15

Messi w 2016: Najwięcej goli: 58,️Najwięcej asyst: 34, Najwięcej goli w sezonie: 22,Najwięcej goli w La Liga: 11️,Najwięcej goli w LM: 10

0

Przeczytaj moje posty wszystkie sympatyczny kolego z przebiegu całej pierwszej połowy dopiero wystawiaj komentarz bo błazna robisz z siebie ;)

10

I co już nie placzecie?

18

Brak Ronaldo to akurat wzmocnienie.

0

Mam nadzieje ze wszyscy ci którzy krytykowali Barcelone za pierwszą połowę właśnie chowają głowy pod poduszkę wstydzić się ;)

1

Pozdrowienia dla hejterow; )

0

Zazwyczaj najgorzej dostaje się w tym wypadku trenerowi.

0

A teraz polecam hejterom zapiąć pasy i oglądać 45 minut spektaklu :D

0

Ja tylko uważam ze Andre się nie nadaje a o wynik cały czas jestem spokojny odrozniasz te dwie rzeczy ? ;)

0

Napisałem ze irytuje mnie tylko Andre reszta jest dla mnie ok. Coś dziwnego ?;)

0

Nie no racja w zupełności co mecz zwalanie na autobus może poprstu lucho musi znaleźć antidotum na autobus a może już nie ma pomysłu.

0

Irytuje mnie tylko ten Gomes chłopak może lizać pięty wszystkim pomocnikom Realu Madryt tu nie ma co owijac w bawełnę.

0

Chociaż jeden ;)

5

Polecam meliskę co niektórym ;)

0

W drugiej połowie wpadną ze dwie. Pierwsza połowa do zapomnienia. Denis za Andre.

1

Przypomnę ze wiekszosc naszych meczy rozstrzygamy po 60 minucie i uważam że tak będzie w tym przypadku wpadnie cos.

1

Mecz trwa 90 minut nie bądźcie jak koledzy z rm.pl.

0

Spokojnie pany wygramy na bank to tylko ludzie ;)

0

Fakt może i Rakitic bez formy ale Gomes tez jej nie ma druga sprawa gdzie mu jeszcze do Rakitica. Lucho chyba bardziej faworyzuje Gomesa.

5

Należy kupić typowego obrońcę nie napastnika z zadatkami na obrońcę. De Sciglio.

1

Nie myślcie panowie i panie ze te statystycznie gorsze drużyny tanio sprzedadzą skórę realowi.

0

Życie jednak płata figle. Każdy był przekonany że to Cristiano po samym jednym meczu z Legia zapewni sobie koronę króla strzelców ligi mistrzów tymczasem nie potrafił nawet strzelić jednej bramki. Faza grupowa Messi 10 , Ronaldo 2. Pogrom.

0

Panowie skończcie juz o tej Złotej Piłce wiadomo ze wygrał juz Krisztiano podatkowy baron i tyle. Niech się cieszy to już ostatnia raczej ; )

0

Rozum mi mówi dajcie pograc w once de gala Denisowi kosztem Rakiety a będzie nam dane. Serce lecz szkoduje wielkiego wojownika jakim jest Rakitic ;)

0

No no i jeszcze Messiego na bramkę może.

0

Nieee mimo wszystko nie ale szanuje każda wypowiedź ;)

0

Jak można coś takiego stwierdzić po meczu z drużyną 2 klasy niższa ?

0

Co za brednie jak patrze na wypowiedzi ze Arda jest lepszy od Neymara na tej pozycji to mi ciśnienie rośnie blazenada.

1

Szkoda ze oddaliśmy thiago zamiast rafinhi mimo wszystko ma większą jakość ; )

0

Pytanie tez czy będzie miał do czego strzelać prócz puszek po browarze; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?