem w tym ze zrzucenie /nie wystawienie Messiego Neya moze spowodowac jakieś foszki z ich strony.. Tylko o to chodzi ze Messi czasami potrafi biegać i walczyć a czasami wychodzi tak jakby miał to w dupie i to nie jest zmęczenie no nie oszukujmy się Panowie :)
1
Fala krytyki (tutaj na forum i ogólnie ) spadam na LE.. Dla mnie to zenada.
Nie wiem czy zauważyliscie ale Mesjasz od mecz z Villarreal a nawet wczesniej czlapie po boisku. (W piłkę trenuje od 10roku życia) Nie ma dla mnie usprawiedliwienia dla takich zawodników, co z tego ze to Messi? Nietykalny? Jeśli nie idzie mu to zmiana to nie wstyd :) Wkurza mnie to ze wchodzi na boisko z jedną mina i schodzi z tą samą.. Jakby nie miał uczuc haha.. Jest najlepszy na świecie ale jeśli nie ma formy nie idziem mu to musi to czuć :) większość grała tyle samo w tym sezonie (1 skład) i to nie jest przez zmeczenie, bo w takim meczu dajesz z siebie 200% a jak druzyna przegrywa to i nawet 1000%.. Lucho musi przywrócić ta agresję Leo jego zaangażowanie .. Nawet taki Suárez Neymar widać na boisku jak to przeżywają głupie żółte kartki ale tak działa prawo meczu..
To czasami jest przykre i chyba o to prawdziwi cules maja żal ze jak Barca przegrywa to przegrywa u większości zawodników bez walki :( nad tym trzeba popracowac najbardziej, przynajmniej ja bum tak zrobił :)
1
Równie dobrze inny sędzia mógłby wyrzucić Inieste z boiska i sytuacji by nie było :)
Po tym odkrywa się najlepszych ze nie zwalaja winy na sędziego tylko przyjmują porażkę z pokorą.. Ile osiągnęło Atletico lub real? Przez takie dowodzenie ze sędzia cos źle zrobił? Sędzia to tylko sędzia tez człowiek, a człowiek popełnia błędy .. Ułamki sekundy i ułamki centymetrow czy rękę miał przed czy w polu karnym.. Takie cos jest bezsensu :) można było w wielu innych sytuacjach trafić i po zawodach :)
4
Aż żal mi serce ściska jak czytam niektóre komentarze "precz z takim treneiro", "cioty tridente" .. Juz nikt nie pamięta jak rok temu odbieralismy Tryplet i każdy wychwalał pod niebiosa wszystkich piłkarzy Barcy + Enrique :)
Od jakiś 16-18 lat interesuje się piłka (mam 22) i nigdy nie wierzylem w to ze ktoś obroni tytuł Ligi Mistrzów do tego roku. Ta Barca jest Barca kompletna w 100% niestety na 10 miesięcy gry mamy kryzys w jedenym najważniejszym miesiącu i tracimy to na co zasłużylismy sobie przez te 9 ... Szkoda, ale wierzę w zdobycie LaLige i Puchar Króla :) Pozdro dla 100% cules :)
0
W każdym kraju gdzie są nałożone wysokie podatki LUDZIE kombinuja żeby ich nie płacić.. Czy to człowiek z polski czy Hiszpanii czy innego kraju.. To jest normalne tymbardzuej gdy jest to jakiś milioner bądź przedsiębiorca :)
0
Wytłumaczy mi ktoś czemu piszecie w komentarzach piszecie o Ronaldo i Realu? Nikomu nie trzeba udowadniać kim jest Leo i nie trzeba mieszać z błotem Krystyny. CR jest wyśmienitym napastnikiem, ale Leo to ktoś więcej niż zwykły, wyśmienity, dobry piłkarz i zbędne są jakie kolwiek komentarze ze Krystyna beczy, ze go nie ma na meczach z Atletico ..
Forum Barcy wiec piszmy o piłkarzach Blaugrany i nimi się zachwycajmy ;)
Zawsze wolalem R10 bo miał w sobie luz na boisku, ale to co czasami odwala Messi.. To jest niepojęte.. Szczena opada do ziemi, tylko się cieszyć, że należy do naszej Barcelony :)
0
Sorka za off
Ktoś coś wie czy na NC+ kiedyś będzie liga hiszpańska ? Czy na razie cisza??
0
Mam pytanko, jak sobie radzi Roberto?
Nie mam jak obejrzeć meczu dlatego pytam :)
0
Wiadomo, naprawdę zrobili kupę roboty w tamtym sezonie i chwała im za to :)
Pogłębiając jeszcze temat Roberto.. w meczu z Sevilla nawet komentatorzy to stwierdzili, że wchodząc powinien odciążyć np. Messiego, Inieste, Bussiego czy innych graczy.. a on jest ciągle takim "pomagierem".. dostaje futbolówke i oddaje..
Bardziej podoba mi się Rafinha, który potrafi czasami sam stworzyć jakąś akcje i takich się ceni..
Nie śledzę Halilovicia aż tak bardzo, ale myślę, że by sie bardziej sprawdził niż Roberto :)
0
Ciężko jest wierzyć w odrobienie strat..
Co prawda nie obejrzałem meczu(widziałem tylko skrót), ale nie można obwiniać TYLKO Alvesa, Ter Stegena czy Roberto.. bo zawodników było 11 na placu a nie 3 czy 4 :)
Szczerze. Nadal nie mogę w to uwierzyć, że Bilbao trafiło nam 4 bramki. Miałem nadzieje, że po te trofeum sięgniemy bez większych przeszkód :/
0
Jak czytam niektóre wypowiedzi to serio nie wierzę w to co czytam. Przysłali gratki to spoko tylko się cieszyć, świetny gest :) a cebule hejtuja :/
0
Engel cos tam osiągnął juz nie ciśnij tak :p a Żewłakow to jest parodia XD. Wszystko to co źle wyszło piłkarzom Barcy on by zrobił lepiej :p
0
Teraz pomyśl.. Gdybyśmy walczyli o mistrzostwo do ostatnich minut to Masip wyszedł by w pierwszym? Albo Verma? Watpie :)
0
Ma ktoś może jakas transmisje z polskim komentem ? Wywiadów itd..bo teraz trwa konferencja chyba ?? :P ja mam tylko hiszp :P
2
OLEEE OLEEEEE OLEEEEEE!!!!!!!!!!!!
MISTRZ POWRÓCIŁ !
2
Z czerwonym kolorem się nie zgodze. Barca wywalczyła awans, miała na uwadze jeszcze to ze ma ważny mecz z Atletico i finały .. Nikt nie chce mieć kontuzji wiec grali zachowawczo.. Wiec nie ma co spinac o 2 część :)
0
Cala jedenastka zasługuje na note 10 za zaangażowanie
3
Ja nie rozumiem kto dal mu 7.0, spiepszył 3-4? 100% sytuacji..Przynajmniej jedna powinna zakończyć się bramką.. Gdyby to był Pedro to każdy bez namysłu wystawiłby taka ocenę :/
Chwała Messiemu ze pozwolił mu strzelać karnego szczędząc sobie hatticka :)
1
Każdemu się zdarza, piłka po koźle była :) Nie mamy prawa go oczerniac za to :)
0
Dante jest porażką w tym sezonie..
1
Ter Stegen miedzy słupkami trochę roztrzepotany :D Widać, że żyje meczem ,zdobywa doświadczenie :) Myślę ,że w przyszłości może osiągnąć podobny poziom do Neuer'a :)