kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avada Kedavra Specjalistów, na pewno nie komentatorów
1
@KamQiX Bo to jest młody talent, Barca się zatrzymała z rozwojem tak z 10 lat temu teraz młode talenty to 16-17 lat, a 21 latek powinien już albo być głównym zawodnikiem, albo powinien być sprzedany, jak nie idziesz do przodu cofasz się i właśnie tak teraz działa cała Barcelona
0
Gorszych komentatorów od nich już nie ma chyba na polskim rynku, to będą bardzo ciężkie 90 min
2
To jest ostatnia drużyna w tabeli, japierdole
0
Messi też jakiś bezmyślny nie wiem o co mu teraz chodziło w tej akcji
27
No tak za łatwo dla Suareza
0
Powiedzmy sobie to szczerze jakiekolwiek trofeum w tym roku będzie zaskoczeniem i tak podchodzimy do meczów bez żadnych nadziei
0
Tu jest po prostu kompletny brak pomysłu, przygotowania fizycznego i chęci gry, chociaż jakby ten pressing byl z naszej strony nie ma nic, ja nie wiem jak ludzie tego nie widzą
7
Napastnik, pomocnik, prawy obrońca i trener wymiana tych rzeczy, wyniesie Barce na szczyt
0
Nowy rok stary Crakitic
0
Co by nie mówić z taką ławka to my nie wygramy za dużo xd
3
Nowy rok nowa Barca? oby 2020 był lepszy dla nas w piłkę :)
3
Suarez czas chyba już zejść że sceny
2
@Trojanek23 W sumie bez Leo z Valverde wygraliśmy 4:0 z Realem xd
0
@Kurkmen To samo nie rozumiem, okej w meczu z Levante czy Espanyolem miech sobie stoją, ale w meczu na szczycie z Realem czy LFC każdy musi zapierdalać 90 nie myśląc o tym czy będzie mieć siłę na następny mecz wkurza to niesamowicie
0
Busi za Rakitica i Fati za Griezmanna bo gramy w 9
3
@clyde Ja własnie czuje wiekszą ekstacje niż ostatnio
0
@danio1899 My też w 4 z Messim
1
Nic nowego, Barce okradaja z karnego bez skorzystania z Varu, Real strzela po doliczonym czasie gry
3
@Wiki8271 Na canal zawsze jest lepsza
1
@IronSanHybrid Canal+ miało napisac ze na Eleven tez mecz? po co?
0
Myślicie że Lewy w przyszłości, może być 1 polakiem trenerem w topowym zespole?
1
Co ten Milik dzisiaj robi ? xd
0
Jest jakaś strona z powtórka całe meczu z polskim komentarzem?
0
ktoś wie kiedy może będzie powtórkach meczy na c+?
0
Gdzie walka johuszkly?
0
@DonMatteo901
1
@jedrek7000 On jest świetny, popłakałem sie 4 razy :D
3
@damianex10 W tamtym roku zapomniałem, teraz juz mam włączony tv i leci sobie byle nie zapomnieć, zawsze to jakaś pomoc także zachecam
0
@Mesi12 O której i gdzie mozna sie spodziewać walki?