0

tylko jak cr odejdzie a nikogo zimą nie ściągną do tego odejdzie kross benzema pójdzie do pierdla i będą w dupie

2

w trakcie meczu zepewne

5

Teraz będą wchodzić w dupę Ronaldowi żeby nie odchodził

0

Pomimo zmęczenia , Arsenal rozniesie Stoke :)

0

Chyba na tej stronie nikt już o nim nie pamięta :/
edit. No tak , dopiero 6 minut po północy :p

0

Nie znoszę typa...

0

Arsenal to jednak umie zapewnić dobre widowisko :D

0

Czyli to jego wina , że ma za dobry skład? I w takiej sytuacji nie może już być dobrym trenerem?

1

Fajnie by było jakby przyszedł do Barcy :/

0

Ja bym go chciał zobaczyć w jakiejś słabej lidze na koniec kariery :d

0

Mam nadzieję , że Luis Suarez zdobedzie swoją drugą złotą piłkę :)

0

Z obrońcami się napewno nie zgodzę Pique > Silva? Śmiech na sali

0

Niech się cieszy że był w pierwszej trójce :p Suarez i Lewy byli niewiele za nim

0

Śmieszny jesteś

0

Suarez był lepszy od neya

0

A dlaczego cała 11 Realu? Czy piłka nożna kręci się tylko wokół Barcelony i Realu?

2

Strach się bać co by się tam działo :D Ale ciekawy pomysł

0

5 pucharów? to gdzie jest Munir? proszę cię , Iniesta rozegrał kilka dobrych spotkań

0

Tu nie chodzi o to kto gra dobrze tylko o medialność

0

Boateng powinien być za Ramosa

1

Brawo Kaka , Brawo Messi

0

Modrić dobrze grał

0

tak , ale ja mówię o silvie bo widziałem komentarze , że zamiast niego powinien tam być. Chociaż za Ramosa zdecydowanie bym wstawił Boatenga

0

Taka prawda... Pique w walce z Silvą przegrałby z kretesem

0

Jesteście wszyscy śmieszni :) Silva dużo bardziej zasłużył na obecność w 11 niż Pique który tylko umie gębę drzeć na sędziego

0

Oby Suarez dostał złotą piłkę

1

Kurde , tak mi go szkoda :/

0

Do dziś się zastanawiam , co by było gdyby Kaka nie przeszedł do Realu :/

1

Sprzedajecie Suareza bo ma słabszy okres , tacy kibice

3

Po raz kolejny brakuje Xaviego :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?