0

@Avada Kedavra Specjalistów, na pewno nie komentatorów

1

@KamQiX Bo to jest młody talent, Barca się zatrzymała z rozwojem tak z 10 lat temu teraz młode talenty to 16-17 lat, a 21 latek powinien już albo być głównym zawodnikiem, albo powinien być sprzedany, jak nie idziesz do przodu cofasz się i właśnie tak teraz działa cała Barcelona

0

Gorszych komentatorów od nich już nie ma chyba na polskim rynku, to będą bardzo ciężkie 90 min

2

To jest ostatnia drużyna w tabeli, japierdole

0

Messi też jakiś bezmyślny nie wiem o co mu teraz chodziło w tej akcji

27

No tak za łatwo dla Suareza

0

Powiedzmy sobie to szczerze jakiekolwiek trofeum w tym roku będzie zaskoczeniem i tak podchodzimy do meczów bez żadnych nadziei

0

Tu jest po prostu kompletny brak pomysłu, przygotowania fizycznego i chęci gry, chociaż jakby ten pressing byl z naszej strony nie ma nic, ja nie wiem jak ludzie tego nie widzą

7

Napastnik, pomocnik, prawy obrońca i trener wymiana tych rzeczy, wyniesie Barce na szczyt

0

Nowy rok stary Crakitic

0

Co by nie mówić z taką ławka to my nie wygramy za dużo xd

3

Nowy rok nowa Barca? oby 2020 był lepszy dla nas w piłkę :)

3

Suarez czas chyba już zejść że sceny

2

@Trojanek23 W sumie bez Leo z Valverde wygraliśmy 4:0 z Realem xd

0

@Kurkmen To samo nie rozumiem, okej w meczu z Levante czy Espanyolem miech sobie stoją, ale w meczu na szczycie z Realem czy LFC każdy musi zapierdalać 90 nie myśląc o tym czy będzie mieć siłę na następny mecz wkurza to niesamowicie

0

Busi za Rakitica i Fati za Griezmanna bo gramy w 9

3

@clyde Ja własnie czuje wiekszą ekstacje niż ostatnio

0

@danio1899 My też w 4 z Messim

1

Nic nowego, Barce okradaja z karnego bez skorzystania z Varu, Real strzela po doliczonym czasie gry

3

@Wiki8271 Na canal zawsze jest lepsza

1

@IronSanHybrid Canal+ miało napisac ze na Eleven tez mecz? po co?

0

Myślicie że Lewy w przyszłości, może być 1 polakiem trenerem w topowym zespole?

1

Co ten Milik dzisiaj robi ? xd

0

Jest jakaś strona z powtórka całe meczu z polskim komentarzem?

0

ktoś wie kiedy może będzie powtórkach meczy na c+?

0

Gdzie walka johuszkly?

0

@DonMatteo901

, stary pijany w albatros to jest hit internetu 2019

1

@jedrek7000 On jest świetny, popłakałem sie 4 razy :D

3

@damianex10 W tamtym roku zapomniałem, teraz juz mam włączony tv i leci sobie byle nie zapomnieć, zawsze to jakaś pomoc także zachecam

0

@Mesi12 O której i gdzie mozna sie spodziewać walki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?