1 września 2009, 17:17
0
BAN
28 sierpnia 2009, 19:08
Adasinho - Człowieku co mecz to zadajesz te pojeb... pytanie !!! Jezeli masz cyfre no to musisz sobie obejrzeż w necie hahahah Ja mam N-ke wiec oglądam w HD :) Pozdrawiam
27 sierpnia 2009, 18:56
No to eto bedzie musiał sie pogodzic z tym ze zlatan jest lepszy hehehehe
18 sierpnia 2009, 22:23
Gdzie bedzie leciał ten mecz w TV ? Posiadam Platforme N
5 sierpnia 2009, 10:10
MICHAEL I MESSI VERY GOOD
2 czerwca 2009, 15:29
Gdzie mozna kupić bilety? Mieszkam w LDN
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN
0
Adasinho - Człowieku co mecz to zadajesz te pojeb... pytanie !!!
Jezeli masz cyfre no to musisz sobie obejrzeż w necie hahahah
Ja mam N-ke wiec oglądam w HD :)
Pozdrawiam
0
No to eto bedzie musiał sie pogodzic z tym ze zlatan jest lepszy hehehehe
0
Gdzie bedzie leciał ten mecz w TV ? Posiadam Platforme N
0
MICHAEL I MESSI VERY GOOD
0
BAN
0
Gdzie mozna kupić bilety? Mieszkam w LDN
0
Adasinho - Człowieku co mecz to zadajesz te pojeb... pytanie !!!
Jezeli masz cyfre no to musisz sobie obejrzeż w necie hahahah
Ja mam N-ke wiec oglądam w HD :)
Pozdrawiam
0
MICHAEL I MESSI VERY GOOD
0
Gdzie bedzie leciał ten mecz w TV ? Posiadam Platforme N