koko4748
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tylko jak cr odejdzie a nikogo zimą nie ściągną do tego odejdzie kross benzema pójdzie do pierdla i będą w dupie
2
w trakcie meczu zepewne
5
Teraz będą wchodzić w dupę Ronaldowi żeby nie odchodził
0
Pomimo zmęczenia , Arsenal rozniesie Stoke :)
0
Chyba na tej stronie nikt już o nim nie pamięta :/
edit. No tak , dopiero 6 minut po północy :p
0
Nie znoszę typa...
0
Arsenal to jednak umie zapewnić dobre widowisko :D
0
Czyli to jego wina , że ma za dobry skład? I w takiej sytuacji nie może już być dobrym trenerem?
1
Fajnie by było jakby przyszedł do Barcy :/
0
Ja bym go chciał zobaczyć w jakiejś słabej lidze na koniec kariery :d
0
Mam nadzieję , że Luis Suarez zdobedzie swoją drugą złotą piłkę :)
0
Z obrońcami się napewno nie zgodzę Pique > Silva? Śmiech na sali
0
Niech się cieszy że był w pierwszej trójce :p Suarez i Lewy byli niewiele za nim
0
Śmieszny jesteś
0
Suarez był lepszy od neya
0
A dlaczego cała 11 Realu? Czy piłka nożna kręci się tylko wokół Barcelony i Realu?
2
Strach się bać co by się tam działo :D Ale ciekawy pomysł
0
5 pucharów? to gdzie jest Munir? proszę cię , Iniesta rozegrał kilka dobrych spotkań
0
Tu nie chodzi o to kto gra dobrze tylko o medialność
0
Boateng powinien być za Ramosa
1
Brawo Kaka , Brawo Messi
0
Modrić dobrze grał
0
tak , ale ja mówię o silvie bo widziałem komentarze , że zamiast niego powinien tam być. Chociaż za Ramosa zdecydowanie bym wstawił Boatenga
0
Taka prawda... Pique w walce z Silvą przegrałby z kretesem
0
Jesteście wszyscy śmieszni :) Silva dużo bardziej zasłużył na obecność w 11 niż Pique który tylko umie gębę drzeć na sędziego
0
Oby Suarez dostał złotą piłkę
1
Kurde , tak mi go szkoda :/
0
Do dziś się zastanawiam , co by było gdyby Kaka nie przeszedł do Realu :/
1
Sprzedajecie Suareza bo ma słabszy okres , tacy kibice
3
Po raz kolejny brakuje Xaviego :(