kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podobno właśnie lipa jest ;)
0
Znacie jakos ciekawą restauracje w Warszawie na starowce przystepnie cenową no i ogolnie zeby bylo smacznie jak u mamy ;)
0
Niespotykanie wysoki mowicie szok niedowierzanie ;)
3
No i co z tego gorzej jak w reprezentacji jest więcej innej narodowości ;)
0
Kuźwa ale nam sie szykuje sezon zajebisty nie moge sie doczekac ! :)
0
plus tego transferu jest taki ze bedzie mial kto przynajmniej z bańki uderzyc ;d
0
jeden z lepszych seriali jakie ogladalem ! top3
0
Wiem jedno ten sezon bedzie mega zajebiscie ciekawy dzieki nowym transferom :)
1
To ze Roberto jest uniwersalny to wiem ale bez jaj juz trochę jego miejsce jest w pomocy. Według mnie i tak go kupimy i tak tyle ze nie w tym okienku.
1
Nie lepiej było kupić prawego obrońcę ?? Podejrzewam ze z 10 byśmy dołożyli i Bellerin witamy
1
Juventus Stadium - 120 mln, Pogba - 120 mln
0
Dobra dawajcie Vietto i jestem zadowolony;)
6
Jedyne co przekonuje mnie w tym człowieku to jego wzrost
0
Nie no to tragedia jest Halilovic lata jak imigrant po różnych klubach a my kupujemy Andre Gomesa żeby on jeszcze wart był zachodu.
0
Kto śmie twierdzić że to drugi Iniesta ??? Nie wygląda nie przypomina ani nie jest podobny pod względem piłkarskim druga sprawans szklanka
0
Gdzie się podziała nasza la masia to chyba już przeszłość a po tym transferze to tez cios w stronę ardy; )
0
Chryste Panie tylko nie on.
1
powrót zdrajcy do Dortmundu; )
0
Nie mogę jakoś przeżyć odejścia Daniego Alvesa bardzo go lubiłem za swój charakter no i swój profesjonalizm najlepszy prawy obrońca Barcy jak i na świecie bez dwóch zdań ;) zostajemy z Aleixem i Sergim Roberto mam nadzieje ze nie zawioda.
0
no to wszystko przez żone Mourinho ze Pogba jest w Manchester ;)
0
Oficjalnie la liga ma nowego sponsora od dziś Liga Santander.
29
Lucas Digne obchodzi dziś swoje 23 urodziny ! Samych sukcesów w nowym klubie !
0
Hmm nie Vietto nie Gameiro to kto ?
0
no niby tak ale BMW to BMW nie wiem ja sie od tej marki nie moge odpedzic. Na prawde polecam 3.0d bo jest to fenomenalna jednostka napedowa a jak wiadomo za cos co jest dobre trzeba zaplacic ;)
1
Sobie Jeremy na klacie ostrą dziare pierdzielnął ale kazdy ma to co lubi ;)
0
Polecam obejrzec jeszcze Gomorre mega serial wciągniesz się okrutnie ;)
0
Hmm BMW x3 ewentualnie x5 3.0d 218 km fenomenalne silniki , niesamowita kultura pracy ,rozrząd na łańcuchu , osiągi , spalanie.
1
Dla fanow motoryzacji przedstawiam moje Bączki od minuty 6. BMW e39 540i manual. Stary film ale wspomnienia są. Kocham to ;)
0
ktos chetny obejrzec moze bączki zapraszam od 6 minuty ;)
0
no racja racja ale dajcie spokoj zeby to tak omamilo mozg zeby zajmowac sie tym za kierownica. Ani to z tego kasy ani innego pozytku.